עשרת הקליקים שהם בבחינת MUST

460
מבחינתם של בני הזוג הנישאים כל רגע ורגע במהלך החתונה הוא רגע ראוי להנצחה. אולם כשמנסים לבחור את עשרת הרגעים הכי חשובים בחתונה, ההתמקדות, באופן הטבעי ביותר, היא בטקס החופה שהוא בלי ספק החשוב והמשמעותי.
עשרת הקליקים שהם בבחינת MUST
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
עשרת הקליקים שהם בבחינת MUST

מבחינתם של בני הזוג הנישאים כל רגע ורגע במהלך החתונה הוא רגע ראוי להנצחה. אולם כשמנסים לבחור את עשרת הרגעים הכי חשובים בחתונה, ההתמקדות, באופן הטבעי ביותר, היא בטקס החופה שהוא בלי ספק החשוב והמשמעותי ביותר באירוע.

לכן, כל עשרת המעמדים שהם בבחינת חובה לכל צלם לכלול בעבודה שהוא מגיש לבני הזוג לאחר החתונה (בין אם באלבום ובין אם בסרט ) מתמקדים בטקס החופה.

1. רגע הכניסה
הרגע אולי החשוב והמשמעותי ביותר בחתונה – הכניסה אל אולם, בדרך אל החופה, כשמאות האורחים ניצבים סביב וסוקרים את בני הזוג. שם המשחק – קחו את הזמן . מעבר לכך שזה יאפשר לכם למצות את ההנאה מ"ההופעה" שלכם, זה גם יאפשר לצלם/צלמם להנציח אתכם מכל זווית אפשרית בדרככם אל הרגע המאושר ביותר בחייכם.

2. רגע כיסוי ההינומה
השלב הראשון בטקס החופה - רגע כיסוי פניה של הכלה בהינומה. על מנת להנציח את המעמד ואת התרגשותם של בני הזוג (וכל בני המשפחה מסביב...), טוב יעשה החתן אם יבצע את הסרת ההינומה לאט. הוא יאפשר בכך לצלם לקלוט את הרגע מזוויות שונות, כולל את תגובתם של כל הנוכחים מסביב.

3. רגע הלגימה מהיין
מעמד חשוב בטקס, המתבצע בכמה שלבים – מסירת גביע היין מהרב אל החתן וממנו אל הכלה. כל שוט וכל פריים חשובים!

4. הרגע בו האם מנשקת את הכלה
מדובר בלי ספק באחד הרגעים היותר מרגשים – שלא לומר קסומים בטקס החתונה. אסור להחמיץ את "ברכת הדרך" של האם לבתה.

5. רגע ענידת הטבעת
בלי ספק רגע משמעותי ביותר במהלך הטקס, המסמל אולי יותר מכל את המעמד המרגש. מכאן גם החשיבות הגדולה "למשוך את הרגע" ככל שניתן, זאת על מנת לאפשר לצלם להנציח את הרגע הדרמטי מכל זווית אפשרית.

6. רגע שבירת הכוס
עוד אחד מרגעי השיא בטקס. וגם כאן, חשוב שהצלמים יתארגנו מראש על מנת לתעד את שבירת הכוס – כולל, כמובן, את פרצי השמחה מצד בני המשפחה והאורחים, שבאים לרוב אחרי.

7. רגע הנשיקה
בלי ספק המעמד הרומנטי ביותר בטקס – הרגע בו החתן נושק לכלה בפעם הראשונה שלהם כזוג נשוי.

8. הרגעים שאחרי
הרגעים שאחרי הטקס, בהם בני המשפחה והאורחים, מתייצבים בפני הזוג הצעיר, מי ללחוץ את ידו ומי לחבק ולנשק. אצל הקרובים יותר ניתן לקלוט לחלוחית בעיניים, אצל הרחוקים יותר – ארשת פנים שמחה.

9. ההורים
החתן והכלה הם, בלי ספק, "כוכבי" טקס החופה, אבל אסור לשכוח את בני המשפחה (בעיקר ההורים, כמובן) הניצבים בסמוך לכל אורך האירוע.

10. הרב
האיש המנצח על הטקס ושעל פיו יישק דבר – מגיע לו שיזכה לתיעוד הולם.

0 תגובות