שמלות כלה מעוצבות לפי הזמנה

498
גם אם זו חברת ילדות שלך ואפילו אחותך התאומה, מה שמתאים לה – לא בהכרח יתאים לך! והיות שמדובר על שמלה חשובה במיוחד, הרי לא תוכלי להסתפק בשמלת כלה שנראית עלייך פחות ממושלם
שמלות כלה מעוצבות לפי הזמנה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

החשיבות של שמלת הכלה

איך שלא נסתכל על זה,שמלות כלה הן בעלות חשיבות גדולה יותר מכל שמלה אחרת שהכרתן עד כה. מדובר על השמלה, עליה כולם יסתכלו באירוע המשמעותי בחייך, בה תצטלמי לתמונות שילוו אותך למשך שארית חייך ואף ילדייך העתידיים יסתכלו עליה בשנים שיבואו.

שמלת כלה - מה שמתאים לחברה שלך

גם אם זו חברת ילדות שלך ואפילו אחותך התאומה, מה שמתאים לה – לא בהכרח יתאים לך! והיות שמדובר על שמלה חשובה במיוחד, הרי לא תוכלי להסתפק בשמלת כלה שנראית עלייך פחות ממושלם ולשם כך תצטרכי להשקיע את הזמן ולהגיע פעמים ספורות כדי למדוד שוב ושוב את השמלה המיועדת ולבצע את התיקונים הדרושים עד לתוצאה המושלמת עבורך.

תיקונים לשמלה קיימת

שמלות כלה מוכנות יש בשפע. אבל כאמור, שמלה של מישהי אחרת לא באמת תתאים לך כמו כפפה ליד וכדי להתאים אותה באופן מלא, תיאלצי להשקיע בכך זמן רב וגם להתפשר על עיצוב שאיננו תואם את שמלת הכלה מהחלומות שלך, אותה תוכלי לעצב באופן אישי.

שמלת כלה בעיצוב אישי

עיצוב שמלות כלה דורש כישרון, טכניקה ויצירתיות ואם תרצי לעצב לעצמך שמלת כלה ייחודית, תוכלי לפנות למעצב שמלות כלה, שיוכל לעצב עבורך שמלה מקורית שלך על פי ההנחיות האישיות שלך, בין אם הן מגיעות מהדמיון ובין אם משילוב של תמונות של עיצובים קיימים.

השראה מעוצבת

כאמור, עיצוב מקורי של שמלות כלה נעשה בהתאם לרעיון, ורצוי שיהיה של הכלה המיועדת. לכן, אם את רוצה לעצב לעצמך שמלת כלה, כדאי שתתחילי להסתכל על שמלות כלה מהארץ ומהעולם ולקבל את ההשראה הדרושה לך עד שתהיי מרוצה מהעיצוב שאת רואה בעיני רוחך ועד שתוכלי להעביר באופן מדויק למעצב שמלות הכלה את החזון שלך.

עבודה משותפת

העבודה על עיצוב אישי של שמלות כלה צריכה להיות עבודה משותפת שלך ושל מעצב שמלות הכלה. כמו כן, תוכלי גם להתייעץ עם האנשים הקרובים אלייך ביותר, שיוכלו לחוות את דעתם או להחליט, שאת רוצה להפתיע את כלל הנוכחים באירוע המאושר שלך, כולל האנשים הקרובים אלייך ביותר.

שמלה מתחלפת

אם את רוצה באמת לפנק את עצמך בחתונה שלך, למה לא לפנק את עצמך עם שתי שמלות כלה? כלות רבות נהנות מהאפשרות להתהדר בשמלת כלה אחת לצילומי החתונה ולחופה ובשמלת כלה נוספת לחלק של הריקודים, כאשר שמלת הכלה השנייה נוחה ומתאימה יותר לחלק זה מבחינת הגזרה והעיצוב הכללי שלה.

 

 קרדיט : תמונת נושא מתוך קולקציית פריז מבית המעצבת ליז מרטינז

0 תגובות