חורף חם במאגיאה אירועים
מה מציעים כיום באולמות אירועים?

מה מציעים כיום באולמות אירועים?

גודל ומראה

אולמות האירועים של היום מודעים לחשיבות של המראה שלהם. היות שנהוג לצלם את החתונה ואלו הן המזכרות שנשארות לשארית החיים ולכן חשוב כל כך, שהן יתעדו מקום מרשים ומרווח ובו אנשים רבים, שחוגגים ונהנים באירוע המרגש כל כך. לדוגמה, בית האופרה באשדוד הוא אולם בעיצוב יוקרתי ומפואר והוא יכול להכיל עד 900 איש וכך הוא מאפשר לכם להזמין את כל בני המשפחה והחברים בלי לצמצם את רשימת המוזמנים שלכם.

 

הנוף שבחוץ

מסיבת החתונה עצמה אמנם מתקיימת בין כתלי האולם, אבל הדרך אל האולם והכניסה אליו מהוות חלק בלתי נפרד מהאווירה של החתונה ובהחלט ניתן ליהנות מהפינוק של נוף מרהיב מהאולם. באולמי הרמוזו למשל, תוכלו ליהנות מהנוף המרהיב של יער בן שמן במהלך החופה ובמהלך שלב קבלת הפנים. גם באולמי קסיופיאה שבהרצליה ניתן ליהנות מהנוף המרהיב של הים, מהשקט והרוגע שלו לצד החגיגות הגדולות.

 

נגישות

רוב האורחים של חתונות כיום מגיעים עם רכב פרטי וכשמוזמנים רבים מגיעים לאותו המקום, חשוב לדאוג גם למקומות חנייה. באולמי מאגיה שבטבריה, תוכלו ליהנות משפע של מקומות חנייה עם סדרן חנייה, שיעזור לאורחים למצוא בקלות מקום חנייה, גם כשהחניון כבר עמוס. כמו כן, האולם מציע נגישות מלאה גם לנכים מהחנייה ועד לאולם עצמו.

 

אטרקציות נוספות

בשנים האחרונות נהוג להביא לאירועים גדולים, וחתונות ביניהם, אטרקציות חיצוניות מסוגים שונים. באולמי הרמוזו מאפשרים להביא אטרקציות מכל הסוגים במטרה לאפשר לזוג המאושר לחגוג את האהבה שלהם בדרך הרצויה להם עם כל התוספות הרצויות להם וכך להפוך את האירוע שלהם לאירוע המושלם עבורם. כמו כן, אולמי מאגיה בטבריה מציעים מערכת תאורה והגברה משוכללת, המאפשרת לכם ליהנות מאווירה חגיגית במיוחד.

 

זמן זוגי

חתונה היא הצהרת אהבה גדולה ומושקעת. אבל מה לגבי זמן זוגי? בבית האופרה באשדוד מציעים לכם חדר נפרד, בסמוך לאולם האירועים, בו תוכלו לשבת וליהנות בנחת משלל המטעמים המוגשים לאורחים שלכם. באולמי מאגיה מציעים לכם סוויטה מרווחת, בה תוכלו אף ליהנות ממקלחת ואף מג'קוזי מפנק רק בשבילכם.

 


 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

באיזה אטרקציות לחתונה תבחרו?

יש סוגים רבים של אטרקציות לאירועים בכלל ולחתונות בפרט, מהם ניתן לבחור כדי להפוך את החתונה שלכם לאטרקטיבית במיוחד. השאלה היא רק: איך בוחרים מתוכן?

המטרה: להחזיר את ההשקעה

אחת השאלות המרכזיות הטורדות את מנחתם של כל חתן וכתה ערב נישואיהם, היא "האם נכסה את הוצאות החתונה'? על רקע ההוצאה הניכרת בגין החתונה – ומתוך מחשבה לעתיד – מדובר בשאלה מתבקשת ממש. השאלה, כך מסתבר...

שמלות ערב אשדוד

אירוע משפחתי ושמחה גדולה בדרך, ואת חושבת כל העת על שמלת הערב שלך?
ובכן, את צודקת! חשוב מאוד להשקיע בשמלת ערב שתהלום את גופך ותגרום לך להרגיש הכי מיוחדת.

סלוני כלות בצפון

סלוני כלות באזור הצפון, לחצו לקבלת מידע חשוב על סלוני כלות בצפון, כמו כן באתר כמה הפתעות שהכנו עבורכם.