מה ידעתן שמלות כלה חיה אמסלם

מה ידעתן שמלות כלה חיה אמסלם

חיה אמסלם מעצבת האופנה החרדית מבני ברק שעושה בית ספר למעצבים בחו"ל

חיה היינה בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה בעיצוב שמלות ערב ושמלות כלה. את הפעילות שלה היא התחילה בגיל 16 כעצבה שמלות לסובבים אותה.

ניתן לתאר את חיה אמסלם כאישה עדינה, בעלת מסירות רבה לקהל הלקוחות שלה, בעלת מוסר עבודה ויושר. חיה שמה לב לדקויות של כל שמלה ושמלה שהיא מעצבת והיא מבצעת מספר מדידות לכל שמלה עד שהכלה תצא מרוצה, הצניעות שלה באה לידי ביטוי בשמלות שמעוצבות בטוב טעם ובעדינות. הסיפור הייחודי של מעצבת שמלות הכלה חיה אמסלם מהווה השראה לנשים רבות בכל רחבי הארץ והעולם והוא נוכח בכל אחד מהעיצובים שלה.

שמלות כלה חיה אמסלם – שמלות בעיצוב ייחודי וצנוע

מעצבת שמלות הכלה חיה אמסלם מעצבת שתי קולקציות בשנה של שמלות,כאשר יש 40 שמלות בכל קולקציה המשלבות שמלות לערב ושמלות כלה יחודיות , כל השמלות מאופיינות בסגנון של הוט קוטור יוקרתי, אשר נתפרים בשפע של בדים איכותיים ויוקרתיים ,שזאת בא לידי ביטוי בתפירה בעבודת יד מוקפדת, השמלות נתפרות במרב תשומת הלב לפרטים הכי קטנים ובהתאמה מלאה לאופנה הבינלאומית ולטרנדים שבתחום. 

שמלות כלה חיה אמסלם – שמלה מושלמת לכל כלה

הקולקציה הרחבה של חיה אמסלם מאפשרות לכל כלה ליהנות משמלה מושלמת בסגנון יחודיי שמתאים רק לה. הלקוחות של הסטודיו מגיעות מכל רחבי הארץ וארצות הברית. כל לקוחה שמגיעה לסטודיו מקבלת שירות מהיר ואדיב ברגישות רבה. הסטודיו כולל את חנות הבוטיק בה ניתן להשכיר ולרכוש שמלות וגם שירות משלים של סלון כלה תוך אפשרות של הלבשת הכלה ע"י המעצבת עצמה , בגלל החוש האסתטי וחוש האופנה הייחודי שיש לה שמאפשר לה לעצב שמלות שמחמיאות מאוד לכל כלה. חשוב לציין שהצוות בסטודיו הוא בעל תודעת שירות גבוה והוא מספק שירות מותאם אישית לכל לקוחה ולקוחה.

שמלות כלה חיה אמסלם – התאמה אישית של שמלת הכלה שלך

היתרון של סטודיו שמלות כלה חיה אמסלם הוא שהסטודיו מאפשר לכל כלה ליהנות משמלה מותאמת אישית. בסטודיו ניתן ליהנות ממבחר של שמלות ממספר קולקציות שונות בסגנונות עיצוב ייחודיים. כל כלה יכולה ליהנות משירות של השכרת שמלות כלה והשכרת שמלות ערב בהתאם לצרכים שלה ביום האירוע. סיפור ההצלחה של המעצבת היוקרתית מבני ברק – חיה אמסלם מהווה השראה למעצבים רבים בעולם וכל כלה שמגיעה לסטודיו יכולה למצוא בו את השמלה שהכי מחמיאה ומתאימה לה. כאשר את מתחתנת לא כדאי לך להתפשר על איכות שמלת הכלה שלך – כדאי לך לבחור בטוב ביותר.

שמלות כלה חיה אמסלם – שמלות בעיצוב ייחודי

שמלות כלה חיה אמסלם הן שמלות בעיצוב אישי ונחשב למותג על -  השם חיה אמסלם הפך למותג בינלאומי וכלות רבות בארץ ובעולם בוחרות ללבוש את שמלות הכלה ושמלות הערב שחיה מעצבת. איכות השמלות מאפשרת לכל כלה להיראות זוהרת ויפה ולהרשים את כל הנוכחים באירוע שלה. רושם זה מאפשר לכל כלה ליהנות באירוע החתונה ממרב תשומת הלב. בחירה של שמלות כלה היא נושא רגיש והצוות המקצועי בסטודיו של חיה מגלה רגישות, סבלנות ואכפתיות כלפי כל כלה וכלה.

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...