ענבל דרור המעצבת, כתבה מעניית שכדאי לקרוא, מעצבת בעיצוב אישי.

" />

ענבל דרור

353

ענבל דרור המעצבת, כתבה מעניית שכדאי לקרוא, מעצבת בעיצוב אישי.

ענבל דרור
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

האם גם את מחפשת שמלת כלה מיוחדת ויוצאת דופן שתישאר חרוטה בליבך?

יום חתונתך הוא היום היחיד בו תוכלי להרגיש נסיכה ליום אחד על כל המשתמע מכך. לכן לצידך את צריכה צוות גדול, מיומן ומנוסה במיוחד, ובראשם מעצבת שמלות כלה מהשורה הראשונה, שיגשימו עבורך את החלום ויהפכו אותך לכלה היפה ביותר שיש בתהליך מקצועי, אישי וחם ללא פשרות והקפדה יתרה על כל הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול.

ענבל דרור, מעצבת שמלות כלה הנה בוגרת האקדמיה לעיצוב "שנקר". כל שמלה הנושאת את שמה טומנת בחובה מקוריות, חדשנות, חיבור מושלם לצו האופנה ומרחק רב מהמילה "בנאליות" שכה מאפיינת את תחום שמלות הכלה בימינו.
עבודתה של מעצבת האופנה ענבל דרור זכתה לאורך השנים בהישגים מרשימים שלא שמורים לכל מעצב מתחום זה. ענבל דרור מקפידה על התאמה מושלמת בין שמלת הכלה לאישיות שלה והקשבה מלאה לרצונות ולהעדפות הייחודיות של כל אחת מלקוחותיה הרבות.

ענבל דרור - שמלות כלה ברמה אחת מעל כולם

שמלות הכלה של ענבל דרור מאופיינות במראה אצילי ונוצץ אך יחד עם זאת מוקנה להם מראה רומנטי ורך, כיאה ליום ולמעמד המיוחד ביותר בחייך.
המעצבת מקפידה על גזרות מתאימות ועל בדים משובחים שהנם חלק בלתי נפרד מתפירה עילית ברמה גבוהה במיוחד.

חשיפתה של המעצבת למיטב האופנה העולמית בעת השתלמותה באיטליה תרמה באופן משמעותי ליצירות המופלאות ולבולטות שלה בתחום עיצוב אופנת שמלות כלה בישראל.

הסטודיו של ענבל דרור

ידועניות רבות מגיעות לסטודיו של ענבל דרור כמו גם מלכות יופי רבות שלבשו מעיצוביה הייחודיים. הכלות הרבות שבחרו בענבל דרור לעיצוב השמלה החשובה ביותר בחייהן מספרות על תהליך חוויתי בו הותאמה להן שמלת חלומותיהן באופן משולם תוך יחס חם, אישי ואדיב במיוחד. הסטודיו המרהיב של ענבל דרור שוכן באשדוד ומתפרש על פני שטח של 500 מ"ר של פינוק וחוויה מלכותית לכלות.

לצד צוות מקצועי ומסור תמצאי שלל קולקציות שמלות כלה מרהיבות, סוויטות מפוארות, מספרה חדרי איפור וציפורניים. המעצבת ענבל דרור מבטיחה לך חוויה של פעם בחיים ומראה מושלם בדיוק כפי שחלמת עליו כל חייך ליום חתונתך!


לרשימת כל המעצבים לחצו

 

 

0 תגובות