רעיונות להצעת נישואין

רעיונות להצעת נישואין

ההצעה הגרנדיוזית

יש שחולמים על הצעת נישואין גרנדיוזית. כזו שתפתיע ותרגש ובעיקר – שתהיה גדולה ומרשימה. אם זו גם המטרה שלכם, תוכלו להציע נישואין לעיני כל הקרובים, לעשות זאת במהלך טיול בחו"ל או שייט על יאכטה וכדומה. כמו כן, תוכלו לעשות זאת באמצעות שלט חוצות, במהלך צניחה חופשית משותפת או בעזרת מטוס שיעשה עבורכם הצעת נישואין שמימית.

 

ההצעה הקלאסית

אם אתם רוצים להציע נישואין באופן מפתיע ומרגש, אבל מרגישים שהאפשרויות הקודמות מוגזמות לכם, באפשרותכם לעשות זאת במהלך ארוחה רומנטית במסעדה, רגע לפני הקרנה של סרט בקולנוע או תחילתו של מופע אהוב, במהלך נופש משותף או בילוי אהוב במיוחד וכדומה. כמו כן, תמיד תוכלו להופיע במקום העבודה עם זר פרחים מרשים ופשוט לכרוע ברך ולהציע את הצעת חייכם.

 

ההצעה המינימליסטית

אם מה שאתם באמת רוצים זה הצעת נישואין אינטימית, בה תהיו רק שניכם והאווירה הרומנטית מסביב, תוכלו לעשות זאת על חוף הים, במהלך פיקניק משותף בחיק הטבע ואפילו בבית במהלך ארוחה לאור נרות. מה שחשוב בהצעות נישואין מסוג זה הוא לא ההפקה, אלא האווירה הרומנטית והאינטימית.

 

הדרך הנכונה

הדרך הטובה ביותר להציע נישואין היא על ידי מחשבה על מה שבן או בת הזוג אוהבים ומה שהכי ישמח אותם ויהפוך את החוויה החד פעמית הזו לבלתי נשכחת. לדוגמה, אם הצד המציע אוהב לעשות דברים בגדול, אבל הצד השני מופנם יותר, חשוב להתחשב בכך ולבחור דרך להציע נישואין בהתאם. יחד עם זאת, היות שמדובר על ציון דרך בחייכם הזוגיים, חשוב להשקיע בכך את המחשבה וגם למצוא את התזמון המתאים ביותר לעשות זאת. כלומר, אם יש אירוע משמעותי עצוב או משמח, ראוי להתחשב בו.


 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

מדריך הנעלה לגברים

 אנו שמחים להעניק לכם מדריך מקוצר עם עצות על נעלי העור שלכם...

תכנון משכנתא ורכישת דירה

תכנון משכנתא ורכישת דירה... עומדים לפני קניית דירה? מזל טוב! כנראה זהו הצעד המשמעותי ביותר שתעשו בחיים. לפני רכישת דירה, חשוב לתכנן את לקיחת ההלוואה המובטחת במשכנתא כדי להפחית את הסיכונים ולעבור את התהליך בשלום.

ירח דבש – מה מציעים לזוג הטרי?

מטרתו העיקרית של ירח הדבש היא לאפשר לזוג המאושר זמן איכות זוגי, במהלכו יוכלו ליהנות מזמן משותף הרחק מכל טרדות היום יום ולשמור על האופוריה של החתונה רגע לפני שחוזרים לשגרה ובקושי מספיקים למצוא זמן משותף

אין חכם כבעל רישיון

מאות הזוגות הצעירים המתכננים להינשא במהלך הקיץ הקרוב, ינסו כבר בימים הקרובים לסכם את כל שנדרש לקראת מה שאמור להיות היום המאושר בחייהם, ובראש וראשונה...