איך בוחרים מקום לחתונה?

1253
בחירת מקום לחתונה היא דומה קצת לצרות של עשירים. למה? מפני שיש מגוון רחב כל כך של אפשרויות, שזוגות רבים מוצאים את עצמם מבולבלים ומתקשים לקבל החלטה לגבי המקום המושלם לקיום החתונה שלהם.
איך בוחרים מקום לחתונה?
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

מקום לחתונה - צרות של עשירים

בחירת מקום לחתונה היא דומה קצת לצרות של עשירים. למה? מפני שיש מגוון רחב כל כך של אפשרויות, שזוגות רבים מוצאים את עצמם מבולבלים ומתקשים לקבל החלטה לגבי המקום המושלם לקיום החתונה שלהם. יש שיבחרו לעשות חתונה גדולה ויש שיעדיפו חתונה קטנה, יש שירצו לקיים אותה במקום פתוח ויש שיעדיפו אולם סגור וכך הלאה. אז לפי מה בוחרים?

כמות מוזמנים 

אם אתם מתכננים חתונה קטנה, הרי שאין צורך בשטח גדול, בין אם הוא פתוח או סגור. למעשה, יש זוגות שיעדיפו להתחתן בבית הכנסת השכונתי או אפילו בחצר של הבית ולערוך אירוע אינטימי עם האנשים הקרובים להם ביותר. לעומת זאת, יש זוגות שרוצים לשתף את כל מכריהם בשמחתם הגדולה ולכן זקוקים לגן אירועים או אולם אירועים גדול, שיוכלו להכיל את כמות המוזמנים הגדולה וגם לארח אותם כיאות.

עונות השנה 

גם עונות השנה הן בעלות תפקיד בבחירת מקום לחתונה. לדוגמה, אם אתםמתכננים להתחתן בקיץ, יתכן שתעדיפו מקום סגור וממוזג, אך גם יתכן שתעדיפו מקום פתוח ובעיקר אם החתונה מתוכננת לשעות הערב. לעומת זאת, אם אתם מתכננים להתחתן בחורף, ודאי תעדיפו מקום סגור למקרה שיום החתונה שלכם יהיה יום גשום. עונות המעבר הן העונות המבלבלות ביותר מבחינה זו ולכן במקרים אלו עדיף להתייעץ עם אנשי מקצוע.

עניין של סגנון

לכל אדם יש את הסגנון שלו וכך גם לגבי זוגות שנישאים. מה חשוב בזה? שלכל זוג יש את ההעדפות שלו בהתאם לסגנון שלו ולכן מומלץ לכל זוג לפני החתונה לבחון אפשרויות שונות וסגנונות שונים של מקומות. כמו כן, מומלץ להגיע למקומות השונים ולראות אותם במהלך אירוע כדי לחוש את האווירה במקום ולקבל את האפשרות לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם באותו מקום. לאחר שתהיו במקומות שונים, תוכלו לקבל החלטה יותר מושכלת בבחירת מקום לחתונה שלכם.

שיעור בגיאוגרפיה

היות שאנו חיים במדינה קטנה, זוגות רבים מגיעים מאזורים שונים בארץ ומתחילים את חייהם הבוגרים באזורים אחרים. כך נוצר מצב, שבו כל אחד מבני הזוג מזמין לחתונה שלו מוזמנים מאזורים שונים בארץ ולכל אחד מבני הזוג חשוב להתחשב ביקיריו ולכן על בני הזוג למצוא מקום לחתונה, שיהיה במקום שיהיה נוח הן לבני הזוג והן למוזמנים שלו. כשמצב זה הוא מורכב מהרגיל, שוב להתחשב בעיקר בבני הזוג שעומדים לפני יום עמוס, הכולל התארגנות של כל אחד מהם בנפרד וצילומי חתונה משותפים. מבחינת המוזמנים, יש הנוהגים לארגן אוטובוס או מיניבוס להסעת האורחים ממקומות מרוחקים וכך להקל גם עליהם.

 

קרדיט : תמונת הנושא בחסות קסיופיאה בהרצליה מרשימת אולמות אירועים בשרון

0 תגובות