ניקוי הגוף מרעלים...הגיע הזמן!

262
הציוויליזציה בה אנו חיים אינה מהמפנקות שבעולם. רבים היום האנשים בעולם המערבי שאינם מביאים את עצמם לידי מיצוי הפוטנציאל הגלום בהם וחיים אורח חיים שאינו בריא ומאוזן. יותר ויותר מבינים שאורח החיים המהיר והחיפוש אחר נוחות וקלות בכל תחומי החיים מרחיקים אותנו מחוקי הטבע. תוצאה של התרחקות זו היא פגיעה בבריאותנו ושיבוש איכות חיינו.
ניקוי הגוף מרעלים...הגיע הזמן!
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
הציוויליזציה בה אנו חיים אינה מהמפנקות שבעולם. רבים היום האנשים בעולם המערבי שאינם מביאים את עצמם לידי מיצוי הפוטנציאל הגלום בהם וחיים אורח חיים שאינו בריא ומאוזן. יותר ויותר מבינים שאורח החיים המהיר והחיפוש אחר נוחות וקלות בכל תחומי החיים מרחיקים אותנו מחוקי הטבע. תוצאה של התרחקות זו היא פגיעה בבריאותנו ושיבוש איכות חיינו.
הסיבה העיקרית לרוב ליקויי הבריאות והמחלות נגרמת ע"י רעלים שנמצאים סביבנו בכל מקום. אורח החיים המודרני חושף אותנו יותר מאי פעם לרעלנים רבים המרעילים את גופנו. אנו נמצאים במתקפת רעלים מתמדת!


הסביבה המזהמת שבה אנו חיים כוללת: מזון שטופל בחומרי הדברה וכימיקלים, מים מזוהמים, אוויר לא נקי המכיל מתכות כבדות, קרינה אלקטרו מגנטית, חומרי בניין, ריסוס והדברה, תרופות וכימיקלים שונים ועוד...
רעלים נוספים מצטברים בגופנו כתוצר של חשיבה שלילית, חיי רגש לא מאוזנים וסביבה אנושית מרעילה (למרבית המחלות יש גם הקשר רגשי-רוחני).
כל אלו ועוד גורמים רבים חושפים אותנו לפוטנציאל גבוה של מחוללי מחלות הפוגעות בגופנו, משבשות את פעילותן של המערכות החיוניות לתפקודנו ומפריעות לגוף לרפא את עצמו.

כשהגוף חלש ומורעל גם המערכות הטבעיות בגופנו שמנקות אותו (כבד, כליות, ריאות, מעיים) הולכות ונחלשות כתוצאה מעומס הרעלים. רעלים אלו עלולים לגרום לתופעות לוואי בלתי נעימות: עייפות, חוסר אנרגיה, הפרעות עיכול, נפיחות, כאבי ראש, קשיון וכאבי מפרקים, ריח רע מהפה, חיפוי לבן על הלשון, גודש במערות האף, אלרגיות, פריחות בעור, עצירות, ציפורניים שבורות, בעיית זיכרון, דיכאון, חרדה, קהות מחשבה, נדודי שינה, משקל עודף, תשוקה בלתי נשלטת למזונות מסוימים (בפרט, סוכרים ופחמימות), קנדידה ועוד..

רוב אנשים שנתקלים בבעיה בריאותית, מסירים אחריות מעצמם ומצפים לקבל אותה בצורה של תרופות או ניתוחים ובטוחים שאלה הם הפתרונות המקובלים לריפוי התחלואים שלהם.
מניסיון רב שנים, אני מבינה שהמציאות שונה. הכוח לרפא נמצא קרוב הרבה יותר, למעשה הוא כבר בידכם!
החדשות הטובות הן, שאינכם זקוקים למרשמים, טיפולים או למומחים יקרים כדי להשיגו. בגופכם קיימת מערכת מופלאה שנועדה לשמור על בריאותכם והאושר שלכם, בתנאי שתעזרו לה לבצע את תפקידה.
פעמים רבות יוצא לי לשמוע אנשים שאומרים שיש להם בעיה בריאותית בגלל שזה תורשתי. אז גם אם יש לנו גן שיש בו פוטנציאל למחלה מסוימת, זה לא אומר בהכרח שהגן יתפרץ. אם נשמור על אורח חיים נכון, יכולים לעבור "חיים שלמים" מבלי שנחלה.
הדרך הטובה ביותר לשמור על גנים עם פוטנציאל מחלה לא להתפרץ, זה להיפטר מרעלים ולחזק את כוחות הריפוי שפועלים בתוכנו ע"י ניקוי וטיהור גופנו.
ניקוי רעלים הוא השם השני לגוף בריא. הניקוי מעניק לנו את הכלים להפעלה מחדש של מערכת הטיהור בגופנו, במלוא עוצמתה.
היתרונות העיקריים של הניקוי: ממריץ את מנגנוני הריפוי הטבעיים של הגוף, מפחית ומסלק לקויי בריאות, מאזן את משקל הגוף, מגביר את רמת האנרגיה ומעלה את מפלס המצב רוח, מחדד מחשבה, משיב איזון ושלווה, מנקה רעלים מנטליים-רגשיים ומסייע להתחבר לכוח הפנימי ולעוצמה האישית שלכם.


