תחסכו את ההתרוצצות

373
המפיקה שמלווה את האירוע לכל אורכו עם מיטב הניסיון הכישורים והמקצועיות, תוך התייחסות לצרכי הלקוח, אופיו של האירוע והשמת דגש לפרטים הקטנים והחשובים...
תחסכו את ההתרוצצות
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
תחסכו את ההתרוצצות

מזי הפקות הידועה כמפיקת האירועים המובילה בתחומה, מתמחה בהפקות אירועים איכותיים, חתונות ומסיבות . הפיקה את מיטב האירועים והחתונות הגדולות בארץ במשך 15 שנות מוניטין.

המפיקה שמלווה את האירוע לכל אורכו עם מיטב הניסיון הכישורים והמקצועיות, תוך התייחסות לצרכי הלקוח, אופיו של האירוע והשמת דגש לפרטים הקטנים והחשובים.
מזי הפקות הינה גם מפיקה אירועים וגם מייצגת אומנים ומותגים מהשורה הראשונה, זהו יתרון גדול לבעל האירוע כאשר הלקוח חוסך פערי תיווך בהזמנת מופע אומן ואטרקציות נלוות לאירוע. כמו כן ההתקשרות הינה מול המפיקה בלבד ולא מול מספר ספקים, דבר שחוסך ריצות זמן אנרגיה והכי חשוב כסף.
מציעה את מיטב האומנים והמופעים הכי חמים ומבוקשים ביותר בארץ: מופעי מוזיקה, הרכבים מוזיקליים, זמרים אורחים, אומנים לטברנה, קבלות פנים, מייצגים אומנותיים, מופעי קרקס ואש, אטרקציות מדהימות ועוד...
במבצע ענק לאירועי החורף לכל המזמין אומן אורח d.j במתנה .
מומלץ מאוד לבקר באתר ולהתרשם מהמבחר העצום של האומנים המופעים והאטרקציות בליווי סרטוני וידאו וכן ניתן להתרשם מעבודות והפרוייקטים הגדולים שהפיקה.


טלפון: 072-2231797
אימייל: mazi@pero.co.il

0 תגובות