שירי חתונה

1191

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

שירי חתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

 

מחפשים שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות, כל חלק משחק תפקיד חשוב מאוד בבחירת שירי חתונה, לדוגמה אם תבחרו שיר חפלה לזמן האוכל הרי שהמוזמנים לא יוכלו להנות מהאוכל בגלל המוסיקה, דבר נוסף זה להתאים את המוסיקה לקהל היעד, אם הקהל הוא מעורב יש להתחשב בשני הצדדים כדי לצור ערב מהנה.

שיר חופה , ישנם רבים שמביאים זמר מיוחד לטקס חופה, גם חלק זה מחולק לכמה שלביםכניסת הזוג לחופה שבע ברכות חזנות פייטנות כל אחד לפי בחירתו, אך בהחלט חשוב לתכנן בקפידה את השלבים של האירוע מבחינת שירי החתונה במכלול

ישנם מספר זמרים פופלאריים שלחתונה, גם פה יש את הפופלארים לשמח ולעשות חגיגה ויש אלה שמגיעים לשיר חופה ושיר כניסה לאום של הזוג הנכסף, חשוב לציין שיש מספר זמרים מאוד פופלארים ויש פחות אבל זה לא אומר שתהנו פחות, לפני מספר חודשים הייתי באירוע חתונה משפחתי והביאו זמר שהיה פעם להיט ולא שמעתי ממנו המון זמן, אורי פיינמן, הוא הגיע לשיר את שיר הסלואוו של הזוג, הוא שר שיר מתוך אלבום חדש שהוא הוציא לפני מספר חודשים, אחרי תקופה ארוכה שהוא לא הוציא ולכן כנראה גם לא שמעתי עליו בזמן האחרון, אבל אני רוצה להגיד לכם הוא ריגש את הקהל באולם ברמות שאי אפשר לתאר, ממליץ החום...

יש עוד זמר פייטן ששמו ליאור אלמליח, גם אותו אני בטוח שרבים אולי לא שמעו עליו, אבל זה משהו מיוחד מאוד הוא שר את שבע הברכות בחתונה של קובי עוז מטיפקס וגם בחתונה של קובי מסאבלימינל, פשוט מדהים.

שירי חתונה לאתר חתן כלה

היום כולם כבר יודעים שלמוסיקה באירועים ישנה השפעה גדולה ומכריעה על הצלחת האירוע. בחירת מקום לעריכת האירוע או שירות אדיב ומקצועי הנו רק חלק ממכלול הפרמטרים שהופכים אירוע למוצלח כאשר בראש ובראשונה עומדת המוסיקה שתושמע באירוע על כל גווניה ותכתיב את הקצב הנכון ואת האווירה השמחה והמתאימה.

לבחירת התקליטן באירוע שלכם ישנה חשיבות רבה מאחר והוא זה שיהיה אחראי ללווות את האירוע מתחילתו ועד סופו בשירים הנכונים המותאמים לכל חלק באירוע החל ממוסיקת רקע בשלב קבלת הפנים וכלה בכניסה לחופה, בשבירת הכוס, בריקוד הרומנטי הראשון כבעל ואישה ובעיקר בחלק הנכבד של האירוע בו כל האורחים חייבים להגיע לרחבה ולהתחיל לרקוד ולשמוח יחד עמכם.

שירי חתונה נחשבים לבחירה החשובה ביותר של כל זוג כאשר בחירה מוצלחת יחד עם התקליטן בהחלט תגרום לכך שהאירוע שלכם יהיה בלתי נשכח לא רק עבורכם אלא גם עבור האורחים הרבים שיבואו לכבד אתכם בנוכחותם.

כיצד לבחור שירי חתונה?

בניית האווירה הנכונה באירוע שלכם הנה פונקציה של ניסיון ומקצועיותו של העומד בראשה וזה שיכתיב אותה באותו הערב. גם אם תיבחרו שירי חתונה יפים ומתאימים חשוב להשמיע אותם בזמן הנכון ובהתאמה מלאה לחלקי האירוע השונים על מנת לבנות אירוע שמח ומיוחד.

חשוב לבחור יחד עם איש המקצוע מתחום המוסיקה לאירועים את שירי החתונה כאשר אתם מסבירים את טעמכם האישי ועל מה לא הייתם מוותרים מבחינת סגנונות מוסיקליים באירוע שלכם. ישנם זוגות שיעדיפו השמעת קטע מהמקורות בכניסה לחופה  או ברגע שבירת הכוס וישנם כאלה שיעדיפו שיר קצבי ומקפיץ או נעימה דרמטית. לכל זוג ישנן העדפות שונות וחשוב להבהיר אותן לתקליטן ולבחור יחד עמו. פעמים רבות, יציע לכם התקליטן שירי חתונה מיוחדים מתוקף ניסיונו ואף יוכל להפתיע אתכם עם מספר שירים שאולי לא חשבתם עליהם, לכן חשוב לשמור על ראש פתוח ולבוא בגישה טובה כי אחרי הכול, זהו אינטרס משותף לאיש המקצוע ולבני הזוג שהאירוע יהיה אחד המוצלחים אם לא המוצלח והשמח ביותר.

חשוב להשמיע שירי חתונה ממגוון סגנונות במיוחד בחלק של הריקודים על גבי הרחבה על מנת שהמוסיקה תדבר אל מרבית האורחים ולא תקלע לטעמם של אורחים בודדים בלבד.

דוגמאות לשירי חתונה : 

כניסה לחופה דוגמאות שירי חתונה בעברית

אם תלך - הפרויקט של עידן רייכל
את המחר שלי - שמעון בוסקילה
ברית עולם - מתי כספי
זה הכל בשבילך - דני סנדרסון ומזי כהן
זה כל הקסם - נימרוד לב ואורלי פרל
זכיתי לאהוב - עברי לידר
כלים שלובים - גידי גוב
כשאת נוגעת בי - בועז שרעבי
לכל אחד יש - ליאור נרקיס ושלומי שבת
מה שהלב בחר - קובי אפללו
בואי נגיד שאני שלך - אלון אולארצ'יק 
נשבע - חיים משה
ועוד מספר דוגמאות לשירי חופה - שירי חתונה באנגלית
John Lennon - Imagine
Queen - Love of My Life
Ben e. king - stand by me
Happy Together- The Turtles
Always On My Mind - Elvis Presley    
I Turn To You - Christina Aguilera    
Take A Chance On Me - ABBA    

אלו הם רק מספר רעיונות. כמובן שישנם עוד אלפי שירים שעשויים להתאים לכם אשר קולעים לטעמכם האישי. חשוב לבחור יחד שירי חתונה שידברו אל שני בני הזוג ויבחרו בהסכמה מלאה ללוות באופן מיוחד את האירוע המרגש הגדול ביותר בחייהם.

לסיכום שבו ותקשיבו ותתכננו את שירי החתונה, עידן האינטרנט הפך את הדברים לקלים יותר
 

 

0 תגובות