שמלות כלה מומלצות

410
כל אחת מאז ילדותה חולמת על היום בו היא תזכה ללבוש שמלת כלה, אך זה קורה פעם אחת בלבד(במקרה הטוב) ביום בו את מתחתנת. הרגע המאושר ביותר של הכלה מכל תכנון חתונה בכלל, הוא בחירת שמלת הכלה שלה
שמלות כלה מומלצות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
כל אחת מאז ילדותה חולמת על היום בו היא תזכה ללבוש שמלת כלה, אך זה קורה פעם אחת בלבד(במקרה הטוב) ביום בו את מתחתנת. הרגע המאושר ביותר של הכלה מכל תכנון חתונה בכלל, הוא בחירת שמלת הכלה שלה. בדרך כלל נהוג ללבוש שמלת כלה בצבע לבן, מכיוון שזה צבע המסמל ניקיון וטוהר, אך כיום הרבה כלות מחליטות לצאת מהשגרה וללבוש שמלות בצבעים בולטים יותר. לכל כלה הרוצה לבחור שמלת כלה יפה ומקורית אך עדיין לא לצאת מהקונספציה יש הרבה מאוד אופציות, ישנן שמלות כלה מדהימות בצבע ורדרד, שמנת, סגלגל עדין, גווני אפרסק, צבעי שנהב וכדומה. שמלות כלה אלה הן מיוחדות מקוריות וכמובן לא מושכות תשומת לב יתרה.

לפני שבוחרים שמלת כלה, על איזו דברים חשוב לחשוב?
השמלה צריכה להתאים לסוג האירוע, אם למשל, החתונה מתקיימת תחת כיפת השמיים (חוף הים וכו') מומלץ שמלה מבד קליל, לדוגמה שמלה תפוחה וארוכה לא תתאים לאירוע כזה, חשוב לציין בעיקר ש שמלת כלה צריכה גם להתאים לסגנון שלך, אם את אוהבת בגדים זרוקים, יהיה לך מאוד לא נוח בשמלה מחויטת. עדיף שהשמלה תהיה נוחה כי זו שמלה שתלבשי לשעות ארוכות, רצוי גם להתאים את גוון שמלת הכלה לגוון עורך, אם עורך צהבהב רצוי להימנע מגווני שמנת צהוב וכו' אם גוון עורך נוטה לוורדרד הגוונים הצהובים דווקא יתאימו, לבעלות עור כהה מומלץ הגוונים הלבנים.
במידה ואת מתכננת להוריד במשקלך לפני החתונה, עדיף לך לקנות / להשכיר את שמלת הכלה כמה שיותר קרוב לתאריך החתונה, אחרי המדידה האחרונה עצרי את הדיאטה ושמרי על המשקל הקיים שלך, אם את קונה את שמלתך אצל מעצבת אישית או מעצב, התייעצי איתה או איתו, לפני כן.
בווודאי כבר תיארת לעצמך את שמלת הכלה אשר תלבשי ביום החשוב בחייך, אך עדיף לך לבדוק אם הדגמים שראית בדמיונך, האם הם יתאימו לך במציאות.

כמה טיפים שיעזרו לך בכך:
לכלה גבוהה - יתאימו בדים שנשפכים על הגוף בעלת חצי שרוול (גורמת לאשליה של גוף צר)
לכלה נמוכה- תתאים שמלה בעלת מותן בגזרה גבוהה, כתפיות דקות או קולר ( גורמות אשליה של אורך) שמלת מיני קצרה יוצרת אשליה של רגל יותר ארוכה.

לכלה מאוד רזה - ממומלצת שמלה בעלת מחוך המבליט את המותניים, וחצאית נפוחה שתגרום לאשליה של אגן.

לכלה מלאה- מומלצת שמלה ללא חיתוכים בקווים ישרים שמאריכים את הגוף וזורמים איתו, מומלץ שיהיה בשמלה מחוך בכדי להדגיש את חיטובי הגוף ולתמוך בחזה, כדאי לבחור בשמלה ארוכה כדי להסתיר רגליים מלאות, רצוי מאוד להימנע משמלות סטרפלס.
0 תגובות