שמלות כלה לבנות

294

שמלות כלה לבנות הן קונצנזוס- רוב הנשים מדור לדור תמיד לבשו לחתונתן שמלות כלה לבנות וכמעט אף אחת לא שברה את המוסכמות לגבי שמלות כלה והצבע שלהן. שמלות כלה לבנות חייבות להיות כך ואם תבדוקנה בכל סלון כלות תמצאנה כמעט רק שמלות כלה לבנות, כך נאמר מלפני מאות שנים וטאבו הוטל על הנושא. אין מה לומר – שמלות כלה לבנות בכל החתונות זה נושא מוסכם.

שמלות כלה לבנות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

שמלות כלה לבנות הן קונצנזוס-רוב הנשים מדור לדור תמיד לבשו לחתונתן שמלות כלה לבנות וכמעט אף אחת לא שברה את המוסכמות לגבי שמלות כלה והצבע שלהן. שמלות כלה לבנות חייבות להיות כך ואם תבדוקנה בכל סלון כלות תמצאנה כמעט רק שמלות כלה לבנות, כך נאמר מלפני מאות שנים  וטאבו הוטל על הנושא. אין מה לומר – שמלות כלה לבנות בכל החתונות זה נושא מוסכם.

שמלות כלה לבנות מסמלות יופי וטוהר והן חגיגיות ואלגנטיות. הניקיון שבצבע הלבן מתאים
ומסמל את ההתחלה החדשה והצחורה וזוהי הסיבה בבחירת שמלות כלה לבנות לחתונה.

עד היום מעטות מאד הנשים המעיזות לשלב בתוך שמלתן דוגמא צבעונית או חוט צבעוני שזור או כל אלמנט צבעוני אחר. שלא לדבר על לשנות את צבע הכללי של בד שמלות הכלה. גוון שמנת במקום שמלות כלה לבנות עדין נחשב לנועזות יתרה ונדיר לפגוש נשים שמסכימות לנועזות זו. קורה גם שהבחורה בוחרת לה שמלה בצבע שונה מלבן או שמלה לבנה עם שילוב צבעוני כלשהו, אך נראה כי אינה שלמה עם הבחירה וימים ספורים לפני האירוע היא מתחרטת, וברגע האחרון משנה את דעתה, אפילו שמדובר בשלבי מדידה אחרונים, ומחזירה את העיצוב לשמלה לבנה צחורה כשלג.

לא כולן אוהבות בכלל צבע לבן. לכל אישה צבע אהוב ושונה, כל אישה במהלך חייה בוחרת צבעים וגוונים שונים עבור המלתחה שלה, לפעמים אפילו צבעים נועזים, יש לה שלל של אביזרים שמתאימים לאותו הגוון, תיקים, נעליים ושמלות, היא דואגת אף להתאים את האיפור שלה וצבע השיער כך שייראו טוב עם הצבע האהוב שלהן בבגד.

לבחירת הצבעים עבור בגדים ואביזרים יש משמעות לא מעטה, כל צבע מייצג תכונות אישיות בבן אדם ועשוי לגלות עליו דברים רבים.

בואו נראה לדוגמא מספר צבעים ומה הם אומרים על האדם הלובש אותם:

אדום- חיות, הישרדות, חומריות, קיבעון, מעלה חיוניות.
 
חום- נותן הרגשת תמיכה ביטוי של מרכז ותמיכה, קרקוע.

כתום  - אנרגיה, מיניות, זרימה-גמישות. צבע המעורר שמחה והנאה.
מעורר אנרגיה מינית, צבע של יצריות ויצירתיות.

צהוב- חריצות, שכליות, כוח, אגו, דימוי עצמי, תקשורת, היחסים שלי עם העולם החיצון, צבע של עליזות וקלילות, מאזן בלבול נפשי, משפר את מצב הרוח.

ירוק- צמיחה, רוגע, חידוש, צבע ריפוי ראשי מחזיר איזון פיזי נפשי.
 
כחול- ביטוי עצמי, משכך ומרגיע, מעלה השראה, הבנה רוחנית, יוצר הרמוניה, משרה שלוה.
 
ורוד-  אהבה, נתינה, שפע. צבע של קבלה- לדעת לקבל, צבע המזמין זוגיות ואהבה.

אז מה אומר הצבע הלבן:
לבן - הלבן כולל את כל הצבעים ולכן מרפא הכל, טוהר, ניקיון, מפתח יכולת פיזית ואנרגטית ומוכנות לקבלה באותם מישורים. צבע שמביא שלווה.
 
לכן זה כה טבעי שרוב רובן של הכלות לובשות שמלות כלה לבנות. הפירוש של הצבע מתאים בטבעיות לתחושות של ערב החתונה ולרצון להתחיל חיים חדשים ממקום נקי טהור ובריא.
שימו לב לרשימת מעצבים ליחצו שמלות כלה  

ומה עם החתן? גם לובש לבן?
המוזר הוא שהופעתו של החתן הרבה יותר גמישה ונתונה לשינויים ולצבעים שהוא אוהב. חתן יכול להופיע תחת חופתו בחליפה בכל צבע של חליפה– לבן, שחור, אפור, בז', הכול הולך, העיקר שיגיע. יותר מזה – הוא גם לא חייב להגיע בחליפה בכלל. טרנד אחד מחליף את הקודם, חולצה בחוץ, בלי עניבה, מכנסי פשתן רחבים, אבל לשמלות כלה לבנות
אין תחליף, הן תמיד תישארנה מקום ראשון אצל הכלות.

 

 

0 תגובות