מה ההבדל בין קייטרינג לאירועים לבין מטבח באולם?

654
לפני שנעסוק בהבדלים בין קייטרינג לאירועים לבין המטבח של האולם, חשוב להבין את המשמעות של האוכל באירוע שלכם. אם כן, לאוכל יש משמעות רבה בעיקר משום שכאשר אורח מגיע לאירוע הוא לוקח בחשבון, שיוצע לו אוכל טעים ומגוון ולכן האוכל הופך לאחד הדברים הזכורים ביותר באירועים
מה ההבדל בין קייטרינג לאירועים לבין מטבח באולם?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

המשמעות של האוכל

לפני שנעסוק בהבדלים בין קייטרינג לאירועים לבין המטבח של האולם, חשוב להבין את המשמעות של האוכל באירוע שלכם. אם כן, לאוכל יש משמעות רבה בעיקר משום שכאשר אורח מגיע לאירוע הוא לוקח בחשבון, שיוצע לו אוכל טעים ומגוון ולכן האוכל הופך לאחד הדברים הזכורים ביותר באירועים, לא פחות מאשר שיר החופה או שמלת הכלה. ככל שהאורחים שלכם ייצאו מהאירוע שלכם מרוצים יותר, כך גם החוויה שלכם תהיה טובה יותר והרי על החשיבות של כך אין ויכוח!

 

קייטרינג לאירועים – היתרונות

להזמנה של קייטרינג לאירועים, כמו כל דבר אחר בחיים, יש יתרונות וחסרונות. אחד היתרונות הבולטים הוא האפשרות לבחור את סוג האוכל הרצוי ובעיקר אם רצוי לכם תפריט מיוחד כדוגמת תפריט טבעוני וכדומה. כמו כן, במידה ואינכם מעוניינים להתחתן באולם, אלא בבית כנסת או בטבע וכדומה, תוכלו ליהנות מאפשרות זו, שבאמצעותה תוכלו להתחתן היכן שתרצו בלי להתפשר על מזון שהוא פחות מהטוב והמתאים ביותר עבורכם.

 

מטבח באולם – היתרונות

גם לשימוש בקייטרינג של האולם יש יתרונות ואחד המשמעותיים שבהם הוא האפשרות לבחור מתפריט קיים ובלי להצטרך לחפש חברת הסעדה חיצונית. יתרון זה בא לידי ביטוי בעיקר כאשר הזוג מוצא את עצמו מבלה את כל זמנו בחיפושים אחר ספקי שירותים שונים בשביל החתונה ובעזרת קבלת שירות הקייטרינג מהאולם, יש באפשרותו של הזוג לחסוך מעצמו ריצות נוספות. כמו כן, כך תוכלו להיות רגועים ולדעת, שגם חלק זה של החתונה מנוהל באותו המקום ועל ידי אותו הצוות הן לפני החתונה והן במהלכה.

 

לסיכום

החלק הקולינרי של החתונה הוא חלק בעל חשיבות רבה ולכן חשוב לתכנן אותו היטב מראש. במידה ותבחרו ליהנות מהתפריט המוצע לכם על ידי אולם האירועים, תוכלו ליהנות משקט בגזרת האוכל ולדעת שהכל יהיה בדיוק כפי שביקשתם וינוהל על ידי צוות האולם. במידה ותבחרו בחברת הסעדה חיצונית, תוכלו לבחור את התפריט המתאים ביותר לצרכים שלכם ושל האורחים שלכם, אבל בחירה זו תדרוש מכם זמן ומחשבה.


0 תגובות