מתנות לחתן כלה

925

 

הנחות ומבצעים חסרי תקדים עם מיטב המעצבים ובעלי המקצוע, לחצו לקבלת פרטים נוספים.

מתנות לחתן כלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מתנות לחתן כלה

התקשרו עכשיו כדי לקבל את ההטבות שממתינות לכם בחתן כלה, טלפון :  03-6876363
יום החתונה הוא אחד מהימים המיוחדים והמרגשים ביותר לחתן ולכלה.
מה לא נאמר על האיחוד המרגש בין החתן והכלה ועד כמה שמחים בשמחתם האורחים המוזמנים.
רוב רובם של האורחים נוהגים להביא צ'קים לחתונה ומתנות לחתן וכלה שנהוג היה לתת לפני שנים רבות כמו מגבות, מצעים, צלחות וכלי בית הפכו לעניין נדיר בחתונה עצמה.
לעומת זאת, כאשר בני הזוג חוגגים אירוסין או מסיבת "חינה" אורחים רבים נוהגים שלא להביא מתנות לחתן וכלה שהן כספיות אלא חומריות שישמשו אותם בביתם החדש.

כיום, יותר ויותר אנשים רוצים לתת מתנות לחתן וכלה מקוריות ומיוחדות, כאלה שייזכרו לשנים רבות ויזכירו לחתן וכלה את היום הקסום והמיוחד שלהם.
מתנות לחתן וכלה מיוחדות ומקוריות, ולא עוד סרוויס או מצעים, נוהגים אנשים להביא בנוסף לצ'ק בחתונה עצמה או למסיבה שנערכת לפני החתונה.

דווקא בשל כך שמתנות לחתן וכלה הן עניין לא שיגרתי, בני הזוג יהיו מופתעים ושמחים לקבל אותן.

כיום, קיים מגוון רחב של מתנות מקוריות לחתן וכלה, מתנות חגיגיות, רומנטיות שיהלמו את יום שמחתם של הזוג המאושר ויגרמו להם לזכור תמיד מי חשב עליהם והשקיע מזמנו כדי לרגש אותם עוד יותר.

קיימים מספר אתרים שמוכרים און-ליין מתנות לחתן וכלה, אך טרם תבחרו מתנה רצוי מאד להכיר את רצונותיו של הזוג הטרי ואת העדפותיו.

הנה כמה הצעות לא שגרתיות למתנות לחתן וכלה שהן גם מיוחדות ומעוצבות וגם מאד שימושיות:
מזוזות בעבודת יד, שובר לרכיבת סוסים רומנטית, שובר לספא מפנק, סט מיוחד לקפה,
מארז יין מפואר, שובר לטיול בכרכרת סוסים, שובר לצימר רומנטי, שובר להפלגה רומנטית,
שעון מיוחד עם תמונת הזוג, מגש מהודר לחלת שבת, שובר לארוחת ערב במסעדה יוקרתית ורומנטית, מכונת אספרסו לקפה, מסך LCD, מחזיק תמונות דיגיטלי ועוד...

ואם חיפשתם ועדיין לא מצאתם מתנות לחתן וכלה כפי שחשקה נפשכם, תוכלו פשוט לשאול את החתן והכלה מה היו מעדיפים לקבל מתנה לחתונה.
עצם העובדה שתלכו, תחפשו ותקנו להם משהו שהם מאד רצו לקבל יותיר עליהם רושם טוב וחמימות בלב שטרחתם כל כך עבורם וזה מה שיעשה את המתנה שלכם למיוחדת.

 

0 תגובות