Invite-U - כך מזמינים בעידן החדש

193
 הכירו את חווית ההזמנות האינטראקטיביות, חוויה ייחודית ומרגשת שתלווה את המוזמנים שלכם לכל מקום. מאת: תמרה לילך מזומן
Invite-U - כך מזמינים בעידן החדש
להשראה, טיפים ייחודיים והמלצות חמות עקבו אחרינו באינסטגרם!
הכירו את חווית ההזמנות האינטראקטיביות, חוויה ייחודית ומרגשת שתלווה את המוזמנים שלכם לכל מקום. לאחר שהמוזמנים יקבלו למכשיר הנייד שלהם את ההזמנה המיוחדת והמושקעת הם לא יוכלו כבר לחכות להגיע לאירוע.

איך נולד הרעיון?
ההזמנות האינטראקטיביות לסלולר נוצרו מתוך ניסיון אישי. בדרך לעוד אירוע משמח נעלמה ההזמנה ואיתה גם המפה למקום האירוע. בזמן החיפושים אחריה וההסתבכות בדרך נוצר גם דבר טוב, מחשבה שאפשר גם אחרת. וכאן נולדה ההזמנה האינטראקטיבית המאפשרת שמירת ההזמנה עם המפה במקום נוח ונגיש בכל עת. ואיזה מקום נוח ונגיש יש יותר מהמכשיר הנייד האישי?
ללא צורך להתעסק בפרטים הקטנים. אנו נדאג לכל ה"כאב ראש" בכדי שאתם תוכלו להתמקד בתכנון האירוע כפי שחלמתם. שליחת ההזמנות, אישורי ההגעה, המפה הדינמית להגעה נוחה והברכות מהאורחים- עלינו. מעכשיו תהיו פנויים לדברים החשובים באמת והשאירו לנו את כל השאר!

 
אז מה מקבלים בהזמנה האינטראקטיבית?
· הזמנה דיגיטלית מעוצבת.
· אפליקציית אישורי הגעה.
· מפת הגעה דינמית.
· מערכת לניהול ואיסוף ברכות.
· דף סלולארי אישי.
· דף מותאם לשליחה לחברים בפייסבוק (מקושר למערכת אישורי ההגעה).
· הנפקת ברקוד לסריקה.

הזמנות מעוצבות נשמע לכם מוכר? אל תטעו לרגע לחשוב שמדובר בהזמנות הטריוויאליות, זה המקום להפוך את ההזמנה להזמנה אישית ומקורית. זה המקום לעצב על פי טעמכם האישי והייחודי הזמנה הנשלחת ישירות לנייד של האורחים. התגובות של המוזמנים הכוללות ברכות מרגשות , חמות ומצחיקות יאספו ע"י המערכות המתקדמות שלנו וישלחו אליכם בזמן אמת, לשמח אתכם עוד לפני שהתחיל האירוע!

על אישורי ההגעה כבר חשבתם?
הכירו את אפליקציית אישורי ההגעה. האפליקציה הינה חלק אינטגראלי מן ההזמנה והיא המאפשרת לכם לדעת בדיוק מי מהמוזמנים שלכם יגיע או לא יגיע לאירוע שהפקתם.
מהיום אתם יכולים לדעת בדיוק כמה אנשים יגיעו לאירוע שארגנתם ללא צורך במעבר טלפוני סיזיפי בין כל רשימת המוזמנים. בנוסף להזמנה המעוצבת ולמפה הדינמית מצורפת גם אפליקציית אישורי ההגעה הנשלחת ישירות אל כל המוזמנים למכשיר הנייד האישי שלהם. אישורי ההגעה המאושרים מהאורחים יגיעו ישירות אליכם בזמן אמת בתוספת ברכות מחממות ומצחיקות שיגיעו ישירות מהמוזמנים.
אין כל צורך בהורדה ובהתקנה של ה"אפליקציה" עבור המשתמש. המערכות שלנו מזהות אוטומטית את סוג המכשיר הנייד של המשתמש ומתאימות את ההזמנה לסוג המכשיר. לכיסוי מושלם קיימת גם האפשרות לשלוח את מערכת אישורי ההגעה בדואר האלקטרוני, טוויטר וגם לחברים בפייסבוק!

