נסיכה ליום אחד !

460
בועז שטיין , מאפר כלות וערב ובעל המרכז לאיפור וליין מוצרים מקצועי.מעניק לכן הכלות הטריות, טיפים להשגת המראה המושלם ליום הכלולות, תוך שמירה על שתי מטרות חשובות: עמידות האיפור ביום הצילומים...
נסיכה ליום אחד !
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
נסיכה ליום אחד!

בועז שטיין , מאפר כלות וערב ובעל המרכז לאיפור וליין מוצרים מקצועי מעניק לכן, הכלות הטריות, טיפים להשגת המראה המושלם ליום החתונה שלכן, תוך שמירה על שתי מטרות חשובות: עמידות האיפור ביום הצילומים, החופה והריקודים ומראה איפור שיהלום אותך בצורה הטובה ביותר !


1. מייק אפ:
מומלץ להשתמש במייק-אפ ( לפי סוג עורך ) נוזלי או מוצק אשר נשאר על הפנים למשך זמן יש להניח כמות דקה של המייק אפ ולפדר, ככל שתעמיסי על הפנים, כך הישרדותו תרד.

2. קונסילר:
לנטרול סמני העייפות וחוסר השינה מפאת ההתרגשות והצפייה ליום הגדול, הניחי קונסילר מתחת לעיניים, חשוב לבחור בקונסילר על בסיס תת גוון כתמתם המנטרל את גווני הכחול, סגול המאופנים באזור זה. את הקונסילר יש להניח על-ידי טיפוף עדין בעזרת כריות האצבעות, ספוגית לחה או מברשת סיליקון.

3. פודרה שקופה:
את בסיס האיפור (המייק-אפ והקונסילר ) יש לקבע בעזרת פודרה בתפזורת שקופה, בצרוף כרית פידור ( פאף ) או בעזרת מברשת פודרה רחבה. מעבר לתכונת הקיבוע, הפודרה מעניקה לפנים מראה מטואחיד.

4. איפור עיניים:
הגוונים האופנתיים באיפור כלות לעונת החורף הם צבעי הכחול, ירוק על גווניהם העמוקים אל מול פסטלים, כמו כן, גוונים חומים, וורודים תמיד מנצחים בכל עונה ( קיץ, חורף ) הצבעים הטבעיים מחמיאים ומשתלבים לכל כלה באשר לאופייך ולנתונייך האישיים.
כמו כן, מומלץ לשלב צלליות דחוסות עם צלליות מבריקות באבקה ואף לשדרג ביהלומים ( נוצצים הגרוסים דק דק ) היוצרים מראה כובש וזוהר. מעבר לכך את צבעי הצלליות אפשר להתאים לאלמנטים בשמלה (זר הפרחים, אם הוא לא לבןאו לאביזרים הנלווים, כמו ,תכשיטים, או לגווני חליפתו של החתן.

5. סומק והצללות פנים:
למראה מפוסל ומודגש לפנים, מומלץ להבליט את עצמות הלחיים וליצור הצללות לפני הנחת הסומק בעזרת מייק אפים בלבד. ההצללות מבליטות את הלחיים ומעניקות מראה מושלם לפנים. חשוב להתאים את גוון הסומק בצורה הרמונית אל גווני העיניים והשפתיים.

6. שפתיים:
חתונה יהודית, מאופיינת במאות נשיקות המתעופפות לכל עבר, החל מהצילומים, קבלת הפנים, החופה ועוד... בכדי שהשפתון יישמר על השפתיים זמן רב מומלץ לשים דגש על הישרדותו. ניתן לעשות זאת ע"י מס' דרכים: האחת שימוש בליפסטיק עמיד עם פגמנט עשיר, השנייה יש למרוח על השפתיים מייק-אפ ופודרה לפני שמורחים אתהשפתון. השלישית קיבוע באמצעות סילר שפתיים והרביעית המנעות מלפגלוס שאומנם מעניק זוהר וחושניות לשפתיים אך עם זאת מאופיין בחוסר עמידות.

ועצה אחרונה מהלב, בחרי במאפר עם המלצות מכלות מרוצות, שיודע להקשיב, שירותי המקנה אווירה נינוחה ואנרגיות חיוביות.

שיהיה במזל !

בועז שטיין

optiontext

בועז שטיין | איפור
אימייל: pr@boaz-stein.com


0 תגובות