תוכנית הניקוי פשוטה, מעשית ומתאימה מאוד לחיי היומיום, כך שאינכם נדרשים להפסיק את עיסוקיכם הרגילים.
בתזונה ספציפית ולא מגוונת המורכבת בעיקר, מאורז, מאש, ירקות ופירות נבחרים, הגוף יכול להפנות אנרגיה לניקוי וטיפול בכלל המערכות, לעומת, השקעת אנרגיה מרבית במערכת העיכול שעובדת ללא הפסקה.
הניקוי בעצם, מעניק לגוף מנוחה (רמיסיה) על-מנת לטפל במערכות השונות באופן הולם וראוי.
בנוסף לתזונה מלווה הניקוי בצמחי מרפא מופלאים המשמשים לתמיכה, זירוז וייעול התהליך ומניעת ספיגת הרעלים בחזרה בגוף. צמחי המרפא מעודדים את פעולת סילוק הרעלים מהכבד, הכליות, מערכת העיכול ומשקמים את הרקמות.
אז למי כדאי ליישם תוכנית זו? כל מי שחי חיים מודרניים ואוכל מזונות מודרניים. גם אנשים בריאים לחלוטין, זקוקים להתנקות מרעלים מעת לעת, על מנת למנוע מחלות בעתיד ולשמור על גופם נקי, חיוני וחזק. האמרה: "נפש בריאה בגוף בריא" איננה קלישאה, היא מבטאת אמת עמוקה מאוד. אל תיקחו את גופכם כמובן מאליו – טפלו בו כראוי... והגוף? הגוף אסיר תודה!

כמה עצות כלליות להתנקות מרעלים:
1.  ראשית – הגדירו וערכו רשימה מסודרת לאלו רעלים אתם חשופים (תזונה, עישון, זיהום אוויר ועוד....)
2.  הימנעו ממזון מעובד ומתועש המכיל כימיקלים רבים: צבעי מאכל, חומרים משמרים, ממתיקים מלאכותיים, אבקות, חומרים
     מתחלבים, שמנים מוקשים ועוד...
3.  התרחקו מהאויב הלבן: קמח לבן, סוכר, מלח, מוצרי חלב, אורז לבן וכו'..
4.  הפחיתו (עד להימנעות מוחלטת) את כמות הקפאין, האלכוהול והמשקאות הקלים והמוגזים.
5.  הפחיתו את כמות החלבון מהחי – עודף חלבון מהחי יוצר עומס על הכליות ועודף של חומר הנקרא הומוסיצטאין (תוצר לוואי
     של עיכול חלבונים). בנוסף, החלבון מהחי מכיל בתוכו חומרים מסוכנים שהגיעו אליו כתוצאה מתהליך לא ראוי של גידול
     החיות.
6.  נשמו – צורת הנשימה שלכם יכולה להשפיע על בריאותכם באופן דרמטי. חמצן הוא מנקה רעלים רב עוצמה ונשימה עמוקה
     היא המפתח. החמצן מזין את הדם ואת התאים ממש כמו שהוא מנקה את האיברים והבלוטות מרעלים, והוא חשוב בדיוק
     כמו אספקה הולמת של מים ומזון מאיכות טובה. מחסור בחמצן מרעיב את המוח, מערכת העצבים, הכליות, בלוטת יותרת
     המוח, הכבד, הסרעפת והמעי הגס.
7.  התעמלו – כדי לנקות את הגוף שלכם מרעלים כראוי, התעמלות היא הכרחית!
8.  מים – שתו מים צלולים בקביעות – לא מברז אלא, אם כן יש בו מסנן, כי זהו אחד מהנוזלים מנקי הרעלים היעילים ביותר
     שאנו יכולים להעניק לעצמנו מדי יום. המלצתי: 8-10 כוסות מים ביום.
9.  מאכלים עיקריים שמנקים מרעלים – מיצי ירקות (בשילוב פירות במידה), מים, נבטים ונבטוטים, ירקות (בפרט ירוקים
     טריים), פירות, דגנים מלאים, קטניות וזרעים.

לכל מי שמעוניין בפרטים נוספים כיצד לשנות את מצב בריאותו, להעלות את רמת המודעות לאורח חיים בריא, לנקות את גופו מרעלים ולקבל כלים פרקטיים כיצד לשמור על ההישגים, מוזמן ליצור איתי קשר באמצעות:
מייל: limor@li-more.co.il / טלפון: 072-2232809

גדול הרופאים של העם היהודי, הרמב"ם, כתב:
"וכי הוא הטבע חכם וערום, שיעשה מה שראוי, ואינו צריך לזולתו ברפואת החוליים. ואולם צריך הרופא לעזור אותו, את הטבע ולסעדו, לא זולת זה וללכת בדרכו".


עד לפעם הבאה... מברכת אתכם בברכת ניקיון גופני ונפשי.

שלכם באהבה,

לימור


0 תגובות