עיצוב אירועים

260

האם כדאי להשתמש בשירותיו של מעצב אירועים או להסתפק בעיצוב בסיסי אשר מציע המקום בו עומד להתקיים אירוע החתונה, ואולי, בכלל, לנסות לעצב לבד?

עיצוב אירועים
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

האם כדאי להשתמש בשירותיו של מעצב אירועים או להסתפק בעיצוב בסיסי אשר מציע המקום בו עומד להתקיים אירוע החתונה, ואולי, בכלל, לנסות לעצב לבד?

עיצוב אירועים דורש חשיבה יצירתית ומתבסס על טרנדים המשתנים בהתאם לדבר הלוהט בשוק. אם חשקה נפשך בנרות חלולים ופרחי סחלב ונברשות מנצנצות מהתקרה הרי שכל זה יסופק לך במידי. חברות עיצוב נועדו במיוחד בשביל להגשים לך את פנטזיית החתונה שלך ולהעניק לך עיצובים ססגוניים מקוריים ואקסקלוסיביים כאלו שיפעימו את פיות האורחים שלך ברגע שאלו יכנסו לחתונה ויתפלאו מהיופי של עיצוב המקום.

בדקו באינטרנט דוגמאות עיצובי אירועים במידה ומצאתם משהו שמתאים לטעמכם הגיעו למשרדי החברה על מנת שתוכלו יחד איתם לגבש את רעיונות ליצירת קונספט של עיצוב אירוע החתונה שלכם הכולל, עיצוב שולחנות,סידורי הפרחים, צבעי החתונה והכי חשוב עיצוב החופה.

חשוב שתביאו איתכם דוגמאות של עיצוב אירועים על מנת שצוות המעצבים ידעו להבין מה הראש שלכם ולאיזה כיוון אתם רוצים לקחת את האופי של האירוע, על מנת שתהליך עיצוב אירוע ים שלכם יעבור חלק ולא יהיו לכם הפתעות לא נעימות בכניסתכם לאולם האירועים חשוב שתסכמו חוזה שיתאר בפרטי פרטים את הקונספט ואת סוג העיצוב שישתמשו בו מארגני האירוע.

חשוב שתזכרו שמה שמקנה בסופו של דבר את הרגישות והקלאס הסופי באירועים או החתונה שלכם, זה לא עיצוב אירוע יוקרתי, אלא האווירה החמה של האנשים, וכמובן היוקרתית אותה ניתן לקבל רק מהאהובים עליכם ולא ניתן לקנותה בכסף

החיפוש בדפדוף במגזינים ובשוטטות באתרי האינטרנט כדי להכיר את הסגנון שלך. אם את אופנתית ואוהבת טרנדים אז חשוב שתתעדכני. סמני ורשמי את כל המעצבים שענו לסיגנונך.

בשלב ראשון על - 3 מעצבים מקומיים שיש להם את השמלות שהכי אהבת והרשימו אותך גם במקצועיות. את המקצועיות ניתן לזהות עפי' סימנים קלים בעיון בקטלוג או באתר האינטרנט של המעצב/ת לדוגמא: חזה מעוצב חשוב כמעט לכל כלה - לכן יש לשים לב- האם החזיה גדולה ויוצרת חלל ריק?! או להיפך קטנה וגורמת לגלישת החזה החוצה?

האם השמלה מכילה את נפח התחתית ? האם החישוקים בולטים מבעד לשמלה? או שהיא זורמת.
האם המותן מודגשת ומעוצבת או שהלכה לאיבוד בשמלה? אלה רק מתי מעט מן הדוגמאות למקצועיות.

לאחר שסיננת והחלטת על 3 המעצבים או הסלונים המתאימים לך–תני עדיפות למעצבים שיש להם סלון המכיל את כל הפינוקים במקום אחד.
בררי ככל האפשר אודות מקומות אלה שהרי את מפקידה בידיהם את יומך הגדול. דברי עם חברות, שכנות וכל מי שאפשר- תופתעי לגלות כמה אינפורמציה מסתובבת מפה לאוזן.

קבעי פגישות עם המעצבים עליהם החלטת. אל תלכי לבחור שמלה ללא פגישה- פגישה יזומה מעניקה לך זמן איכות ועדיפות על לקוחה אחרת שלא קבעה פגישה.

לכי לפגישות אלה רק עם חברה אחת- קרובה ואמיתית או עם אימא או עם אחות. אל תלכי עם משלחת של אנשים, זה יגרום לבלבול ולבזבוז זמן יקר. כאשר תמצאי את השמלה ותחליטי אודותיה , תוכלי לקחת בכל פעם מישהו אחר למדידות הסופיות.

התחילי את סבב המדידות עם המקום שהכי הרשים אותך מכל הבחינות ולאו דווקא מהשמלה. כאשר תופיעי לפגישה שימי לב לקבלת הפנים הראשונית, לתשומת הלב שמוקדשת לך עם כניסתך לסלון. לאכפתיות של המקום כלפייך גם במהלך הפגישה.

נהוג למדוד כ- 3 שמלות. מעצבת/ סטייליסטית טובה תמצא את השמלה שלך כבר בשמלה הראשונה או השניה. אם לא נדלקת על אף אחת מהשמלות – "חבל על הזמן" תרתי משמע.

השמלה הנכונה היא השמלה שמותאמת קודם כל לאישיות שלך-ורק אחר כך למידות הגוף שלך ואם שניהם הולמים אותך אז מצאת את שמלת חלומותיך.

וודאי כי השמלה הולמת אותך מדגישה את מה שחשוב לך ואינה נראית כתחפושת לפורים. השמלה צריכה להיות מחמיאה- עשירה- איכותית ובמיוחד שומרת על פרופורציות הגוף שלך כך שלא תגרום לחלק העליון להיות ארוך מדי ואילו לחלק התחתון קצר מדי או להיפך.

מיד עם לבישת השמלת הכלה שתהיה שמלתך – תרגישי בעירה פנימית, כאילו נדלקה לך נורה בבטן. תרגישי קורנת, לא יהיו ספיקות ולא התלבטויות, זאת תהיה "השמלה" קשה להסביר אבל זה כמו החתן –כשפוגשים בו יודעים שזה הוא.

עיצוב אירועים
עיצוב אולומות לחתונה או לכל אירוע הוא מרכיב חשוב ביותר יש מגוון רחב של מעצבי אירועים אירועים פרטיים דורשים הרבה מחשבה
באיחולי מזל טוב והרבה אושר – מאחלת חנה דאי שעושה את עבודתה מתוך אהבה וללא תנאי.

0 תגובות