6 כללים ליום סגריר

230
מתחתנים בשעה טובה? נהדר. ברכות ומזל טוב. ואיך תשמרו את המזל הטוב שנפל בחלקכם? באמצעות מודעות מתמדת לכך שחייכם כזוג דורשים תשומת לב ו"תחזוקה מתמדת" כבר מן הרגע הראשון.
6 כללים ליום סגריר
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!

6 כללים מפורטל האירועים חתן כלה ליום סגריר, שיסללו לכם את הדרך הנכונה לזוגיות טובה

מתחתנים בשעה טובה? נהדר. ברכות ומזל טוב. ואיך תשמרו את המזל הטוב שנפל בחלקכם? באמצעות מודעות מתמדת לכך שחייכם כזוג דורשים תשומת לב ו"תחזוקה מתמדת" כבר מן הרגע הראשון.

אני ממליצה לכם לנצל את הרגע הזה של שיא אהבתכם, ממש כאן ועכשיו, ולהפוך את אהבתכם הטובה והבוערת למבוססת, טובה ומתגמלת לאורך השנים שיבואו.

לא כולנו מגיעים אל הזוגיות מאותו הרקע. כל אחד ואחת מאיתנו הוא אישיות נפרדת בפני עצמה. כל אחד מגיע מבית גידול אחר. זוגיות יכולה לחבר בין ילד יחיד לבת זוג ממשפחה מרובת ילדים או להיפך. בין מסורתי וחילוני. בין בת להורים גרושים לבן זוג שחווה זוגיות נפלאה של הוריו. כל אחד מגיע אל הנישואים עם דעות ורצונות משלו, עם חינוך וכללי התנהגות שרכש במהלך השנים ועם שאיפות עתידיות שלא תמיד זהות לשאיפותיו או ציפיותיו של בן/בת הזוג.

על מנת שתתחילו את חייכם המשותפים ברגל ימין, קיבצתי עבורכם מספר כללי ברזל וכמה טיפים ו"עצות זהב" שיעזרו לכם לשמר את כל הטוב לטווח הקצר והארוך:

כלל ראשון לזוגיות טובה וארוכת טווח הוא היכולת לכבד. כבדו איש את רעהו בכל מצב ובכל סיטואציה.

כלל שני הוא הקשבה אמיתית. לא קל להקשיב באמת במיוחד כאשר המתח עולה או מתקיים וויכוח למשל.

כלל שלישי הוא מחווה אוהבת. מחווה יכולה להגיע בהרבה מאד צורות ואופנים, החל מחיבוק, נשיקה, תבשיל אהוב, הפתעה משמחת או פתק שמביע את אהבתכם.

כלל רביעי הוא הענקת מרחב נשימה הדדי. אין אדם שאין לו צורך בפרטיות או ברגע משלו לאורך היום. העניקו לבן הזוג מרחב תוך פירגון אמיתי ומתוך ידיעה שבכך תלבו את אש האהבה ותשמרו עליה לאורך זמן.

כלל חמישי הוא שיתוף. שתפו בחוויות, מחשבות, רגשות והתייעצו זה עם זו. זה יהיה החוט המקשר הייחודי לכם שיחבר אתכם בטוב וברע. כדאי שבמסגרת השיתוף תדאגו תמיד לתאם ציפיות על מנת למנוע אכזבות ואי הבנות מיותרות.

כלל שישי הוא הענקת תמיכה הדדית גורפת כפי שנאמר: בעוני, בחולי וברגעי הבריאות, השמחה והאושר. תמיכה אמיתית ומורגשת תקרב לבבות.


הטיפים נכתבו ע"י רונית תמיר מנחת משפחות
http://www.ronit-center.co.il/
050-6445305
 

0 תגובות