אנחנו קוראים לזה מערכת קולית אוטומטית
אתם יכולים לקרוא לזה הודעה אישית מכם. והכול עובד בצורה מאוד פשוטה.
אנו יוצרים קשר עם המוזמנים שלכם באמצעות הודעה מוקלטת עם כל טקסט שתבחרו, ההודעה יכולה להיות הודעה שאנו מקליטים באולפן או הודעה שאתם מעוניינים להקליט בקולכם במערכת החכמה שלנו. כל שהמוזמנים צריכים לעשות לאחר שמיעת ההודעה הוא להקיש לפי התפריט שיושמע להם אם הם מגיעים לאירוע או לא.
פלט עם תוצאות ישלח אליכם ויעזור לכם לתכנן את האירוע שלכם בצורה המיטבית ביותר !
אין מענה? אנו ננסה שוב לתפוס את המוזמנים עד שנקבל תשובה אם הם יבואו לרקוד ולחגוג עימכם בשמחתכם.
מוכנים? היכון...סע..!

כמה פעמים חיפשתם את מקום האירוע ונתקעתם ללא אפשרות לעשיית פרסה והדרך התארכה? בטח לא פעם אחת! ובכן, הכירו את המפה הדינמית שנשלחת יחד עם ההזמנה האינטראקטיבית שתוביל את המוזמנים שלכם אל מקום האירוע ללא קושי ובצורה הכי נוחה ומהירה שניתן!
אז איך זה עובד? המפה הדינמית תשלח אל הנייד יחד עם ההזמנה ותאפשר גישה נוחה בכל מקום ומכל מכשיר סלולרי, כך שכל שיצטרכו המוזמנים זה ללחוץ על המפה ולהיעזר בתוכנת הניווטהמאפשרת הגעה בדרך המהירה והנוחה ביותר אל מקום האירוע. בנוסף למפה הדינמית מצורף גם טקסט הסבר של דרכי ההגעה לאירוע.
האזור האישי שלכם.

יש מקום שהוא רק שלכם! והוא נקרא הדף הסלולארי האישי. כאן בהחלט תוכלו להיות יצירתיים כי זה המקום שלכם. באזור האישי תוכלו להוסיף תמונה מיוחדת שלכם יחד עם משפט מדליק המתאים לאירוע ו/או כל טקסט אישי אחר שברצונכם להעביר לאורחים שלכם. מתקשים בבחירת משפט? באתר של Invite-U תוכלו להתרשם ממגוון משפטים המתאימים לכל אירוע ולכל סגנון.
שירות ההזמנות האינטראקטיביות תומך בכל סוגי הטלפונים הניידים מדור 2.5 ומעלה*. (ולא רק בסמארטפונים!). נתקלתם במוזמנים שאין לכם את מס הטלפון שלהם? מצאנו פתרון אדיר גם עבור זה! המערכות המתוחכמות שפיתחנו מבצעות התאמה מושלמת לכל הפורמטים הדיגיטליים הקיימים כיום בשוק. ניתן לשלוח את ההזמנה האינטראקטיבית בדואר אלקטרוני, מסנג'ר, תמיכה מלאה בכל הרשתות החברתיות. לדוגמה: פייסבוק. תוכלו להשתמש בו כאופציה לשליחת ההזמנה האינטראקטיבית באמצעות הודעות פרטיות עבור האורחים/חברים שלכם.
אל תשכחו להגיד תודה...

האירוע נגמר, היה מדהים והאורחים שלכם עשו לכם את הערב לבלתי נשכח! זה הזמן להגיד להם תודה ולשלוח אליהם הודעת תודה מיוחדת עם תמונה שלכם (אפילו מהאירוע עצמו!) אין ספק שהודעת תודה כזו תשאיר אצל האורחים שלכם טעם מתוק במיוחד מהאירוע המיוחד שלכם!
ב- invite u – חושבים ירוק
אחד מהיתרונות הגדולים של המוצר שלנו הוא בהיותו "ירוק"! אין יותר צורך בנייר , אין צורך בעוד עצים שנכרתים למטרות קטנות. הפעם הכול מגיע ישירות לנייד האישי שלכם, כך תוכלו ליהנות ממוצר מושלם בעל איכויות גבוהות וגם לשמור על איכות הסביבה.

חבילת Invite-U
חבילת Invite-U מיועדת לכל מי שמארגן אירוע, מקטן ועד גדול. חתונה, בר מצווה, ברית/ה, יום הולדת או אירוע עסקי. ההזמנה האינטראקטיבית שלנו מאפשרת להגיע ישירות אל המכשיר הנייד האישי של האורח, לספק לו חוויה ייחודית ומרגשת ולכם את האפשרות לחסוך בכסף, זמן ומאמץ .
הזמנה לדוגמא (ללא עלות) מחכה לכם באתר שלנו: www.invite-u.co.il
כל שצריכים לעשות הוא להזין את מספר הנייד האישי שלכם ו"הזמנה לדוגמה" תשלח ישירות אליכם (ללא עלות). כך תוכלו להתנסות, לבדוק ולחוות מקרוב כיצד בדיוק עובד הרעיון.
0 תגובות