חורף חם במאגיאה אירועים
מה מביאים לחתונה?

מה מביאים לחתונה?

מטרת המתנות

כשזוג צעיר מחליט למסד את היחסים ביניהם ולהתחתן, הרי שזוהי שמחה גדולה ולכן הבחירה היא גם לציין זאת בשיתוף עם כל הקרובים והאהובים. אירוע החתונה, מלבד היותו אירוע משמח ומשמעותי עבור החתן והכלה, הוא גם מהווה את תחילת חייהם הזוגיים והמשפחתיים והוא גם כרוך בהוצאות גדולות. היות שכל אחד היה רוצה ליהנות מחתונת חלומותיו, אבל לא היה רוצה להתחיל את חייו הזוגיים והמשפחתיים עם חובות, נהוג להביא מתנות לחתן והכלה לרגל חתונתם, שבאמצעותם יוכלו ליהנות מתחלה רגועה יותר.

 

ההתלבטות

מוזמנים רבים לחתונות מוצאים את עצמם מתלבטים ומתחבטים מה כדאי להביא לזוג המאושר ואכן זוהי שאלה מורכבת. היא מורכבת, בעיקר משום שאין לכך חוקים ברורים וישנם שני פרמטרים עיקריים, שיכולים להכריע בשאלה זו ועליהם נרחיב מיד.

 

שאלה של קרבה

אחד המנהגים, הנהוגים בכל הנוגע למתנות לחתן ולכלה הוא להשקיע במתנה בהתאם לקרבה שלכם לזוג המאושר. כלומר, אם אתם קרובי משפחה מקרבה ראשונה של הזוג, ראוי שתשקיעו במתנות שלכם יותר כסף מאשר אם אתם חברים שלהם לעבודה ואולי אף מעולם לא פגשתם את החתן או הכלה.

 

שאלה של תקציב

בין אם אתם קרובים מאוד לזוג ובין אם לא ממש, לכל אחד יש תקציב מסוים, שאותו הוא יכול להשקיע באירוע המשמח. לכן מומלץ לבחון היטב מהו הסכום, אותו תוכלו להשקיע באירוע ואז, עם כל הרצון לפרגן לזוג הצעיר ולאפשר להם התחלה קלילה יותר של החיים המשותפים, מומלץ שלא לחרוג מתקציב זה עד כמה שניתן.

 

צ'ק או מתנה?

לאחר שהחלטתם על תקציב נשאלת שאלת השאלות: צ'ק או מתנה? ובכן, רוב הזוגות הטריים היו שמחים לקבל כסף כמתנת חתונה. בין היתר, כדי להחזיר את ההשקעה הכספית שהושקעה בהפקת האירוע על כל פרטיו. יחד עם זאת, יש שיעדיפו לתת מתנות מפנקות, שיישארו כמזכרת מהאירוע המרגש של הזוג ולא ייעלמו להם בחשבון הבנק. במידה ואתם מעדיפים לפנק את הזוג עם מתנה, מומלץ לרכוש עבורם מתנה שתהיה שימושית עבורם ותעזור להם באבזור ביתם המשפחתי ההולך ונבנה.


 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

מבצעים לחתן

אתה ואשתך לעתיד החלטתם בשעה טובה להתחתן. תחושות של מתח והתרגשות אוחזות בכם ובתוך כל זה, נמצא אתה, החתן, שחושב קודם כל איך עושים את כל זה וכמובן כיצד משלמים ובכלל מה תלבש למאורע המיוחד בחייכם.

שמלות כלה להשכרה

כל כלה ביום חתונתה- יש בה זוהר פנימי שמגיח החוצה. את הזוהר הזה והתום מסמלת השמלה הלבנה בה היא מתחתנת. בגלל העבודה הרבה שמושקעת בשמלות כלה- העיצוב, ההתאמה וחומרי הגלם היקרים, המחירים של שמלות כלה יקרים יחסית, והרבה פעמים כלות מחפשות שמלות כלה להשכרה במקום לקנות אותן.

חתונה רפורמית

35% מכלל הזוגות בארץ, מתחתנים בנישואים אלטרנטיביים. מי שאינו רוצה להינשא בנישואים דתיים דרך הרבנות, שהיא הגוף היחיד בעל תוקף וסמכות לחתן זוגות בישראל, יכול לעשות זאת בנישואים רפורמים במה שנקרא חתונה רפורמית. או יכול לחתום על אמנת נישואים או יכול פשוט להתחתן בנישואים אזרחיים במדינה אחרת.

רסיטל שמלות כלה וערב

עם יד על הלב, איזו אישה לא הייתה רוצה שהשמלה שלה תהיה הכי יפה ומיוחדת באירוע?
לפני אירוע גדול ומשמח בחייך כמו חתונה או כל אירוע משפחתי אחר את יוצאת למסע חיפוש אחר השמלה המושלמת עבורך, שמלה שתהלום אותך ותיתן לך את המראה שחלמת עליו: מראה יוקרתי, נוצץ ואלגנטי שיגרור מבטים רבים לעברך, ויגרום לך להרגיש מיוחדת וזוהרת.