מישאל דה מארי

380
רגל אחת עושה את צעדה הראשון פנימה וכבר תחושה נעימה ומרגיעה מציפה את כולי. חיוך גדול מקבל את פניי ואני מרגישה בבית ומזמינה לי קפה קטן, אחד סוכר.
מישאל דה מארי
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
"מישאל דה מארי"
אורנה אוחיון

"האמן איננו כלום בלי מתנת הכישרון, אך מתנת הכישרון היא כלום בלי עבודה קשה"
רגל אחת עושה את צעדה הראשון פנימה וכבר תחושה נעימה ומרגיעה מציפה את כולי. חיוך גדול מקבל את פניי ואני מרגישה בבית ומזמינה לי קפה קטן, אחד סוכר.


מישאל לוחצת את ידי בחמימות ולאחר שיחת חולין לא מבוטלת (אין מה להגיד אישה סוחפת ומעניינת) היא החלה לספר לי על חייה וכיצד הגיעה לאימפריה היפהפייה שנמצאת בבעלותה כיום.

"את יודעת", היא אומרת לי, " אני מאמינה שהחיים מגלגלים אותנו בדיוק לייעודנו בעולם הזה. כל חלק ברצף הזמן משלים את הפאזל אותו את בונה כל חייך ואין אפילו חתיכה אחת מיותרת ואת זה בהחלט למדתי על בשרי. את תחילת דרכי עשיתי בתיכון "ויצו לאומנויות" בחיפה, שם גיליתי את המשיכה הטבעית שלי לעולם האופנה ושם עשיתי למעשה את צעדיי הראשונים ביצירה. עוד לפני הצבא החלטתי להרחיב ת אופקיי בתחום האופנה ופניתי ללימודי ספרות".

האם לימודי ספרות לא הסיטו אותך מהכמיהה שלך לעיצוב אופנה?שאלתי, לא מבינה את סטיית הדרך.
"זה בדיוק מה שאני מספרת לך, אין סתם בעולם וכל שלב בחיי הוסיף לי נדבך חשוב למה שאני כיום ולאן שהגעתי, בחיים בפירוש אין קיצורי דרך". (הבנתי שיש לי עניין עם אדם עמוק ורוחני, התחברתי לזה מאוד). "עבדתי קצת במספרות והמשכתי להתמקצע בתחום האופנה על כל גווניו, למדתי איפור ב - "איל מקיאג'" ואפילו השתתפתי בכמה הפקות איפור גדולות, משך כל הזמן הזה בערה בתוכי התשוקה האמיתית שלי – עיצוב אופנה ועשיתי הכל כדי לחתור למטרה שהניעה אותי – פתיחת סלון כלות משלי, שיכלול בתוכו את הכל. כדי להמשיך ולהתמקצע למדתי עיצוב אופנה ב- "אסכולה מימד" וכדי להתעמק בשיטות בתדמיתנות למדתי במכללת "מרים". במשך תקופת לימודי צברתי ניסיון בעבודה אצל מיטב המעצבים המובילים בארץ, "פנינה טורנה" , "עמנואל" ושם עיצבתי שמלות ערב וכלה".מדוע אחרי הלימודים שלמדת וההשכלה שרכשת לא פתחת סלון משלך? למה לעבוד אצל אחרים "ולבזבז" זמן יקר ורעיונות הייחודיים רק לך?


"אני מאמינה שבן אדם צריך להשתפשף בדרך ולא לקפוץ ישר למים עמוקים, צריך להבין שסבלנות מביאה איתה רק דברים טובים והחיפזון כמו שאומרים משטן. בכל מסלול בחיי כל אדם יש אבני דרך שצריך להזיז בשביל להגיע למטרות שלנו בחיים וכל אבן דרך כזאת רק מחשלת אותנו ומעצימה את הרצון שלנו להגיע אל המטרה, כך שרק לאחר שצברתי מספיק ניסיון וביטחון פתחתי סלון משל עצמי, עם המון סיפוק וגאווה".


אני מביטה סביבי ובאמת שיש פה כישרון גדול וקולקציות מרהיבות ויוצאות דופן, מאיפה את שואבת את ההשראה שלך בעיצובים שאת עושה?
"כדי לבנות קולקציה אני לוקחת את אלבום הסקיצות שלי, עפרונות וצבעים ויוצאת אל הטבע, מהשקט והשלווה אני שואבת את ההשראה שלי, משרטטת סקיצות רבות בסגנונות שונים ואז חוזרת לסטודיו שלי, שמה לי מוזיקת רקע טובה, "עדית פאף" או "ג'ו דאסה" אם את מכירה, ולאט לאט מעבדת את הסקיצות שעשיתי בטבע תוך התמזגות ממשית עם הבדים שירכיבו את השמלות עד שנוצרת יצירת אומנות. כך למשל בניתי את הקולקציה של 2010 , שמורכבת מאלמנטים רבים, שכל אישה יכולה למצוא את עצמה מתחברת אליהם. כל כלה שנכנסה אליי לסטודיו מצאה מענה רחב לפנטזיות שלה וגם אם לא הייתה שמלה ספציפית יכולנו להרכיב משהו חדש מכל הדגמים מסביב, כשהכלה היא זאת "שמנצחת על התזמורת". כשאני מעצבת לכלה או לכל אישה שמלה, אני מנסה קודם כל להתחבר לרצונותיה ולעומק מחשבתה, אני "מוציאה החוצה" את רגשותיה ומחשבותיה ומתרגמת אותם לשמלה המושלמת עבורה, שתרגיש בה נינוחה ויחד עם זאת זוהרת ומיוחדת תוך דגש והעצמת הצדדים היפים בה. חשובה לי מאוד גם ההרמוניה עם הבן אדם שיושב למולי, אנרגיה טובה תמיד תוביל לתוצאה מוצלחת".מהי אבן היסוד שלך בתחילת כל עבודה?
"בעיצובים שלי אני מקפידה על קו נקי וקלאסי, החל מהבדים איתם אני עובדת, תחרות, אבנים, גזרות ותפירה, את עבודות היד אני עושה בסטנדרטים הגבוהים ביותר עד ליצירת מראה נקי ומדויק".
לסיכום, במה לדעתך נמדדת ההצלחה שלך?
במהלך השנים הבנתי שההצלחה של האדם נמדדת עלפי המכשולים בדרך שעליהם היה צריך להתגבר זה מה שמחשל אותנו ומאתגר אותנו בחיים, סוד ההצלחה בעיניי הוא דבקות במטרה.

בחירת סלון כלות היא אכן משימה לא פשוטה עבור כלה לעתיד, שהתרגשות ובלבול ממלאים אותה. חשוב שיהיה חיבור טוב עם המעצבת שתדע "להיכנס" לראש שלך ולתרגם את החלומות שלך לשמלה המעוצבת במיוחד עבורך. סלון הכלות "מישאל דה מארי" בהחלט נותן מענה לקהל יעד רחב, במגוון סגנונות עשיר וייחודי. אם הנך לקראת חתונה או כל אירוע משמעותי אחר בחייך, אל תחסכי מעצמך את התענוג לבוא ולהתרשם מסלון "מישאל דה מארי" היוקרתי, בו תחשפי לעיצובים מקוריים ולכשרון גדול העומד מאחורי האימפריה הזאת - מישאל, שמוכיחה כבר שנים שלהיות ייחודי זה מפתח להצלחה גדולה.

לאתר


0 תגובות