מה שאת צריכה זה חתונה

248
ביום שבו בן הזוג שלך מציע לך נישואים זה היום המאושר ביותר בחייך ולא רק משום שאת הולכת למדוד שמלות כלה אלא משום שאת הולכת להינשא
מה שאת צריכה זה חתונה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מה שאת צריכה זה חתונה

חתונה היא כנראה אחד החלומות הראשוניים שלך. כלות רבות כבר יודעות מגיל קטן שהן רוצות להתחתן. חלק חולמות כבר על שמלות כלה מדויקות שהן היו רוצות בחתונה שלהן וחלק לא יודעות אלו שמלות כלה הן תאהבנה בגיל מבוגר יותר, אך שמלות כלה בכלל הן ביגוד שכל אחת חייבת שתהיה לה, לפחות פעם אחת.
 
ביום שבו בן הזוג שלך מציע לך נישואים זה היום המאושר ביותר בחייך ולא רק משום שאת הולכת למדוד שמלות כלה אלא משום שאת הולכת להינשא, להיות אשת איש. כך את יכולה להגשים את החלום הגדול ביותר ולהתמסד עם האדם שאת אוהבת. שמלות כלה הן רק חלק מתוך חתונה גדולה. יש כמה דברים נוספים.
 
להשקיע מאוד בביגוד
את חייבת לקראת החתונה שלך להשקיע בביגוד. שמלות כלה הן אחד הדברים הראשונים שאת צריכה, אך את לא יודעת אם תרצי קולקציה של שמלות כלה 2012 או משהו אחר. הקולקציה של שמלות כלה יכולות להתאים לך מאוד ומה שאת צריכה זה לבחור את המתאימה לך ביותר. אולי בן הזוג יוכל לעזור לך.
 
הביגוד מתייחס גם לאותה הלבשה תחתונה שתצטרך להיות לך. 
שמלת כלה היא החלק העליון אך
הלבשה תחתונה היא חלק בלתי נפרד. בדים נוחים ויפים חייבים להרכיב את כל התלבושת היפה שלך וכמובן שיש לך גם את האפשרות לבחור בדים יפים לתפירת החליפה של החתן. הכל חייב להיראות יפהוגם בלתי מתפשר.
 
להתפאר בסט תכשיטים ומוזיקה
תכשיטים הם עולם מלא שמעצבי תכשיטים אוהבים נורא להראות את כל מה שהם יודעי להכין לטובת האירוע. תמיד כשחלמת על חתונה הבאת גם את עניין התכשיטים לכדי חלום גדול. כל אישה אוהבת תכשיט אחד לפחות או סגנון מסוים ולכן כשפוגשים את מעצבי התכשיטים השונים צריך לדעת בדיוק איזה סגנון מעדיפים.
 
גם סט של מוזיקה הוא חשוב. תקליטנים הם מעצבי התכשיטים של האווירה. תקליטנים חייבים להיטיב עם החתונה ולקשט עד כמה שניתן את כל האירוע בפניני להיטים לטובת הרקדה ואווירה טובה.
 
 
0 תגובות