מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

מוסיקה לחתונה – לא כמו שחשבתם

מוסיקה לחתונה – התבנית המוכרת

במרבית המקרים, כשאנו מוזמנים לחתונה, אנו יודעים מראש מה הולך להיות בה מבחינת המוסיקה: מוסיקה נעימה בשלב קבלת הפנים, שיר רומנטי במיוחד לכניסה אל החופה, שיר מקפיץ לאחר שבירת הכוס ואז ריקודים עם השירים המוכרים והאהובים, שינוגנו על ידי תקליטן מוצלח. השאלה היא, האם כך זה חייב להיות?

מוסיקה לחתונה – התשובה

התשובה היא: בפירוש לא! אם אתם אוהבים את התבנית וכך אתם רוצים גם את החתונה שלכם, אז יש לכם פתרון נהדר: תקליטן מומלץ. אבל אם אתם רוצים לגוון ולהפוך את החתונה שלכם למעניינת במיוחד ולשונה באלו שאתם מכירים מכל מכריכם, הרי שתוכלו לעשות זאת ואפילו בקלות.

הקלטות

אם תרצו, תוכלו להקליט את עצמכם מברכים את בן או בת הזוג באופן הקלטות מקצועי ולהשמיע את ההקלטה בכניסתכם אל החופה. כמובן, במידה ותרצו לעשות זאת עליכם לוודא, שההקלטה היא מקצועית ושהדברים הנאמרים בה יהיו ברורים לכל המאזינים. כמו כן, אם אתם זמרים חובבים, תוכלו גם להקליט את עצמכם שרים בעצמכם את שיר החופה שלכם וכך להפוך אותו לאישי ומרגש עוד יותר

כלי נגינה

דבר מקורי נוסף שבאפשרותכם לעשות בדרך אל החופה הוא לשכור להקת מתופפים או שופרות, שילוו אתכם בדרככם המרגשת לקראת טקס הנישואים שלכם. הקצב והמנגינה החיה בעזרת כלים שמנגנים במקום הופכים את המעמד למרגש בעוצמות גבוהות מרגיל ונותן את הייחודיות שלו הן עבורכם והן עבור האורחים שלכם.

בחופה

גם טקס החופה עצמו יכול לשלב מוסיקה בעזרת רב מזמר. ישנם רבנים רבים, המציעים לזוגות לערוך עבורם את טקס החופה שלהם וכל אחד מהם מביא משהו אישי וייחודי משלו. יחד עם זאת, ישנם כאלו, המגדירים את עצמם כרב מזמר וכך הם הופכים את טקס החופה למעניין עוד יותר וכמובן – למקורי יותר.

חוזרים בזמן

עד עכשיו עסקנו בפתרונות, שילוו את עבודת התקליטן בחתונה ויוסיפו עוד חלק מקורי ומרשים לחתונה שלכם. יחד עם זאת, עד לפני כשני עשורים היה נהוג להזמין להקת חתונות מקצועית, שניגנה שירים מוכרים והקפיצה את הרחבה. למעשה, גם כיום ניתן לעשות זאת ויש הנוהגים לשכור את הלהקה לשלב קבלת הפנים בלבד ואז לפנות מקום בשביל התקליטן או לאורך כל האירוע. 

כמו כן, ניתן גם להזמין להופעת אורח להקה או אמן מוכרים, שיבצעו שירים ספורים, אהובים במיוחד, לצליליהם תוכלו לרקוד ולהיות נוכחים בהופעה פרטית משלכם.

 

קרדיט לתמונת נושא תקליטן לחתונה רונן לוי

הזמנות לחתונה

גם הזמנות לחתונה, כמו עוד הרבה דברים בחיינו, עברו מהפך בעשור האחרון והן הולכות ומשתדרגות כל הזמן והופכות ליצירתיות יותר ויותר

מתחתנים ברשת

אחרי השאלה הגורלית "האם תינשאי לי" ואחרי שהשבת "כן" בהתלהבות, המחשבות מתחילות לרוץ. אבל מה עושים עכשיו?

שירי חתונה

מתחתנים יקרים שירי חתונה זה ללא ספק חלק חשוב בחתונה ואולי היותר חשוב בהצלחת אירוע שמשאיר טעם טוב, חשוב מאוד שמחליטים על שירי חתונה לחשוב על מספר מרכיבים, קבלת פנים, חופה, כניסה לאולם, ריקודים, ובין הארוחות,

אולמות אירועים בדרום

אולמות אירועים בדרום הפכו בשנים האחרונות למקום עליה לרגל המון זוגות נשאים באולמות אירועים בדרום גם וכאשר הם מתגוררים במרכז או בצפון, ולא בכדי, אולמות אירועים בדרום ובאשדוד מושקעים מאוד ומצעים רמה אירוע ברמות גבוהות מאוד מהאוכל ועד לפרטים הקטנים ביותר, אני יכול לומר לכם בלב שלם שישנם מספר אולמות אירועים בדרום מרהיבים לא מפחות מהאולם המפואר ביותר באזור המרכז, בנוסף אולמות אירועים בדרום מציעים כל מיני בונוסים כעסקת חבילה לדוגמה תקליטן, שמלת כלה, תאורה והגברה ימי פינוק למיניהם ועוד, ועוד...