מה מציעים בספא לקראת החתונה?

3014
גלו מה צריך לעשות כדי להגיע ליום החתונה רגועים ושלווים יותר
מה מציעים בספא לקראת החתונה?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

הגיעו לאירוע נינוחים ורגועים

תכנון חתונה הוא תהליך המורכב מפרטים רבים וחשובים ומביצוע מטלות ומשימות לא פשוטות. לאורך תהליך זה, זוגות רבים מוצאים את עצמם נוסעים ממקום למקום כדי למצוא לעצמם את האולם המתאים ביותר לעריכת החתונה, את אנשי המקצוע הטובים ביותר, את השמלה המושלמת ועוד. כל זאת, במטרה להגיע אל הרגע הנכסף כשהכול מוכן לקראת האירוע ולקראת כל מי שבא לשמוח אתם בשמחתם. הבעיה היא שלעתים קרובות הזוג מגיע לישורת האחרונה תשוש ועם הלשון בחוץ.

אחד הפתרונות המוכחים והטובים ביותר לבעיה זו, שיוכל לעזור לכם לחדש את מצבורי האנרגיה, להירגע ולנוח פיזית ומנטלית הוא יום כיף מפנק בספא. ביום זה תוכלו לבחור מבין מגוון טיפולים ועיסויים מקצועיים שירפו לכם את השרירים הקפוצים מהמתח הרב שעברתם בתקופה האחרונה, ובנוסף תשהו בסאונה וג'קוזי ותתרעננו בבריכה נעימה. כך, תגיעו ליום החתונה שלווים, נינוחים והרבה פחות מתוחים. מומלץ להגיע ליום הספא סמוך ככל הניתן למועד החתונה כדי שהשפעת הטיפולים והתחושה הרגועה לא יספיקו להעלם.


להגיע אל רגע השיא – בשיא!

בין אם תהליך תכנון החתונה שלכם הוא ארוך או קצר, בטח גם אתם חשים את העומס הכרוך בתהליך זה. היות שוודאי לא הייתם רוצים להגיע אל החתונה שלכם כשאתם כבר עייפים ומותשים, והיות שמדובר על אירוע מרגש וחד פעמי, חשוב למצוא את הדרכים לפנק את עצמכם סמוך למועד החתונה ואפילו בבוקר החתונה עצמו וכך תוכלו להתחתן כשאתם נמצאים בשיא שלכם.

גם כלות וחתנים שיעידו על עצמם שאינם נלחצים בקלות, ישמחו לקבל עיסוי טוב ומרגיע. גם אם לפעמים לא מרגישים זאת, רוב המתח והסטרס מצטברים בשרירי הגוף והופכים אותם לנוקשים ומועדים לפציעות. לכן, חשוב לעסות את אותם שרירים וכך גם המתח ישתחרר החוצה, ותרגישו קלילים ורעננים יותר ביום האירוע.


יתרונות הספא

אחת הדרכים הטובות ביותר להירגע באופן כללי ובהקשר של חתונה בפרט, היא בספא. בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא מכונים שונים, שיציעו לכם טיפולים מכל הסוגים בשביל הגוף והנפש. מכונים רבים מציעים מבצעים ופינוקים ייחודיים לכלות ולחתנים לרגל האירוע המשמח שלהם וגם אתם יכולים ליהנות מפינוקים אלו ולהתחיל את חיי הזוגיות המשותפים שלכם בנחת וברוגע.

אחד הדברים הטובים ביותר בספא הוא הניתוק היחסי מהסביבה, ללא טלפונים, וואטסאפ, מיילים וסידורים. ניתוק זה יאפשר לכם להירגע כמו שצריך ולנסות לשכוח לכמה שעות מכל המשימות והדברים שמחכים לכם בחוץ.


לפני החתונה

באפשרותכם להגיע אל הספא ביום החתונה ולהעביר שם בוקר מהנה ביחד או בנפרד ואם תרצו, אפשר גם עם המלווים שלכם. לפינוק במהלך יום החתונה מומלץ להגיע מוקדם בבוקר. זאת, כדי שתוכלו ליהנות מכל הטיפולים המוצעים לכם ולהספיק להתכונן לקראת האירוע הגדול.

כלות רבות בוחרות גם לערוך מסיבת רווקות בספא, וזו אופציה מעולה של "שתי ציפורים במכה אחת". גם תבלו ותחגגו עם החברות הכי טובות את מסיבת הרווקות וגם תקבלו עיסויים מפנקים ומרגיעים שיתנו לכן את אותו אפקט של נינוחות ושלווה לפני החתונה.


אחרי האירוע

אפשרות נוספת היא להגיע אל הספא לאחר החתונה. הכוונה היא בעיקר ליום למחרת, לאחר שחגגתם אל תוך הלילה, הגעתם הביתה עייפים אך מרוצים, פתחתם את המתנות, החלפתם חוויות ואפילו ישנתם מעט. אז תוכלו ליהנות מזמן זוגי ומרגיע ביחד. למעשה, זוהי אחת הפעילויות הרומנטיות ביותר שאתם יכולים לחוות ביחד! זמן זה יאפשר לכם כמה שעות של ניתוק מהסביבה, בהן תוכלו לעכל ולדבר על כל מה שעברתם רק ערב קודם ולהתחיל להתכונן לחיים המשותפים כזוג נשוי.


אז מה מציעים לכם בספא?

כאמור, מכוני הספא השונים מציעים מגוון רחב של טיפולים ומתקנים. רובם יוכלו להציע לכם ארוחה מפנקת, עיסוי מרגיע והנאה מושלמת מהמתקנים השונים כדוגמת בריכה, ג'קוזי, סאונה יבשה או רטובה וכדומה. כמובן, מומלץ ליצור קשר מבעוד מועד עם הספא הרצוי ולברר מה בדיוק מוצע בו לחתנים וכלות ולהזמין מראש מקום לתאריך הרצוי. כך תוכלו להגיע בראש שקט ולדעת אילו פינוקים מתוכננים לכם.

 

 

0 תגובות