שמלות כלה צנועות

1129

כמה טיפים על שמלות כלה צנועות, מה כדאי וחשוב לדעת על שמלות וצניעות... לחצי לקריאת הכתבה.

שמלות כלה צנועות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

שמלות כלה צנועות


אפילו במגזר הדתי שמלת הכלה היא בדרך כלל הנושא החם של הערב- כולם מסתכלים ומדברים ולך זה חשוב מאוד כיצד היא תיראה, אבל בל נשכח הצניעות כאן מאד חשובה ואת רוצה שמלה יפה ולא חשופה, אופנתית ולא בגזרה ישנה. שמלה שתדגיש את קווי גופך אך לא יותר מדי, שמלת כלה  יפה וצנועה.

 שמלות צנועות לא חייבות להיראות כמו שק שאת הכנסת את עצמך בתוכו, וישנם הרבה בתי אופנה שמציעים קווים מיוחדים של שמלות צנועות שמתאימות לנשים דתיות וגם לא דתיות שלא אוהבות לחשוף את עצמן לכל עבר.

שמלות כלה צנועות יכולות להיראות יפות ונשיות ולהעניק מראה אופנתי, יותר מכך, הרבה פעמים שמלות כלה צנועות יתנו לאישה מראה נשי, קלאסי ואלגנטי יותר וימשכו תשומת לב מיוחדת בשל צניעותן.

שמלות כלה צנועות מעוצבות עם שימוש בבדים אחרים שאינם שקופים, התחרה תהיה מעל הבד ולא מעל הגוף עצמו, שמלות כלה לדתיות הן בעלות שרוולים ארוכים או שלושת רבעי, הרבה פעמים עם שימוש בעליונית מפרווה או בד משי עשיר שנותנים לשמלה מראה שיקי ואלגנטי במיוחד.
שמלת כלה צנועה זאת שמלה מאוד יפה ומיוחדת שאומרת: אני שומרת על היופי שלי לעיניים של בן הזוג שלי. כיום גם הרבה נשים חילוניות מעדיפות ללכת על הסגנון הזה סגנון קלאסי נשי אך צנוע כיאה לבת ישראל.

 כמובן גם בעיצוב של שמלות כלה לדתיות  משתמשים בקישוטים, אך בדרך כלל הם עדינים יותר כמו פנינים שמשתלבים יפה מאוד עם הבד העדין, גם תכשיטים שמתאימים לשמלות צנועות הם עדינים יותר וקלאסיים.

איך בוחרים שמלת כלה צנועה? 

הם יודעים מה להוסיף, מה להסתיר ומה להבליט יותר בהתאם לצרכי המגזר. תמיד יהיו אנשים שחושבים שאותה שמלת כלה שבחרנו היא צנועה מידי או פשוטה מידי, אם את מרגישה בה נוח ואת אוהבת אותה זה הכי חשוב, לכי על מה שאת מרגישה הכי טוב.

אל תהססי לבקש או לשאול כל דבר לגבי השמלה, ובמדידות בדקי האם השמלה הולכת לפי הכיוון הצנוע שתכננת ואם לא העירי להם אל תתביישי.
והכי חשוב כשאת שמחה ומרוצה רואים זאת בכל שמלה!

שמלות כלה צנועות

בעבר, כל כלה דתייה שחיפשה שמלות כלה נתקלה במבחר דל של סגנונות ודגמים שעולים בקנה אחד עם מגבלות הצניעות. כלה דתייה המחפשת שמלות כלה צנועות תמיד תחפש עיצוב סולידי ומתוחכם של שמלת כלה על פני עיצוב נועז וחושפני אשר לא מתאים לה ולמגבלות הדת בהן היא מחויבת לעמוד.

בתקופה האחרונה, יותר ויותר מעצבים מודעים לביקוש ההולך וגובר לשמלות כלה איטום ובידוד צנועות וגם לכלות אשר אינן דתיות אך מבקשות לעצמן שמלת כלולות שהיא לא נועזת מדי.

מי שיצרה את הביקוש והטרנד של שמלות כלה מיוחדות ועם זאת איטום ובידוד מאוד היא הדוכסית קייט מידלטון אשר בחתונתה עם הנסיך לבשה שמלה צנועה ומרשימה מאוד

שעל כתפיה עליונית המסתירה את הזרועות ועשויה בד תחרה יוקרתי במיוחד.

לאחר חתונתה, החלו כלות רבות בארץ ובעולם לבקש שמלה כמו שלה או דומה לה כאשר הסגנון השולט הוא סגנון הווינטג' הרומנטי והתמים המתאפיין בגזרות צמודות לגוף בעלות מראה נוסטלגי ויוקרתי במיוחד. השימוש הגובר בתחרה אינו נוגד את מגבלת השקיפות העומדת בפני כלות דתיות שכן ניתן להשתמש בבדי תחרה אשר מתחתיהם ישנו בד אטום המסתיר את היותה של התחרה שקופה.

לכן כלות דתיות או וכל הכלות אשר מעדיפות שמלות כלה איטום ובידוד מוצאות את סגנון הווינטג' מאוד לטעמן.

ביסוס לדברים אלו תוכלו למצוא בהרחבה בפורטל חתן כלה המוביל בישראל. אצל כל המעצבים המופיעים בפורטל זה באינטרנט ניתן לראות מספר דגמים שעשויים להתאים לשמלות כלה צנועות ובמיוחד שמלות מסגנון הווינטג' הידוע והאופנתי במיוחד בשנים האחרונות, ושם תוכלי לקבל רעיונות מקוריים לשמלת הכלולות שלך ולגבש את דעתך באשר למראה הרצוי התואם את השקפותייך.

בשעה טובה ובהצלחה!

 

חיה אמסלם שמלות כלה צנועות

0 תגובות