מתחתנים ברשת

מתחתנים ברשת

מתחתנים! ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אנו מתחתנים ברשת, לא יאומן זה קורה!
הזוגיות הגיעה לשיא השיאים: חתונה.

אבל מה עושים עכשיו? איפה ומתי מתחתנים ברשת? את מי מזמינים? מה לובשים? (כמובן, שמלת כלה אבל איזו?), בקיצור מאיפה מתחילים?
לרשותכם מתחתנים, עומדת כתבה מאד חשובה ומפורטת, שלכם רק נותר להדפיס ופשוט להתחיל לפעול.

הודיעו להורים, למשפחה ולחברים את ההודעה המשמחת: "אנחנו מתחתנים", לאחר שקפצו משמחה הם בוודאי ישתפו פעולה בהתלהבות.

נשמו עמוק, לא הכל מוטל על כתפיכם. אל תהססו לבקש מהם עזרה בתכנון ובלוגיסטיקה של האירוע, בפגישות עם נותני השרות והטלפונים שיש לעשות.

התקציב - כדאי לארגן את מסגרת התקציב. זה החלק החשוב ביותר לפני שמתחתנים. אמנם זה לא החלק הכי מלהיב בהכנות, אך הוא חובה. התקציב צריך לכלול את כל מקורות המימון העומדים לרשותכם לפני האירוע (כולל עזרה מההורים, אם צריך). אל תבנו על מתנות האורחים. במקרים רבים הן לא יכסו את האירוע.

תאריך - החליטו על התקופה בה אתם רוצים להתחתן, ונסו לצמצם זאת לחודש מועדף ואף למספר תאריכים אופציונאליים מבחינתכם. אל תשכחו לבדוק חגים ומועדים בהם אסור לערוך חופה על פי היהדות.
המוזמנים - ערכו רשימת מוזמנים ראשונית בעזרת ההורים, תוך מחשבה על גודל האירוע שברצונכם לערוך.

המקום - לאחר שיש לכם מושג על כמות האורחים, המועד המועדף עליכם והתקציב העומד לרשותכם, תוכלו להתחיל לבחון את מבחר היצע האולמות והגנים הקיים באזור הרצוי לכם. לאירוע בקיץ מומלץ לשריין תאריך לפחות חצי שנה מראש, כשלחתונה בחורף יספיקו ארבעה חודשים עד חודשיים מראש. לקחו בחשבון, אירוע של חתונה בחורף זול יותר.

קייטרינג - אולמות רבים מציעים גם שירותי קייטרינג, בעוד אחרים מאפשרים להביא קייטרינג חיצוני, לרוב מרשימת מומלצים. בדקו גם זה כולל שירותי בר משקאות.

תוכלו לבדוק בקלות באתרי האינטרנט וכמובן, בפורטל "חתן כלה" את כל המידע הדרוש לכם המתחתנים.
 
בואו נמשיך, אם יש לכם מקום ותאריך הדרך הופכת יותר קלה .

צילום – רצוי לשאול מכרים על חברות הצילום ולהתרשם כמובן מעבודות קודמות.
התרשמו מאלבומי מונות ושאלו מה כוללת העסקה וכמה שנים הם עוסקים בכך.                

מוסיקה – יש המון תקליטנים/להקות בשוק, חשוב לבדוק המלצות מהמעגל הקרוב של המשפחה והחברים, תוכלו להוסיף זמר או נגן לפי בחירתכם והמבחר הוא רב.

שמלת כלה – השמלה החלומית במרחק נגיעה ממך כעת! עייני במגזינים ובדקי באינטרנט דגמים ועיצובים שמעניינים אותך. חפשי לך סלון כלות שיענה לדרישותייך.
בדקי בסלון כלות את טיב המאפר/ת ואם לא התרשמת בדקי לגבי מאפר חיצוני ומעצב תסרוקת. בדרך כלל רוב סלוני הכלות מציעים הכל בחבילה אחת.

המגוון הוא רב ולכן כדי לא להתבלבל בחרי לך שניים-שלושה סלוני כלות והתרשמי מהם.

הזמנות לחתונה – ניתן לבדוק ואף להזמין דרך ארי הדפוס באינטרנט וכיום גם קיימים צלמים שמדפיסים הזמנה על גבי תמונה בדקו זאת לעיתים זה יותר זול מהזמנה רגילה.

עיצוב - ישנם גנים ואולמות העובדים עם מעצב הבית, ואחרים מאפשרים לכם להביא מעצב חיצוני. לעיתים מעצב הבית זול יותר,בדקו והתרשמו מעבודות עיצוב קודמות.

ועכשיו, רק נותר לדאוג לפרטים הקטנים והחשובים לא פחות:

להירשם ברבנות, לקנות טבעות נישואין, לקנות נעלי כלה ונעלי חתן וכמובן גם חליפת חתן (אך זה הרבה יותר פשוט משמלת כלה, לא?), רכב להגעה ביום החתונה (רצוי לימוזינה ...

זהו הרוב מאחורינו, נשאר לכם מתחתנים יקרים רק לחשוב על ליל הכלולות ועל ירח הדבש שזה כבר הרבה יותר קל ופשוט.

שיהיה לכם בהצלחה רבה!
 

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...

מתחתנים

מתחתנים יקרים ישבנו וחשבנו איך אנו עוזרים לכם לעבור את האירוע החשוב בחייכם, היכנסו לקריאת הכתבה וקבלו הצעות להנחות חסרי תקדים.