מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים

369
קבלו מפורטל מחתן כלה כתבה שהוכנה במיוחד בשבילכם, מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים, לחצו לקריאת הכתבה, מומלץ ביותר
מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים?

אירוע מוצלח, נמדד במוזיקה מוצלחת. מוזיקה הקולעת לטעם הקהל, ומשאירה אותו ברחבת הריקודים עד לדקות האחרונות, לפני סגירת האולם. ישנם אלמנטים חשובים בעת סגירת אירוע: הקייטרינג, שמלת הכלה, עיצוב האולם, וסגירת המוסיקה לאירוע. האלמנט החשוב ביותר, הוא בחירת התקליטן. על התקליטן, ייפול או יקום אירוע. אירוע גדול, אירוע קטן, חתונה, מסיבת יום הולדת. הכול מתרכז במוסיקה. משימה לא פשוטה, עומדת בפניכם. אז מהם הפרמטרים לבחירת תקליטנים לאירועים?

 

החיפוש מתחיל בהמלצה על התקליטן

בעת חיפוש אחר בעל מקצוע, רובנו אוהבים לבקש המלצות. ממכרים, משפחה, שכנים וחברים. אנשים שאנו סומכים על שיקול דעתם, והיו באירוע שנהנו בו עד אור הבוקר, יכולים בהחלט להוביל אתכם לתקליטן מקצועי.

דרך נוספת לחיפוש המלצות, דרך האינטרנט. בעמוד הפייסבוק, הרשת החברתית הגדולה ביותר, תוכלו לקבל עשרות ומאות המלצות עבור תקליטנים לאירועים. השתדלו למקד את החיפוש על מנת, שלא תלכו לאיבוד בים ההמלצות. לאחר שסיננתם תקליטנים, הדרך הטובה ביותר לבחור את התקליטן לאירוע שלכם, היא ללכת לצפות בו בזמן אירוע. אינטואיציה וביקורת עצמאית לרוב, מובילים לבחירה הנכונה.

 

איכות של תקליטן טוב עם ניסיון שווה עלות

רובו של עם ישראל, אינו נחשב עשיר כקורח. לרובנו, כן קיימת הגבלת תקציב, בעת הפקת אירוע רב משתתפים. בדקו, על ידי השוואת מחירים של תקליטנים מחברות שונות, מהו טווח המחירים עבור תקליטן לאירוע. ככל שתדרשו ציוד הגברה ותאורה, מורכבים ומשוכללים יותר, כך גם יעלה המחיר. המחיר הסטנדרטי להשכרת תקליטן כולל הציוד, בעונה החמה, מתחיל ב- 3,500 שקלים ויכול להגיע גם ל- 10,000 שקלים ומעלה. חשוב לבדוק כי המחיר גם כולל את כל התשלומים הנדרשים לזכויות היוצרים המעבירות תמלוגים, לאנשי המוזיקה.

 

חיבור טוב עם תקליטן  יוצר הצלחה

בחירת המוסיקה, המלצות, וציוד משוכלל אכן יכולים להוביל, לבחירת תקליטן טוב. לצד זאת, חייב להיות קודם כל, חיבור ביניכם. את החיבור תרגישו כבר בפגישה הראשונה. תקליטן מקצועי, יכול לקלוט בדקות ספורות, מיהו הזוג היושב מולו ומהיא המוסיקה המועדפת עליו. התקליטן יהיה קשוב לרצונות ולהעדפות שלכם. התקליטן צריך לייעץ לכם ולא לנסות  לכפות את דעותיו או מה שהוא חושב שצריך להישמע באירוע.

 

דבר נוסף וחשוב ביותר זה ציוד ההגברה של התקליטן לאירוע

בהרבה מקרים האולם מציע את ההגברה כעסקת חבילה, בדקו את ההגברה שתתאים לצרכים שלכם, לפני האירוע, הגיעו למקום לצפייה באירוע בזמן אמת.

עד כמה חשוב ציוד הגברה לאירועים

כמה פעמים הגעתם לאירוע פרטי או עסקי ולא שמעתם כראוי את המוסיקה או ההנחיה? האם נתקלתם לאחרונה בבעיות סאונד או תקלות מחרישות אוזניים באירוע בו נכחתם?

תקלות במערכות הגברה או התקנתן באופן חובבני ולא מקצועי עלולים להרוס את כל האירוע המוצלח לו ייחלתם. זאת הסיבה לכך שיש להשקיע בבחירת חברות המעניקות שירותי ציוד הגברה לאירועים על מנת שלא תהיינה תקלות, והמוסיקה או ההנחיה של הערב תועבר באופן מיטבי ותושמע כראוי גם למי שאינו קרוב למגברים.

במיוחד כאשר מדובר באירועים המתקיימים במקומות פתוחים כמו מופעים או אירועים פרטיים בטבע, שכן ישנו צורך להתאים במדויק את מערכות ההגברה והציוד לפני השטח ולסדר גודלו של האירוע. חברות המעניקות שירותי ציוד הגברה לאירועים קיימות ברחבי הארץ ותפקידן לדאוג לכל הקשור לרמקולים, מגברים ומיקרופונים שהם למעשה הציוד העיקרי של כל מערכת הגברה.

לבחור בחברת ציוד הגברה לאירועים עליכם לבדוק היטב את מקצועיותה וניסיונה בתחום, שכן המקצועיות והניסיון עושים בהכרח את ההבדל בין ציוד מקצועי ואיכותי המבטיח אירוע ללא תקלות או בעיות סאונד לבין אירוע כושל מבחינה חשובה זו.

חשוב לבדוק מול החברה המספקת פתרונות שטח לאירועים המתקיימים בטבע שתספק לכם ציוד הגברה לאירועים שונים ואף במתן פתרונות של מערכות תאורה, השכרת גנרטורים וציוד נוסף הדרוש לכל סוג של אירוע, וכמובן מענה מדויק ומתאים גם לאירועים גדולים ורבי משתתפים וגם לאירועים קטנים כמו מסיבות, נאומים או אפילו באירוע בו קיימת רק מוסיקת רקע.

חשוב שלפני כל אירוע, אנשינו יגיעו למקום ויעריכו מהו הציוד הנדרש כדי שההגברה תהיה תקינה ומושלמת ויערכו בהתאם מבחינת כל הציוד של מערכות ההגברה הרצויות.
 

בחירת חברה לציוד הגברה לאירועים

כאמור, בחירה זו חייבת להיעשות בקפידה ולכן בבואכם לבחור, הקפידו לבדוק את קיומן של המלצות וחוות דעת חיוביות על החברה. וודאו כי ניסיונם בתחום האירועים מוכח מעל כל ספק וכי אנשי החברה מיומנים ומקצועיים דיים כדי לספק פתרונות הגברה על הצד הטוב ביותר לאירוע שלכם.

 

0 תגובות