מה מציעים כיום באולמות אירועים?

4413
אחת הבחירות החשובות ביותר של בני הזוג היא מקום האירוע. בהתאם, אולמות האירועים השתדרגו רבות בשנים האחרונות וזה מה שהם מציעים לכם היום
מה מציעים כיום באולמות אירועים?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

גודל ומראה

אולמות אירועים מודעים מאוד למראה ועיצוב המקום ויודעים שאין שני לרושם ראשוני. ברגע שהזוג המאורס נכנס לאולם בפעם הראשונה בזמן פגישת ההיכרות וגם כשהאורחים נכנסים לראשונה למקום האירוע, חשוב ליצור רושם חיובי. לכן, אולמות רבים משקיעים בעיצוב המקום לאירוע ויצירת תפאורה ותאורה מרשימה שיעוררו התפעלות בלב הנכנסים למקום.

איך תדעו איזה אולם מתאים לכם מבחינת הגודל? בשונה מבעבר, היום תוכלו למצוא מגוון רחב של אולמות אירועים המתאימים לחתונות בגדלים שונים. ממקומות לחתונות קטנות עד 100 איש, דרך חתונות בינוניות ל250 עד 500 איש ועד לחתונות ענק של 1000 איש ואף יותר. ישנם אולמות אירועים המתמחים רק בחתונות בוטיק ולכן העיצוב בהם יהיה אינטימי, חמים ורך יותר, ואילו אולמות אירועים המיועדים לחתונות גדולות יהיו לרוב בעיצוב מודרני וחדשני יותר. חלוקה זו כמובן אינה מוחלטת וישנם גם אולמות קטנים המציעים עיצוב שונה או מותאם אישית ואולמות גדולים העטופים בירוק, פסטורליות וטבע.

 

הנוף שבחוץ

מסיבת החתונה עצמה אמנם מתקיימת בין כתלי האולם, אבל הדרך אל האולם והכניסה אליו מהוות חלק בלתי נפרד מהאווירה של החתונה ובהחלט ניתן ליהנות מהפינוק של נוף מרהיב מהאולם. באופן כללי, ניתן לחלק את הנופים שתוכלו למצוא מסביב לאולם האירועים לשלושה סוגים: נוף אורבני, חוף ים ונוף טבעי וירוק.

הנוף האורבני מתאפיין כמובן בסביבה עירונית עם מבנים רבים, גרפיטי, מגדלים ועוד. חוף הים מאפשר לכם ולאורחים ליהנות מנוף מרהיב ופתוח ומהשקט והרוגע של הים. נוף ירוק יעטוף אתכם באווירה פסטורלית וטבעית שתהפוך כל אירוע לקסום. 

 

נגישות

רוב האורחים בחתונות כיום מגיעים עם רכב פרטי וכשמוזמנים רבים מגיעים לאותו המקום, חשוב לדאוג גם למקומות חנייה. אולם אירועים שמכבד את עצמו ואת אורחיו יספק חנייה בשפע במידה האפשרית, כדי שהמוזמנים לא יצטרכו להסתובב ולחפש חנייה ולהגיע רגועים ונינוחים לאירוע.

אולמות רבים הנגישו את מקומות האירוע לבעלי מוגבלויות והוסיפו חניות מסומנות לנכים בלבד. אולמות שמקפידים על התאמה מירבית לנכים ובעלי מוגבלויות שונות יכולים להגדיל את היקף הלקוחות שלהם ולצבור מוניטין מעולה בענף, ולהביא לכך שאינספור זוגות ירצו לסגור איתם.


אטרקציות נוספות

בשנים האחרונות נהוג להביא לאירועים גדולים, וחתונות ביניהם, אטרקציות חיצוניות מסוגים שונים. האטרקציות יכולות להופיע כבר בשלב קבלת הפנים - עמדות שזירת פרחים, עמדת קוקטיילים מגניבים, נגנים חיים ועוד, דרך אטרקציות קלאסיות בזמן הכניסה לחופה וריקוד הסלואו - זיקוקים, בלונים, עשן וקונפטי, ועד לשלב הריקודים וסיום האירוע - אביזרים וקשקושים לרחבה ומתנות ומזכרות לאורחים היקרים.

לאחרונה נכנסו לתוקף הגבלות מסוימות על סוג האטרקציות שניתן להכניס לאולמות, ולכן חשוב מאוד לבדוק עם כל אולם אילו אטרקציות הוא מאשר להכניס ובאיזה שלב, כדי למנוע עוגמת נפש, אכזבה ובזבוז כסף.


זמן זוגי

חתונה היא הצהרת אהבה גדולה ומושקעת. אבל מה לגבי זמן זוגי? ברוב אולמות האירועים מציעים לזוג חדר התארגנות שבו יוכלו לשהות לפני תחילת האירוע וקבלת הפנים על מנת להירגע ולהוריד מתח, לנשנש משהו כדי לא להתחיל לשתות על בטן ריקה ובעיקר ליהנות מהרגעים הקטנים ומההתרגשות המשותפת. חדר ההתארגנות יכול לשמש גם בני משפחה נוספים ובני הזוג יכולים לחזור אליו גם בסיום האירוע כדי להתרענן, להחליף בגדים ובעיקר לעכל את האירוע המרגש והמדהים.

 

מפיק חתונה צמוד

באולמות אירועים רבים מציעים מפיק או מנהל אירוע צמוד שילווה אתכם לכל אורך האירוע ויוודא שהכול מתנהל כשורה ולפי לוחות הזמנים הקפדניים, הספקים מתואמים ביניהם ובני הזוג נהנים ומרגישים טוב.

מפיק האירוע ישב עם בני הזוג כמה שבועות לפני יום האירוע ויתכנן איתם לפרטי פרטים את מהלך האירוע, כך שהזוג יוכל להוריד מעצמו לחץ ועומס ולדעת שתכנון והתנהלות האירוע שלהם נמצאים בידיים טובות.

 


0 תגובות