תלבושות חינה

435

אפשרויות לתלבושות חינה כאן תוכלו לקבל כמה רעיונות ומעצבי תלבושות בעיקר לחינה, האפשרות הפשוטה, לפעמים גם הטובה ביותר, אתן מוזמנות לבחור מתוך ים של תלבושות חינה מוכנות, אפשרויות נוספות ישנם באתר וכמובן ניתן לתפור במיוחד לטקס החינה את כל התלבושות.

תלבושות חינה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

איפה ניתן למצוא תלבושות לחינה 

האירוע שפותח את חגיגות החתונה הוא ללא ספק אירוע החינה. בשנים האחרונות, החלו לחגוג אירועי חינה גדולים ומושקעים יותר בהשוואה לשנים הקודמות. בעבר נחשב טקס החינה לאירוע משפחתי מצומצם שנחגג רק בקרב בני המשפחה הקרובים אבל בימינו מעדיפים בני הזוג הנישאים לערוך חגיגה גדולה יותר המהווה את יריית הפתיחה לאירוע הגדול הבא שעוד לפניהם.

החינה הפופולארית ביותר היא החינה המרוקאית אך גם בני העדות הבאות כמו העדה הפרסית, התימנית, הכורדית ועוד נוהגים לערוך חגיגה גדולה הכוללת בעיקר תלבושות לחינה מסורתיות ואותנטיות. אירועים כמו חינות נחשבים לאירועים שמחים ועליזים המאופיינים בצבעוניות ובמאכלים מיוחדים המזוהים עם העדה העורכת את האירוע.

תלבושות חינה הינם הסמל המרכזי ביותר בכל חינה. הן מעוטרות בחוטי זהב ועשירות במיוחד. הן החתן והן הכלה לובשים אותם ולעיתים גם בני המשפחה האחרים.

רוב הזוגות נוהגים להשכיר את שירותיהם של חברות להפקת חינות המספקות להם לא רק תלבושות לחינה מיוחדות אלא גם תפאורה מיוחדת ואוטנטית ומאכלי עדות מתוקים.

רבים מהזוגות מעדיפים לערוך את השמחה באולם אירועים או אפילו בגן אירועים אם הם מזמינים כמות גדולה של אורחים. לעיתים נדירות, כאשר מדובר באירוע מצומצם נוהגים לחגוג אותו בבית הכלה או בבית החתן.

אירוע חינה הוא אירוע משמח במיוחד וכל מהותו מסמלת סימן טוב ומזל טוב לחתן ולכלה. הוא מסמל גם תחושת שייכות בין שתי המשפחות וכמובן גם שייכות החן לכלה ולהפך.

תלבושת לטקס החינה

מלבד התלבושות והתפאורה המתאימה נוהגים בטקס להעמיד את החתן והכלה על במה מרכזית מוגבהת אשר סובבים אותה בני המשפחה הקרובים. במהלך הטקס מעניקים תכשיטי זהב לחתן ולכלה משני צדי המשפחות ולאחר מכן מורחים על כפות ידיהם את חומר החינה המופק מתערובת צמחים וביניהם גם צמח החינה.

חגיגות חינה יכולות להיערך גם בתקציבים נמוכים שכן אין הכרח לבצע אירוע גרנדיוזי ומפואר ובכך לאבד לעיתים את תחושת האינטימיות המשפחתית המאפיינת אירוע זה. ניתן החלט להסתפק בטקס צנוע ושמח הכולל רק בני משפחה קרובים וכמובן תלבושות לחינה מתאימות, מוסיקה טובה ומשמחת ובעיקר מצב רוח מרומם שהרי כל המרבה בו בטקס זה הרי זה משובח!

 

 

 

0 תגובות