תכשיטים לכלות

512

תכשיטים גורמים להעלאת הביטחון העצמי, גורמים לתחושה של יוקרה, מייפים את האישה, מחמיאים לצורת גופה, לפניה העדינות ומעניקים לה חן, מדגישים אזורים יפים בגופה כמו אזור המחשוף ועוד. תכשיטים מהווים בימינו גם סמל של סטטוס ויוקרה וכל אישה אוהבת להרגיש שהיא הכי יפה בסביבה ועונדת את העגילים הכי יפים או את המחרוזת הכי מיוחדת.

תכשיטים לכלות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

כולנו יודעים שתכשיטים מוסיפים רבות לקונספט הכללי
יש מצבים, מייפים את האישה, מחמיאים לצורת גופה, לפניה העדינות ומעניקים לה חן, מדגישים אזורים יפים בגופה כמו אזור המחשוף ועוד. תכשיטים מהווים בימינו גם סמל של סטטוס ויוקרה וכל אישה אוהבת להרגיש שהיא הכי יפה בסביבה ועונדת את העגילים הכי יפים או את המחרוזת הכי מיוחדת.
כשהתכשיטים מתלווים ל שמלת כלה הם מקבלים חשיבות עוד יותר גדולה.

תכשיטים לכלה מוסיפים יופי ויוקרה לשמלת הכלה ומשלימים את המראה הנסיכותי שעליה חלמה.
תכשיטים לכלות הפכו לאביזר הכרחי שבלעדיהם שמלת הכלה אינה מושלמת, אם תציצו בתמונות של כלות תמצאו מיד את התכשיט/ים שעושים את ההבדל וגורמים אפילו לשמלת כלה הפשוטה ביותר להראות יוקרתית וזוהרת.

תכשיטים לכלות כוללים שרשראות, עגילים, צמידים ואפילו קישוטי שיער מתוכשטים בחרוזים או בפנינים. לקבלת מראה מנצח, חשוב שכל האביזרים ישתלבו באופן הרמוני בסגנון של השמלה, באיפור ובתסרוקת.

הכלה שביומיום עונדת תכשיטים רבים וגדולים תעדיף להיות שונה מכלות אחרות,
היא תבחר תכשיטים לכלה גדולים ובולטים בצבעים עשירים כמו: קורל וירקרק, פסטלים או אפילו שילובים של צבעים כמו טורקיז, ירוק, פוקסיה ואפילו כתום.
לעומתה, הכלה הקלאסית-תרצה מראה נסיכותי ותבחר תכשיטים לכלות שהם קלאסיים ועדינים יותר בשילובי צבעים של דבש ופנינה, אפרסק ופנינה, ורדרדים וכמובן לבן קלאסי.

תכשיטים לכלה אמורים להתאים לשמלת כלה: אם השמלה חלקה, לבנה ועם עיצוב פשוט - התכשיט יכול להכניס עניין ואפשר לענוד שרשרת או עגיל שמוסיפים צבע. כאשר השמלה בעיצוב דרמטי ובשילוב צבעים, כדאי שהתכשיט יהיה עדין, כתוספת קלאסית ושקטה, כמו שרשרת עם יהלום בודד שנותן את הברק והזוהר אבל לא תופס את הבמה ומשאיר את הפוקוס לשמלה. העגילים יכולים להיות צמודים לאוזן, עם יהלום או פנינה. כשהזרועות חשופות ונטולות טבעת, צמיד צמוד הוא קישוט מתאים.
לכלות עדינות מתאימות שרשראות מינימליסטיות ותכשיט לשיער, אך יש כלות שתעדפנה תכשיטים לכלות בולטים וגדולים למרות ששמלתן לא מאד מפוארת ונפוחה, אחרי הכל זה גם עניין של טעם ובחירה אישית.
לשמלות עם מחשופים נדיבים יתאימו תכשיטים לכלות גדולים כמו שרשראות גדולות או עגילים גדולים. ולמחשופים קטנים יתאימו שרשרות צמודות לצוואר. למחשוף בצורה V מתאימה שרשרת V או קולר, לסטרפלס אפשר להתאים יותר סוגים.

לצוואר אצילי וארוך יתאים ענק גדול שיבליט את הנתונים הטבעיים של הכלה.
אם בשמלת הכלה משובצים נצנצים ואבנים, לא כדאי לענוד שרשרת יהלומים נוצצת, אלא משהו עדין ושקט.

כאשר השמלה משובצת קריסטלים, כדאי לשמור על אותו סגנון בתכשיט שהוא קריסטלים, ולא להוסיף אבן אחרת, למשל פנינים.
בנושא תכשיטים לכלות הפתגם "כל המוסיף גורע" פועל מצוין, בל נשכח כי שמלת הכלה אמורה לתפוס את הפוקוס ותכשיטים לכלה הן רק תוספת לכן לא כדאי להוסיף הרבה תכשיטים אלא לבחור במינון נכון ורצוי מינימליסטי.

בבחירת התכשיט כדאי להתחשב בצבע העור של הכלה, בשמלת החתונה, עיצוב שיער, איפור וכן בלבוש היומיומי שלה- מה היא מייצגת ומהו סגנונה בדרך כלל. לכלות פשוטות תכשיטים גדולים ומובלטים יראו מוגזמים ולא מתאימים.

אז אחרי שהבנו את גודל חשיבות תכשיטים לכלות נבדוק היכן אפשר להשיג אותם:
רוב הכלות עונדות תכשיטים מסלון כלות שבו התלבשו, הן מקבלות יעוץ והכוונה לגבי התאמת התכשיטים לשמלת הכלה ומחזירות אותם יחד עם שמלת הכלה לסלון לאחר מספר ימים.

יש כלות שיכולתן הכספית מאפשרת רכישת תכשיטים לכלות שיוכלו להישאר עמן שנים רבות ולהוות מזכרת מהלילה הגדול, אך חשוב לדעת: אפשר לחסוך כרגע את ההוצאה הזאת אם היא יקרה מדי עבורכן ופשוט להשכיר תכשיטים לכלות, זוהי אפשרות מקובלת שמאפשרת לכלה להרגיש נוצצת ויוקרתית לערב אחד ולענוד אפילו יהלומים מבלי להוציא סכומים גדולים על כך.


 

0 תגובות