מכף רגל ועד ראש - הכל לכלה

336

תסרוקתן, מעצב תסרוקות מיקצועי ומשובח, קצת מידע על עולם התסרוקות, שהרבה חושבים שכבר תם זמנן, אך עדין ישנן נשים רבות שמאוד אוהבות ומחוברות לעולם התסרוקות

מכף רגל ועד ראש - הכל לכלה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

כיום ניתן למצוא כלות רבות אשר נמצאות בהתלבטות קשה האם לפנות אל מעצבי שמלות כלה או לחילופין לפנות בכלל אל תופרת שמלות מקצועית ללא שום רקע בעיצוב? חשוב להבין שתופרת שמלה היא למעשה טכנאית לכל דבר. הכלה מגיעה אל התופרת עם דגם שמצאה חן בעיניה והתופרת תופרת עבורה את השמלה.

 
חשוב להתאים את עיצוב השיער לכל המכלול
 
אם התופרת הצליחה בעבודה אז כמובן שהכלה יוצאת מרוצה. לתופרת אין סטודיו מאחורה שיכול לגבות אותה במידה והשמלה יצאה לא כפי שהכלה רצתה, כלומר, אם השמלה לא יצאה כפי שהכלה רצתה בעצם היא עלולה לצאת לא מרוצה, מאוכזבת ולא עלינו, ללא שמלה ליום חתונתה.
 
על מנת להימנע ממצב בו הכלה תצא לא מרוצה משמלת החתונה שלה ניתנת לה האפשרות האולטימטיבית והעדיפה, לפנות אל מעצבי שמלות כלה. נכון, לעומת המחירים של תופרות רגילות המחיר הוא גבוה יותר אך תמיד עדיף לשלם יותר ולצאת מרוצים מהתוצאה הסופית מאשר לשלם בזול, לצאת לא מרוצים ואז להצטרך לשלם פעם נוספת עבור שמלה נוספת. 
 

למצוא מעצבי שמלות כלה.

אז כיצד בעצם מצליחים למצוא מעצבי שמלות כלה איכותיים, ברמה גבוהה ולא פחות חשוב מכך, מעצבים שהם בעלי ניסיון? ובכן, מעצבי שמלות כלה ניתן למצוא כיום בכל מקום. על ידי כניסה לאינטרנט ניתן למצוא שפע של מעצבי שמלות כלה כשלכל מעצב או לחילופין מעצבת יש אתר באינטרנט. באתר זה יכולה הכלה המיועדת להביט אודות המעצב, לבדוק את העיצובים שלו, כמה זמן המעצב/ת עובד/ת בתחום וכך בעצם להחליט האם לקבוע עמו/ה פגישה או לחילופין להמשיך לחפש מעצב/ת אחר/ת.

כמו כן, שיטה נוספת שעובדת תמיד היא שיטת "הפה ואוזן". שיטה זו מוכיחה עצמה כל פעם מחדש כשבחורות שהתחתנו כבר ממליצות לבחורות שעומדות להתחתן על מעצב/ת שעיצב/ה עבורם את השמלה האידיאלית. שיטה נוספת היא שיטת הקטלוגים. כיום כל מעצב/ת יודע/ת שקטלוג הוא כרטיס ביקור לכל דבר ולכן משקיעים הם בקטלוגים אלו את מירב ההשקעה.
 
כאמור, חשוב מאוד להיפגש עם כמה מעצבים של שמלות כלה על מנת לבדוק שמלבד כישרונם, יש לכלה כימיה עם אותו מעצב. חוסר תקשורת בין הכלה לבין המעצב/ת עלול ליצור תוצר סופי שלא ימצא חן בעיני הכלה. חשוב לערוך השוואות מחירים בין כמה מעצבים על מנת למצוא את המעצב הטוב ביותר ועם זאת את המעצב המשתלם ביותר מבחינת מחיר.
 
 
 
0 תגובות