דפנה ליהוד, מגדירה מחדש את המושג "עיצוב שמלות כלה"

251

 כבר מגיל 12 היא החלה לעצב ולתפור בגדים לבני משפחתה וחברותיה.
את לימודיה במרכז האקדמי "ויצ"ו חיפה" היא סיימה כמובילת תצוגה ראשית וכיום היא מציגה רפרטואר מרשים של מאות שמלות כלה בסטודיו הייחודי...

דפנה ליהוד, מגדירה מחדש את המושג
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
כבר מגיל 12 היא החלה לעצב ולתפור בגדים לבני משפחתה וחברותיה.
את לימודיה במרכז האקדמי "ויצ"ו חיפה" היא סיימה כמובילת תצוגה ראשית וכיום היא מציגה רפרטואר מרשים של מאות שמלות כלה בסטודיו הייחודי והאינטימי שלה במרכז העיר עפולה.
תכירו את המעצבת דפנה ליהוד שמגדירה מחדש את המושג: "מעצבת שמלות כלה"


מעטים האנשים בעולמנו שקמים בבוקר עם חיוך לעבודה ולעיסוק שמהווה עבורם יותר ממקור פרנסה. אבל יש כאלה שזכו במתנה הזו, מתנה שמעניקה להם סיפוק ותחושת מיצוי. המעצבת דפנה ליהוד מעפולה היא דוגמא טובה לכך.
כבר בהיותה נערה , כשלא ידעה עוד מה צופן לה גורלה, חלמה דפנה להלביש 'נסיכות בלבן'. כמה שנים אחרי החלומות שלה הפכו למציאות- כשכיום היא עומדת מאחורי המותג המצליח "דפנה ליהוד" ומלבישה בגאווה נסיכות אמיתיות .

דפנה, נשואה לשרון ואם לדוריאל, נבו ורנית גדלה והתחנכה במגדל העמק.
מילדות היא החלה להימשך לעולם העיצוב ועקב כך רכשה בעבורה אמה מכונת תפירה שמצויה ברשותה עד היום.
בעזרת המכונה היא החלה לעצב ולתפור דגמים וגזרות, להוסיף אלמנטים לבגדים, ליצור תחפושות מיוחדות ועוד. בהמשך, באופן טבעי היא המשיכה ללימודי עיצוב אופנה בבית הספר התיכון אורט רוגוזין.
מעצבת שמלות ערב כבר בגיל 16
בשנות העשרה לחייה הקפידה דפנה להתלבש בסטיילינג ייחודי לה שהתאפיין ברכישה של בגדים מחנויות מעצבים. באותם שנים, כשהיא רק בת 16, החלה להיות מועסקת בחנויות של מעצבות בכירות,לאחר שעות הלימודים, שם היא נחשפה לעיצובים יצירתיים.

הידע הרב שרכשה- בצירוף היצירתיות בה התברכה, הובילו אותה לעצב שמלות כלה בביתה לכל דורש. בתום המסלול הלימודי תיכוני היא נבחרה לתלמידה מצטיינת.
עם גיוסה לצה"ל ושירותה בבסיס סגור בצפון הארץ היא הקפיאה מעט את העיצובים לטובת המדינה אך היה ברור לה כי בתום השירות היא תחל בלימודי עיצוב מקצועיים לצרכים פורמאליים לעתיד.
וכך היה. ליהוד נרשמה ללימודים במרכז האקדמי הנחשב- "ויצ"ו חיפה" אותם היא סיימה בהצלחה מרשימה- כשדגם שמלת הכלה שלה נבחר להוביל את תצוגת הסיום במחזור שלה, "נרשמתי ללימודים יותר בשביל התעודה מאשר לפרקטיקה ", היא נזכרת.

מעשה בסיכה קטנה
בתום הלימודים החלה דפנה לעצב בבית הוריה במגדל העמק- והמוניטין שלה אט אט יצא למרחקים. היא החלה לעצב ולתפור שמלות והשמועות בנוגע למעצבת הצעירה והכישרונית עברו מפה לאוזן.
לצד ההתפתחות המקצועית שלה נישאה דפנה לשרון, מהנדס אלקטרוניקה במקצועו, ועברה להתגורר בעפולה. בתחילה היא עבדה בבית עד לנקודת המפנה שהובילה אותה לצאת לדרך חדשה, "המהלך הזה הבשיל ברגע שלרגלו של שרון בעלי חדרה סיכה לרגל. פה הבנתי שכבר אין לי מקום לעצב יותר בבית ועליי לפתוח סטודיו משלי", אומרת דפנה ומחייכת.
בשלב הראשון היא פתחה סטודיו בוטיק קטנטן ביציאה הדרומית בעיר, אותו היא מגדירה כקובייה' . עם מכונת תפירה, קרש גיהוץ ועוד כמה אקססוריז' נדרשים היא יצרה שמלות כלה וערב מרשימות וגם חליפות חתן לבר מצוות. התרחבות קהל לקוחותיה מהארץ והעולם הובילו אותה עם השנים לפתוח סטודיו מרווח יותר במרכז העיר, "רציתי לבטא את יצירותיי לקהל הרחב ולתת הרגשה אישית בסטודיו נוח ומרווח יותר ".

דפנה ליהוד
לאתר
 
0 תגובות