מה מביאים לחתונה?

645
כשזוג צעיר מחליט למסד את היחסים ביניהם ולהתחתן, הרי שזוהי שמחה גדולה ולכן הבחירה היא גם לציין זאת בשיתוף עם כל הקרובים והאהובים. אירוע החתונה, מלבד היותו אירוע משמח ומשמעותי עבור החתן והכלה
מה מביאים לחתונה?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מטרת המתנות

כשזוג צעיר מחליט למסד את היחסים ביניהם ולהתחתן, הרי שזוהי שמחה גדולה ולכן הבחירה היא גם לציין זאת בשיתוף עם כל הקרובים והאהובים. אירוע החתונה, מלבד היותו אירוע משמח ומשמעותי עבור החתן והכלה, הוא גם מהווה את תחילת חייהם הזוגיים והמשפחתיים והוא גם כרוך בהוצאות גדולות. היות שכל אחד היה רוצה ליהנות מחתונת חלומותיו, אבל לא היה רוצה להתחיל את חייו הזוגיים והמשפחתיים עם חובות, נהוג להביא מתנות לחתן והכלה לרגל חתונתם, שבאמצעותם יוכלו ליהנות מתחלה רגועה יותר.

 

ההתלבטות

מוזמנים רבים לחתונות מוצאים את עצמם מתלבטים ומתחבטים מה כדאי להביא לזוג המאושר ואכן זוהי שאלה מורכבת. היא מורכבת, בעיקר משום שאין לכך חוקים ברורים וישנם שני פרמטרים עיקריים, שיכולים להכריע בשאלה זו ועליהם נרחיב מיד.

 

שאלה של קרבה

אחד המנהגים, הנהוגים בכל הנוגע למתנות לחתן ולכלה הוא להשקיע במתנה בהתאם לקרבה שלכם לזוג המאושר. כלומר, אם אתם קרובי משפחה מקרבה ראשונה של הזוג, ראוי שתשקיעו במתנות שלכם יותר כסף מאשר אם אתם חברים שלהם לעבודה ואולי אף מעולם לא פגשתם את החתן או הכלה.

 

שאלה של תקציב

בין אם אתם קרובים מאוד לזוג ובין אם לא ממש, לכל אחד יש תקציב מסוים, שאותו הוא יכול להשקיע באירוע המשמח. לכן מומלץ לבחון היטב מהו הסכום, אותו תוכלו להשקיע באירוע ואז, עם כל הרצון לפרגן לזוג הצעיר ולאפשר להם התחלה קלילה יותר של החיים המשותפים, מומלץ שלא לחרוג מתקציב זה עד כמה שניתן.

 

צ'ק או מתנה?

לאחר שהחלטתם על תקציב נשאלת שאלת השאלות: צ'ק או מתנה? ובכן, רוב הזוגות הטריים היו שמחים לקבל כסף כמתנת חתונה. בין היתר, כדי להחזיר את ההשקעה הכספית שהושקעה בהפקת האירוע על כל פרטיו. יחד עם זאת, יש שיעדיפו לתת מתנות מפנקות, שיישארו כמזכרת מהאירוע המרגש של הזוג ולא ייעלמו להם בחשבון הבנק. במידה ואתם מעדיפים לפנק את הזוג עם מתנה, מומלץ לרכוש עבורם מתנה שתהיה שימושית עבורם ותעזור להם באבזור ביתם המשפחתי ההולך ונבנה.


0 תגובות