קל-שי ואישורי הגעה - הדרך הקלה לחסוך אלפי שקלים באירוע

290

 קל-שי מתנות לחתונה באשראי ואישורי הגעה, אילו הם השירותים החדשים החמים של עונת החתונות הקרבה.
האחים ריכטר (בן ותום) הקימו את חברת בתא שי לפני כשנה ואומרים שהם ספקי השירות היחידים היום בעולם החתונות...

קל-שי ואישורי הגעה - הדרך הקלה לחסוך אלפי שקלים באירוע
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

קל שי - מתנות
 

האחים ריכטר (בן ותום) הקימו את חברת קל שי לפני כשנה ולנו סיפרו  שהם ספקי השירות היחידים היום בעולם החתונות שגם יודעים ויכולים להחזיר כסף לחתן והכלה. גם ככה כל מי שמתחתן עומד בהוצאות ענק לפני האירוע וכל הרעיון הוא לבוא לקראת המתחתנים ולעזור להם לחסוך כמה שאפשר ולשדרג את האירוע שלהם באותה הזדמנות. אז איך הם עושים את זה?
באמצעות שירותי אישורי הגעה ומתנות באשראי.

 

 
מספרים לנו שאישורי הגעה תפסו תאוצה חזקה מאוד בשנה האחרונה כאשר ה מתחתנים הבינו שמשתלם להם לתת לחברה מקצועית את עבודת אישורי ההגעה כי רק כך הם יחסכו יותר כסף. נכון שהקונספט מוזר... לשלם על מנת לחסוך. אז מה הרעיון שעומד מאחורי אישורי ההגעה והחסכון הגדול של בני הזוג המתחתן?

כל מתחתן מכיר את הסיפור שהוא הולך ל אולם אירועים וסוגר איתו על מספר מוזמנים לאירוע פלוס רזרבה שנעה בדרך כלל על ה10%(עם מיקוח טוב וקשרים ניתן להשיג יותר). ברוב המקרים מגיעים לחתונה הרבה פחות מכמות המוזמנים המקורית שנסגרה עם האולם (הממוצע עומד על 10%-20%שלא מגיעים), ואז בעלי השמחה שילמו סתם בלי הרבה סיבות כמה אלפי שקלים ואפילו עשרות אלפי שקלים מיותרים שאותם היו יכולים לחסוך אם היו מוודאים לפני האירוע את כמות האנשים בצורה מדוייקת.
אז כמה כסף אתםיכולם לחסוך? נעשה לכם דוגמא קטנה: 200 ש"ח למנה (עלות מינימלית), 350 מוזמנים לאירוע בממוצע, ו10%-20% חוסכים ע"י אישורי ההגעה(הנתונים מסופקים ע"י חברת בתא שי המספקת שירות אישורי הגעה), שזה מסתכם ל35-70 אנשים שלא יגיעו כלומר 35-70 מנות פחות. ובתרגום זריז לכסף – 7000-14000 ש"ח חסכון!!! (וזה עם עלות מנה של 200 ש"ח בלבד).
רק תחשבו עכשיו על מה שניתן לעשות עם סכום כזה...
סופ"ש בפריז, שכר דירה של כמה חודשים, לרהט מחדש את הבית ועוד המון המון, וכל זהרק מאישורי הגעה, אז כנראה שווה להשקיע כמה מאות שקלים כדי לקבל 7000 ש"ח חזרה במקרה הרע, ואת זה הבינו לאחרונה המתחתנים החדשים של השנה האחרונה.
ומי שחשב גם לחסוך את כמה מאות השקלים האילו ולעשות את אישורי ההגעה לבד, לפינסיון ארוך של בן ריכטר עם נושא זה, עבודה עצמאית לא עומדת במבחן המציאות, מהסיבה הפשוטה שלחבר טוב או קרוב משפחה אין את הזמן ואת המשאבים לבצע שבוע לפני החתונה את אישורי ההגעה במשך יומיים שלושה בצורה מדוייקת כי עדיין מדובר על מאות טלפונים והרבה עבודה, וכל אחוז מפוספס בגלל עבודה לא טובה מתבטא פחות כסף אצלכם בכיס ושאתם תשלמו פשוט יותר!!

השירות השני הוא ה מתנות לחתונה באשראי, שנשמע מאוד פשוט אבל עדיין לא יושם בצורה נכונה לטענת בתא שי עד היום בעולם החתונות.
ישנה עמדה מאויישת העומדת בכניסה לאולם. העמדה היא עמדה אינטימית המאפשרת לכלאחד לתת את המתנה בצורה דיסקרטית ואישית, לרשום את הברכה המסורתית וזהו...בניגוד לעמדות הישנות שחברות אחרות ניסו לשים ב גני אירועים  שהיו נראים יותר כמו כספומטים, האחים ריכטר שמו דגש גדול בפיתוח המוצר על האישיות והדיסקרטיות שבעמדה, ולכן היא עמדה עם נציג שיעזור לתת את המתנה בזריזות ויעילות.
מעבר לנוחות של כרטיס האשראי, ישנה גם פחות התעסקות עם צ'קים, חסכון בעלויות הפקדות צ'קים ועוד אבל הכי חשוב הוא הבטחון של הכספים.
כספי החתונה עוברים לחשבון הבנק של המתחתנים דרך המערכת הבנקאית ובלתי ניתנים לגניבה!!

אישורי הגעה ומתנות ל חתונה באשראי הם הדרך השפויה והנכונה היום לחסוך בעלויות החתונה לשדרג את האירוע ואפילו לבטח את הכספי החתונה, אז תשקיעו באישורי הגעה ומתנות באשראי, לחתונה יותר איכותית ובעלויות יותר שפויות.
 
עם נתוני אישורי ההגעה אתם הולכים לאולם ופשוט מורידים לכם את ההתחייבות לאירוע ועדיין שומרים לעצכמם את הרזרבה ובכך פשוט לחסוך הרבה מאוד כסף...
מנסיון אישי לעשות אישורי הגעה לבד זה פשוט לא משתלם!, כמות הזמן והאנרגיה שבעל השמחה יוציא על העבודה העצמאית היא אדירה, והכוונה לעצמאית זה אפילו חבר טוב או קרוב משפחה שיעשה את עבודת אישורי ההגעה עבורם. כדי לאשר כמות מוזמנים של 350 איש (שזה אירוע ממוצע) שבוע לפני האירוע, לוקח מספר שעות לא מבוטל והרבה עבודה מול הטלפון ומול בעל השמחה לתיקונים, שאלות וביעורים. חבר או קרוב משפחה לא יכול להקריב את כל השעות הללו לטובת אישורי ההגעה כי עדיין יש לו חיים למרות העובדה שהוא רוצה לעזור, ויותר חשוב שרוב הסיכויים שבגלל שגם חוסר הזמן וגם חוסר המקצועיות של החבר הוא יקבל נתוני אישורי הגעה פחות מדוייקים שבסופו של דבר זהו הדבר הכי חשוב כי זהו החסכון בכסף שלכם.


 

0 תגובות