10 טיפים - איך לחסוך ברכישת טבעת אירוסין ונישואין

573
קבלו מאיתנו 10 טיפים איך לחסוך ברכישת טבעת אירוסין ונישואין, לחצו לקריאת הכתבה שתעזור לכם לחסוך בהוצאות האירוע.
10 טיפים - איך לחסוך ברכישת טבעת אירוסין ונישואין
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

רכישת טבעת דרך האינטרנט - בעידן המודרני יותר ויותר אנשים עושים קניות דרך האינטרנט אחת הסיבות לכך זה לחסוך כסף. בחיפוש מקיף ברשת ניתן להשוות מחירים ואיכויות וע"י כך למצוא את הפריט המושלם במחיר הוגן. 

רכישת טבעת ישירות מהבורסה - הבורסה ברמת גן הינו המקום המרכזי בארץ ואף בעולם למסחר ביהלומים. אנשים מכל העולם באים לישראל על מנת לרכוש יהלום במחיר זול יחסית למה שנמכר במקום מגוריהם. קנייה ישירה מהבורסה חוסכת עלות לא מבוטלת של אנשי תיווך ומוכרים.

מחקר מקיף הינו קלף למיקוח - לפני שקונים טבעת חשוב מאוד לעשות "שעורי בית" על מנת לדעת מה אתה קונה על מנת שלא יעבדו עליך. לקוח משכיל הינו לקוח שיודע מה הוא קונה וכמה זה צריך לעלות לו.

זהב 14K או פלטינה - טבעת עשויה זהב 14 קראט מכילה פחות 20% זהב מטבעת שעשויה 18 קראט מבחינת מראה לא רואים הבדל אך מבחינת מחיר 14 קראט יותר זול. טבעת עשויה פלטינה עולה יותר אך איכותית יותר ולכן לא כמו הזהב אין בכלל צורך בתחזוקה.

טבעת כסף לגבר -  לפי הדת היהודית גבר לא צריך טבעת נישואין ולכן ניתן את הסכום המלא שהוקצב לטבעות לשים את הטבעת של האישה והגבר יכול להסתפק בטבעת עשויה כסף (כסף הרבה הרבה יותר זול מזהב).

יהלום מרכזי מרשים באיכות בינונית - ישנם שני פרמטרים עיקריים אשר משפיעים על מחיר היהלום: גודל היהלום ואיכות היהלום. על מנת לחסוך בטבעת האירוסין ניתן לקנות יהלום בגודל מכובד ונוצץ באיכות בינונית כי הרי כולם יודעים כי הגודל כן קובע.

עסקת חבילה - מקום שמוכר תכשיטים תמיד ימכור טבעות אירוסין ונישואין ולכן מומלץ לקנות את כל הטבעות הן האירוסין והן הנישואין באותו המקום על מנת לקבל הנחה על הרכישה הגדולה.

טבעת אירוסין משובצת יהלומים קטנים - יהלומים קטנים עולה הרבה פחות מיהלום אחד גדול ולכן ניתן לקנות טבעת אירוסין משובצת יהלום מרכזי בגודל לא גדול ועל מנת לעלות את הקראטורה של היהלומים שעל הטבעת ניתן בעלות לא גבוהה לשבץ אותה ביהלומים קטנים.

לא להיות אימפולסיבי - קניה אימפולסיבית בדרך כלל תגרום לנו להוציא סכום נכבד של כסף על משהו שאינו משתלם. לא כל מה שנוצץ תמיד שווה את המחיר שלו.

טבעת אירוסין משובצת אבן חן מרכזית - מי אמר שטבעת אירוסין חייבת להיות משובצת ביהלום. ישנן טבעות מהממות משובצות באבני חן אשר יכולות לרצות כל אישה במראה היוקרתי והצבעוני שלהן וגם עולות הרבה יותר זול מטבעת יהלום.


באהבה גדולה 

שירי אודיז

      shiree odiz

     לאתר

 


0 תגובות