שמלות כלה בתל אביב

420

מעצבי שמלות כלה וסלוני כלות קיימים בכל עיר, המבחר הוא רב וריכוז המעצבים הוא גדול באזור המרכז ובפרט של שמלות כלה בתל-אביב.

שמלות כלה בתל אביב
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מעצבי שמלות כלה וסלוני כלות קיימים בכל עיר, המבחר הוא רב וריכוז המעצבים הוא גדול באזור המרכז ובפרט של שמלות כלה בתל-אביב.
הנה מספר בתי אופנה בולטים שמתמחים בשמלות כלה בתל אביב:

גלית לוי - בית אופנה לשמלות כלה ובגדי ערב
דיזינגוף 268 תל-אביב

לילך קריסטל - מעצבת שמלות כלה וערב
דיזנגוף 264 תל אביב

גליה להב –מעצבת שמלות כלה
דיזינגוף 224 תל אביב,; הרצל 1 בית יוניטרייד - אשדוד

בית האופנה אפרת קליג
דיזנגוף 255  תל אביב
מעצב אופנה  "אופיר דהאן"
רח' דיזינגוף 255 תל-אביב

דבש נינה – סטודיו ניו דן
תל-אביב, דיזינגוף 50

וכמובן הרשימה ארוכה צריך רק לחפש. לפנייך מספר טיפים שיקלו עלייך במציאת שמלת כלה בתל-אביב ובכלל:
חסכי לעצמך התרוצצויות מיותרות. לפני שאת מתחילה בחיפושים הכיני שיעור בית. אפשר לעיין בקטלוגים של חתונות, והיום יש לכל המעצבים אתר אינטרנט שבו אפשר להתרשם מהקולקציה ומהסגנון. בחרי 3-2 מעצבים של שמלות כלה בתל אביב שמצאו חן בעינייך. אל תבואי בלי לתאם פגישה מראש עם המעצב, ופני לעצמך זמן מכיוון שבחירת שמלה כלה זאת לא החלטה שמקבלים בכמה דקות.
לא למדוד יותר מדי שמלות - רצוי למדוד מספר לא גדול של שמלות על מנת שלא להתבלבל.
שתפי את המעצב/ת - אחרי שקבעת פגישה, שבי יחד עם המעצבת וציירי לה או תארי לה איך את מצפה לראות את עצמך בערב הכלולות. רצוי לבחור שמלה שתתאים לסגנונך האישי.
לא יותר מ-2 מלוות. מומלץ  להגיע עם אמא, אחות או חברה טובה, מישהי שאת סומכת עלייה בעיניים עצומות ויודעת שהיא מפרגנת לך עד הסוף.
בואי עם ראש פתוח. הסבירי למעצב מה סגנון השמלה שאת רוצה, ואז תני לו יד חופשי להציע לך רעיונות. חשוב לבוא בראש פתוח, כי השילוב בין הפנטזיה שלך למעצב מקצועי שיודע מה מחמיא לך, הוא סוד ההצלחה לשמלה המושלמת.

הביאי את נעלי הכלה למדידות - לאחר שבחרת את השמלה, רצוי להגיע למדידות עם נעלי הכלה אותן תנעלי. חנויות נעליים לא חסרות בתל-אביב.
בחרי בנעליים נוחות. או לפחות הצטיידי בזוג נוסף להחלפה, אם את מתעקשת על עקבים גדולים. העיקר שלא תורידי את הנעליים ותישארי יחפה, כי זה לא נראה טוב ולא נעים.
בדקי היטב את השמלה במדידה האחרונה - אל תעזבי את הסטודיו לפני שאת בטוחה שהשמלה נוחה ויושבת עלייך מצוין - לא ארוכה או קצרה מדי, אינה לוחצת או גדולה (כי רזית יותר מדי).
למידע נוסף שמלות כלה
שימי לב למכלול הפרטים - כשבוחרים מעצב, חשוב להישאר קשובה למכלול ולפרטים על מנת שהמראה הכללי יהיה אחיד. למשל: אם בחרת בקונספט של שמלה איכותית אירופאית-קלאסית, לא רצוי לבחור בעיצוב שיער פזור, המתאים יותר למראה ים תיכוני. כמו כן, רצוי מאוד לשים לב לתכשיטים - כאשר לובשים שמלה מרהיבה שיושבת היטב על הגוף, אין צורך באביזרים נלווים.


 

 

0 תגובות