חיכית ליום המדהים ביותר של חייך, היום שבו את מתחתנת עם אהוב ליבך. מצד אחד את נרגשת, אך מצד שני את לחוצה משום שאת רוצה שהכול יתנהל כשורה. היום שלך מתחיל לפני האירוע עצמו, משום שאת מתארגנת בבוקר לקראת הצילומים ורק לאחר מכן נוסעת לאירוע עצמו. 

" />

שמלות כלה זולות

649

חיכית ליום המדהים ביותר של חייך, היום שבו את מתחתנת עם אהוב ליבך. מצד אחד את נרגשת, אך מצד שני את לחוצה משום שאת רוצה שהכול יתנהל כשורה. היום שלך מתחיל לפני האירוע עצמו, משום שאת מתארגנת בבוקר לקראת הצילומים ורק לאחר מכן נוסעת לאירוע עצמו. 

שמלות כלה זולות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

שמלות כלה זולות

אם אתן רוצות את השמלה הכי יפה שחלמתן עליה תמיד, אך התקציב שלכן מוגבל, אל תאבדו תקווה. גם בתקציב צנוע יכולה להיות לכן שמלת כלה נפלאה שאיש לא יידע שעלתה יחסית סכום צנוע. כלות רבות פונות אל תופרת שמלות כלה בזול אצל תופרת כזאת אתן יכולות להביא תמונה או דגם של שמלת כלה ולתפור אותה במחיר מצחיק בהשוואה למחירה בחנויות רגילות.

מעצבים תופרים בזול

 אצל תופרת שמלות כלה בזול ניתן גם להביא שמלה שעברה במשפחה, או שמלה שקניתן יד שנייה ולעשות בה שינויים והתאמות כך שתתאים לכן התאמה מושלמת, והשמלה תיראה כאילו נתפרה בדיוק בשבילכן ובמידותיכן.

 

זה נדיר שמוצאים שמלה שמתאימה בדיוק למידותיכן, גם הכלות הדקות והחטובות ביותר צריכות התאמות כדי שהשמלה תראה מושלם עליהן. לכול כלה יש מאפייני גוף משלה, חלקי גוף שהיא רוצה להדגיש וחלקי גוף אחרים שהיא רוצה לטשטש יש כלות שרוצות שהשמלה תהיה צנועה ושמרנית יותר ממה שהיא לפני תיקונים ויש כלות שדווקא רוצות לקצר את השמלה, לפתוח בה מחשוף גדול יותר ולהפוך את השמלה לשמלה חושנית יותר.
 

אם יש לכן שמלת כלה שאינה במידות שלכן ואתן חושבות להתאים אותה למידותיכן בעזרת תופרת. דעו לכן כי המשימה של התאמת השמלה למידות שלכן היא לא משימה פשוטה וזאת מכמה סיבות. ראשית אם השמלה קטנה ממידותיכן לא תמיד יש מספיק בד בתוך השמלה כדי להרחיב אותה. גם שמלה רחבה שהוצרה לא תמיד תראה מושלם לאחר הצרה. הבדים מהם עשויות שמלות כלה הם עדינים ותיקונים בהם הם בולטים לכן חכם יותר לתפור אצל תופרת שמלה לפי תמונה או דגם בהתאמה אישית.

 

תפירת שמלה אצל תופרת עדיין תהיה זולה הרבה יותר מלקנות שמלה בחנות מפוארת, או אצל מעצב ידוע. והשמלה תראה בדיוק כמו שמלות כלה זולות מעוצבות ותהיה מותאמת בדיוק למידות שלכן. חשוב להקפיד ולתת לתופרת את המידות המדויקות שלכן, ולעשות מדידת מידות מדוקדקת ורצינית כדי שהשמלה שהתופרת תופרת עבורכן תשב עליכן בצורה מושלמת ולא יהיה צורך בשינויים רבים ובתיקונים שייקחו זמן ויפגעו ביופייה ובשלמותה של השמלה.
 

טיפ נוסף לכלה שמתאפשר לה
 

במידה ואתן מתלבטות אם להתארגן בסלון כלות או בבית, עדיף לכן סלון כלות. הסלון כלות מציע לכן אווירה רגועה ומרגיעה ביום הלחוץ ביותר בחייך. צוות מיומן ומקצועי בתחום, יפנק אותך ויגרום לך להרגיש נסיכה. את לא תצטרכי לדאוג לכלום, משום שהצוות מאורגן ויודע בדיוק מה את צריכה ומה את רוצה. לעומת זאת, אם תתארגני בבית, תצטרכי לדאוג לכול ואף לבזבז זמן יקר, משום שתצטרכי ללכת למעצב שיער, ולבחור האם המאפרת תגיע אלייך הביתה או שאת תגיעי אליה. כדי לחסוך ממך נסיעות ודאגות שכולם יגיעו בזמן, תוכלו למצוא את כל השירותים הנחוצים לך במקום אחד סלון כלות.
 

חשוב מאוד שהצוות יהיה מקצועי
 

במידה והחלטתן בסלון כלות כזה או אחר, חשוב שלפני שאתן סוגרות חוזה ומחליטות שזה הסלון כלות שידאג לכך שתהיי מרשימה ויענה על הציפיות והדרישות שלך, רצוי שתבררי שאכן מדובר על צוות מקצועי ובעל וותק של שנים בתחום. אל תהיו פזיזות, משום שמדובר באירוע שתחווי רק פעם אחת בכל חייך, לכן חשוב שתהיי מאושרת ומסופקת מהתוצאות. את צריכה להרגיש נסיכה, יפה ועם ביטחון עצמי מלא ביום הזה, כי זהו היום שלך. לכן כדאי לברר המלצות וביקורות דרך לקוחות קודמים, ואף לקרוא דרך רשת האינטרנט.

0 תגובות