על שמלת הכלה שלך את לא מתפשרת

252

בין כל הבחירות שאת עושה לקראת האירוע החשוב בחייך,יש בחירה אחת שחשובה לך יותר מכל.בבית הכלה שיר תמצאי את הנבחרת המקצועית שתעצב את שמלת החלומות שלך,שלמות ללא התפשרות...

על שמלת הכלה שלך את לא מתפשרת
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!


על שמלת הכלה שלך את לא מתפשרת:עכשיו גם את הולכת להגשים חלום.

בית הכלה שיר - מעצבים רגעים קסומים
בין כל הבחירות שאת עושה לקראת האירוע החשוב בחייך,יש בחירה אחת שחשובה לך יותר מכל.בבית הכלה שיר תמצאי את הנבחרת המקצועית שתעצב את שמלת החלומות שלך,שלמות ללא התפשרות.


מהביקור שלי בסלון בית הכלה שיר יצאתי נפעמת ומוקסמת.אחרי שכל החברות סיפרו לי שאני חייבת במסגרת ההכנות שלי לחתונה להיחשף למה שיש לסלון בלהציע.הגעתי עם ציפיות והתרגשות למקום ופגשה אותי מנהלת המקום,שירלי,שקיבלה אותי בסבר פנים יפות ומהשנייה הראשונה הקרינה רוגע ושלווה,הרגשתי שהגעתי למקום שמבינים אותי.
שמלות כלה למידע נוסף ליחצו
"אז מה?" היא שואלת אותי, "כבר התחלת לחשוב איך את רוצה להיראות ביום החתונה?" פתחנו יחד את הקטלוג המושקע ובמקביל ראיתי במו עיניי 2 כלות ( כמות הכלות שהם מקבלים ביום הוא 2 כלות,לא יותר,על מנת להעניק יחס אישי ! וזה גם דבר שאהבתי) שיצאו כשהן מתוקתקות באיפור,שיער וכו' ,נראו זוהרות ומאושרות והתעקשו להודות אישית לכל אחת ואחד מהצוות של הסלון על חלקה בעבודת הטיפוח והעיצוב שהייתה לדברי הכלות מכל הלב ובשיא המקצועיות.

 

optiontext


לאחר מכן נכנסתי לתא המדידות ובחרתי את שמלת החלומות שלי.
כיוון שכל הדברים יחד מצאו חן בעיניי החלטתי לסגור בסלון את העסקה ולהתקדם.
אז אם אתן עומדות בפני ההחלטה החשובה ,קבלו המלצה חמה והגיעו לבית הכלה שיר כדי לבדוק את המגוון העצום של העיצובים העומדים לרשותכן וגם אפשרות לעיצוב אישי.אני מבטיחה לכן שלפחות דבר אחד יהיה בטוח,תגרפי את מיטב המחמאות מכל האורחים על השמלה,השיער והאיפור. זה מה שקרה אצלי .

 

optiontext
 

 

 

 

0 תגובות