"מרחיבין דעתו של האדם"

306

במרכז הארץ, בלב השפלה על פרשת הדרכים המחברת בין הדרום לרחובות, אשדוד בואכה תל אביב וצפונה ובמזרח, לירושלים הבירה וסביבותיה (דרך כביש 6) המחבר להם יחדיו. שוכן לו גן האירועים היחודי והיפהפה...

"מרחיבין דעתו של האדם"
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!


"מרחיבין דעתו של האדם"

במרכז הארץ, בלב השפלה על פרשת הדרכים המחברת בין הדרום לרחובות, אשדוד בואכה תל אביב וצפונה ובמזרח, לירושלים הבירה וסביבותיה (דרך כביש 6) המחבר להם יחדיו. שוכן לו גן האירועים היחודי והיפהפה – "גני רימונים".

לא מעט גני אירועים פרוסים במרחב זה. אך, גן אירועים ברמתו וביופיו האקזוטי והמקסים של "גני רימונים" לא ניתן למצוא בנקל.
"גני רימונים" הוא גן האירועים האולטימטיבי שמשלב איכות, יוקרה וחוויה גסטרונומית חלומית לצד, שרות מקצועי ברמה בינלאומית. שילוב זה, מותיר את האורחים הרבים הבאים בשעריו פעורי פה ונלהבים ואת בעלי האירוע, עם חוויה מלכותית מתמשכת ובלתי נשכחת.

"גני רימונים", מאגד בתוכו גן פורח טובל בירק, מפלי מים ומזרקות במתחם החופה ושטח רחב ידיים לקבלת פנים עשירה וססגונית. כמו גם, אולם מקורה רחב ממדים במבנה ארכיטקטוני מדהים ובגובה של למעלה מ- 10 מטרים בקווים קלאסיים של זכוכית, אבן ועץ וכדו'. המקום, מכיל בתוכו כ- 800 אורחים בנוחות וברווחה.

תנאי המקום היחודיים כמתואר, עם צוות מקצועי ומיומן, רמת שרות גבוהה ואווירה חמימה ומשפחתית הם השילוב המנצח ההופך כל אירוע לקסום ביותר ובודאי, בלתי נשכח בבחינת, "...... מרחיבין דעתו של האדם".

לא בכדי, זוכה "גני רימונים" באות אמנת השרות בישראל לשנת 2010 זו השנה החמישית ברציפות והיד עוד נטויה. על אותה מידת מצויינות, מעידים מכתבי המשוב הרבים שמתקבלים בגני רימונים – הרבה תודות, תגובות מחמיאות ובעיקר, הערכה והוקרה של רבים על חוויותיהם והרגשותיהם באירוע בו השתתפו.

 

 

optiontext


אלה הם, תעודת הכבוד לגן האירועים "גני רימונים" שהוא שם דבר ההולך לפניו בזכות המוניטין שרכש בזמן כה קצר, מאז פתח שעריו לראשונה ואשר, מקנה לו מקום של כבוד ויקר בפנתיאון גני האירועים בישראל.
עוד מסתבר, שהמוטו השליט בגני רימונים הוא שרות כיד המלך ועוד שרות וברמה עולמית בלתי מתפשרת, תוך הקפדה יתירה על כל הפרטים ואפילו הקטנים ביותר.

כשהעובדות מדברות בעד עצמן והתנאים המתוארים הם הסטנדרט שגני רימונים מעניק לבעלי השמחה והאורחים - אין אפס. כי האירועים הנערכים בו, גם משאירים חותם חווייתי עמוק ובטעם של עוד ועוד.
בגני רימונים, לא מתפשרים על איכות וגם לא על מקצועיות הצוות. דיילות האירוח מופעלות, השרות אמריקאי, גנרטור חירום מופעל בעת הצורך, החניה בשפע והיחס הוא אישי ומשפחתי.
אירועים מתקיימים בגני רימונים בכל יום מימות השנה. הקייץ - ממוזג ומקורר ובחורף, מכוסה רחבת קבלת הפנים ביריעות מגן ומחומם, כך גם באולם הנשף. הגן, כשר בהשגחת הרבנות ולמקפידים, קיימת אפשרות לגלאט כשר.

לגני רימונים, רשיון לניהול עסק תקף וכל פעילותו מתבצעת ע"פ החוק ובכפוף לו.

"גני רימונים" מעניק בונוס חתונה לזוגות העורכים את כלולותיהם בגנו – "סוויטת חלומות יוקרתית ומפנקת". היא עומדת לרשות הזוג הטרי במהלך האירוע ועד לבוקר שאחרי וכוללת ארוחת בוקר עשירה ומגוונת.

נסו גם אתם ותחוו את שרבים אחרים כבר חוו.
מומלץ ביותר !!!

גני רימונים
טלפון: 08-8597377
אימייל: ganei-rimonim@bezeqint.net
כתובת: רח' הירוק 64, פארק תעשיות, כנות

 

 

 

 

 

 

 

 

0 תגובות