שמלות כלה פנינה טורנה

972

פנינה טורנה אחת המעצבות הידועות בארה"ב עכשיו גם כאן בישראל, מי שמכירה יודעת ומי שלא מוזמנת להכנס ולהתרשם מיצירותיה המיוחדות והנדירות של המעצבת.

שמלות כלה פנינה טורנה
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

כשמדובר על שמלות כלה אז ידוע שמדובר על השמלה החשובה של חייך, על ההזדמנות להיראות במיטבך ויותר חשוב להרגיש במיטבך. שמלת כלה היא יותר מבגד, יותר ממעטפת, ואף יותר מסמל. שמלת כלה באיזשהו מובן מחברת את הנשמה ומייצגת את חשיבות היום המיוחל. על כן על השמלה הנבחרת ללוות אותך באופן מחמיא, נוח וייחודי. שמלות הכלה של פנינה טורנה נתפרו מתוך תפיסת עולם רומנטית שכזו, מתוך הרצון לקדש את האהבה, את היום המיוחד שלך.

 

סיפור אהבה של הכלות עם פנינה טורנה
 

שמלות כלה פנינה טורנה נתפרות לפי הקשבה ללב, נתפרות לצלילי הרומנטיקה וההרמוניה. פנינה ידועה כאחת המעצבות המובילות בקנדה ובארה"ב ועכשיו ניתן גם בארץ להנות מהקולקציות שלה. עשרות לקוחות, סלבריטאים ואנונימיים, יודעים להגיד שמדובר ביותר משמלה, מדובר בסיפור אהבה שנתפר בעדינות עד לכדי צורתו הסופית, לכדי שמלת כלה מרשימה. כך שגם אם את רוצה ללבוש את החלום, את התמימות, את הפירוש שלה לרומנטיקה, את מוזמנת לבוא, לבחור, ללבוש ולהתאהב מחדש.
 

פנינה טורנה זה יוקרה
 

שמלות כלה פנינה טורנה נתפרות באופן מוקפד, תוך ירידה לפרטים ושימוש בחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים, התפירה נעשית עם תשומת לב, אהבה והקשבה לרצונות של כל אחת ואחת. החומרים הם יוקרתיים והשמלות משובצות בקריסטלים ואבנים יקרות ואילו התחרות הן לא פחות מעבודת יד. כך שאם חיפשת אחר יוקרה, אם חיפשת אחר השמלה הנכונה, את מוזמנת לבוא, למדוד, ולהיווכח במו עינייך ששמלה של פנינה טורנה היא איננה עוד שמלה, אלא שמלה עם נשמה.
 

לסיכום פנינה טורנה היא אחת המעצבות המובילות
 

אם את מחפשת עוד מידע, או עוד מקומות בהם ניתן למצוא מידע על שמלות כלה פנינה טורנה, את יכולה למצוא לכך מענה גם באתר "חתן כלה". אתר שמאגד מידע חיוני ואיכותי בנוגע לכל מה שסובב סביב ההתארגנות לחתונה. כך שזה הזמן שלך לפנק את עצמך, להגשים חלום, לבחור את השמלה שלך, וכאן שמלות הכלה של פנינה טורנה נכנסות לתמונה. שיהיה לבן, שתהיה אהבה והמון מזל טוב.

 

0 תגובות