תקליטנים לחתונה במרכז

304

כמה טיפים חשובי על תקליטנים לחתונה ומערכות הגברה מקצועיות, מערכת הגברה טובה מרעישה פחות, גם אם שומעים חזק יש יכולת ספיגה למערכת, חתן כלה ארגן לכם הנחות מדהימות עם מיטב התקליטנים שיעשו לכם את האירוע

תקליטנים לחתונה במרכז
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

תקליטנים לחתונה במרכז

בחירת תקליטנים לחתונה היא החלטה מכרעת לאופי כיוון האירוע שעליו בחרתם ללכת. מסיבה לחברה הצעירים, או אירוע יותר סולידי לאורחים המבוגרים?

חרי שבחרתם את אופי האירוע בהתאם לקהל האורחים שישתתף איתכם בחגיגה, כנסו לאינטרנט ותחפשו המלצות, משובים וכתבות על תקליטנים לחתונה  בדקו עם חבריכם לגבי תקליטנים לחתונה  אם השתתפתם באירוע בו אהבתם את המוסיקה, תשיגו את מספר הטלפון של התקליטנים של אותו האירוע.

נסו לאתרים של התקליטנים באינטרנט, ותבחנו את סגנון המוסיקה שלהם, האם זה הסגנון שהייתם רוצים שיהיה באירוע שלכם? אם כן, תקבעו איתם פגישה על מנת לראות האם יש בניכם את החיבור המתאים לשילוב מנצח בין מה שהייתם רוצים שיקרה בערב החתונה שלכם לבין מה שיצא בפועל, תבקשו מהתקליטנים לחתונה הצעות לרעיונות למוסיקה של קבלת הפנים, לחופה וללב האירוע המסיבה שאחרי.

אם תהיו באותו ראש עם תקליטני החתונה שלכם ומה שהם מציעים לכם מתאים לסוג הקהל שיהיה נוכח באירוע, הרי זה אומר שהערב שלכם יזרום חלק.

שוב לציין בחוזה שתחתמו בנכם כי למקרה שתהיה תקלה והתקליטן לא יוכל להגיע יהיה לו גיבוי.
חשוב שתתאמו בחוזה את השעות שבהם התקליטן יעשה שמח באירוע שלכם, שלא ייווצר מצב שהתקליטן מנסה להרשים ולהסתלק כמה שיותר מהר מהאירוע. על מנת לגבש החלטה סופית לגבי תקליטנים לחתונה מומלץ לבקש די.וי.די של אירוע בו נכחו תקליטנים לחתונה שלכם על מנת לבדוק נקודות חשובות כמו מעברי המוסיקה והאם הקהל של אותו האירוע היה מלא אנרגיה ורקד ללא הפסקה 

עוד פרט מאוד חשוב השכרת מערכות הגברה 

רוב האולמות או התקליטנים מספקים את מערכת ההגברה הסטנדרטית כעסקת חבילה, במידה ותרצו משהו מקצועי יותר, קראו היטב את המידה 

האווירה היתה חלומית, מזג האוויר שיתף פעולה וקירר במעט את המעטה ההביל הרגיל לעונה זו. בריזה קלה הורגשה, מספיק כדי לאפשר לנשום מבלי לנפנף עם התוכנייה על הפנים, תנועה שרק גורמת באופן פרדוקסאלי ליותר התחממות. רבבות אנשים הגיעו מכל עבר, בבגדים קלילים שלא היו מביישים שום כתבת אופנה מצולמת. מגרש החנייה ניראה כמו תצוגה של רכבי העתיד, שמורים ונקיים מכל טיפת אבק, מייצגים את החיים הטובים או לפחות את התקווה לשואפים להגיע לשם. שבילים נכבשו במיוחד לכבוד הארוע, מסומנים בעזרת דיגלונים, מוארים לאורכם בפנסים סינים שאי אפשר לפספס. התרגשות גדולה עלתה על פני הקהל הנאסף.

מסכי ענק לחתונות

לצידי הבמה הענקית עמדו מסכים עצומים. הפעם לא יהיה צורך לשלוף את משקפי האופרה כדי להצליח לזהות את זמרי הלהקה מהמרחקים. הכל ניראה כל כך מוקפד, מושקע, סוף סוף מארגן מופע שחשב על הכל, עד הפרט האחרון. אפילו החרקים, שנוטים לנצל התקהלויות המוניות מסוג זה כדי לתקוף, נמנעו בנימוס מופגן מלהראות נוכחות. איזה לילה! שווה כל שקל. לקח רגע להבין שהמוסיקה כבר מתנגנת ברקע. זמזומים משונים, המשתנים עם משבי הרוח הקלילה גרמו לכולם להרים מבט אל עבר הבמה, שם החלו במופע החימום. המוסיקה הזדחלה לה ממרחקים, מזכירים לוותיקים שבצופים את ימי הסטיראו העליזים. אילו רק חשבו על השכרת מערכות הגברה ראויות.

מוסיקה שעוטפת ולא מרעישה

איזה בזיון! ניראה היה שהזמרים על הבמה עושים כל מאמץ לגלגל את המוסיקה שלהם לעבר המדשאה העצומה, העמוסה במעריצים אבל זה הגיע במאמץ רק אל השורות הראשונות, המאושרות. כל השאר נאלצו להידחק ולנסות לקרא שפתיים במטרה לשמור על הקצב. השכרת מערכות הגברה זה הדבר היחיד שעליו לא ניתן לקמץ. על מנת לתת למוסיקה לעטוף את המאזינים, לחוש את הויברציות המתפרצות, מרעידות את הרגליים, את עורק החיים של ההופעה אין להתפשר על השכרת מערכות הגברה. עם הטכנולוגיה המתקדמת במכשירי השמע הביתיים, האתגר של הופעה בחוץ עולה שבעתיים מבחינת המארגנים. קיים צורך תמידי להתחרות בתנאי הבית המפנקים השומר על מתח בריא.

0 תגובות