קשה באימונים – קל בקרב

389
חתונה היא אירוע משמח ובעיקר מרגש. החתן והכלה עוברים כברת דרך ארוכה מאוד עד שהם מגיעים לרגע המיוחל – יום החתונה שלהם. סידורים רבים עומדים על הפרק ואתם מתחתנים יקרים אובדי עצות למול החוויה הראשונית...
קשה באימונים – קל בקרב
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
קשה באימונים – קל בקרב
אורנה אוחיון

חתונה היא אירוע משמח ובעיקר מרגש. החתן והכלה עוברים כברת דרך ארוכה מאוד עד שהם מגיעים לרגע המיוחל – יום החתונה שלהם. סידורים רבים עומדים על הפרק ואתם מתחתנים יקרים אובדי עצות למול החוויה הראשונית שפוקדת אתכם ביום מן הימים.

ראשית יש את הצעת הנישואין, יש זוגות שיעשו מזה אירוע בפני עצמו, המושקע ומופק בשלמות, בו הכלה המיועדת איננה יודעת מאום, היא בעיקר מתוחה משום שבן זוגה, החתן, ממאן לכרוע ברך ולקחת את זוגיותם המופלאה צעד אחד קדימה למימוש אהבתם ולהציע לה נישואין. ובעוד הכלה מתוחה, החתן עמל בקפדנות ומפיק אירוע חסר תקדים, עם מספר מצומצם של שותפים לידיעה, למען לא ייחשף סודו בטרם עת ותיהרס ההפתעה.

ישנם זוגות המחליטים יחד שהשנים נוקפות והגיע הזמן לממש אהבתם ולהתחתן. יש כאלו שיעמיקו את יחסיהם לחתונה על מנת להביא ילדים לעולם ויש זוגות שילדים לא צפויים הם שמביאים אותם להכרזת הנישואין.
כל מקרה לגופו, אך דומים כל המקרים בדבר אחד, מרגע ההכרזה על חתונה מתחיל מרוץ מרתון, הקושר בדרכו כל כך הרבה גורמים שצריך לתאם ביניהם. בראש ובראשונה אחרי הכרזת הנישואין, היכרות המשפחות ושפע דמעות התרגשות, על החתן והכלה המיועדים לתפוס מקום או במילים אחרות לקבוע תאריך. זה נע בין שנה לשנה וחצי לפני, כדי לתפוס מקום רצוי וטוב, בו יוכלו החתן והכלה להחליף טבעות, לשבור כוסות ולפעמים גם לעשות "קופה" טובה שתטיס אותם מכאן.
0 תגובות