לחתן בצפון מסיבת רווקים בצפון

מפת מסיבת רווקים בצפון
Loading...

מסיבת רווקים בצפון - החשיבות של מסיבת הרווקים

מסיבת רווקים בצפון היא לא סתם עוד מסיבה! זוהי סוג של מסיבת פרידה מחיי הרווקות של אדם קרוב במיוחד, שעומד להיכנס בברית הנישואין בקרוב. יתר על כן, זוהי מסיבת קבלת פנים לחיי הנישואין של אותו אדם והשתתפות בשמחתו, על כך שמצא את אהבתו הגדולה ועל כך שגם היא, רוצה לבלות איתו את שארית חייה. נהוג לערוך מסיבת רווקים בקבוצה של גברים, גם רווקים וגם נשואים, הקרובים ביותר לחתן המיועד ורוצים לשמח אותו לקראת יום חתונתו ההולך ומתקרב. למעשה, מסיבת הרווקים בצפון מהווה ציון דרך משמעותי נוסף בחיי החתן המיועד ולכן חשוב לקיים אותן ולתכנן אותן היטב, מתוך רצון להגשים לרווק הזמני את רצונותיו מחיי הרווקות שלו.

אפשרויות למסיבות רווקים בצפון

לאחר הצצה קולנועית וטלוויזיונית לתרבויות אחרות נהוג לחשוב, שכל מסיבת רווקים בצפון חייבת לכלול בהכרח חשפניות ושירותי מין כאלו ואחרים, אך האמת היא, שזה כלל לא כך! למעשה, המטרה היא לקחת את החתן המיועד ולהוציא אותו משגרת יומו ולשמח אותו ככל שניתן. יש שיבחרו לעשות זאת במהלך נופש בארץ ואף בחו"ל ויש שיבחרו לעשות זאת במסיבה פרטית וגדולה עם אטרקציות שונות כגון קריוקי, ספא וכדומה. הרווקים השקטים במיוחד ודאי יעדיפו לשכור לופט או וילה לארוחת ערב עם אלכוהול ופעילויות חברתיות שונות. בסופו של דבר, חשוב להתאים את אופייה של כל מסיבת רווקים לאופיו של החתן ושל החוגגים אתו.
נמצאו 0 עסקים בלחתן מסיבת רווקים צפון
צרו איתנו קשר שאלה ואנו נחזור אליכם
קו
 חבילת הכל כלול-קיארה אירועי בוטיק
חבילת הכל כלול

מבצע מיוחד שניתן על ידי קיארה אירועי בוטיק
175 שח לחבילת הכל כלול - מבצע חורף חם בקיארה

 חורף חם במאגיה אירועים-אולמי מאגיה
חורף חם במאגיה אירועים

מבצע מיוחד שניתן על ידי אולמי מאגיה
מבצעים לאירועי חורף חם במאגיה אירועים. הקדימו ושמרו את המועד שלכם לחורף 2018.

סלוני כלות לדתיות

כתבה על מבחר סלוני כלות ברחבי הארץ, לחצו לקריאה

גני סגולה גן אירועים

גני סגולה הנו גן אירועים שמותאם גם לימי הקיץ וגם לימי החורף. המקום שוכן בדרום, בנוי באופן יוקרתי ומסוגנן והשירות מעל הכל.

גן אירועים בחדרה

אירוע בגן אירועים הפך בשנים האחרונות לאופנתי מאוד ומאוד מקובל, אותם אלו שכבר קיימו את האירוע וגם כמובן לאלה המתכננים את האירוע (ברוב המקרים חתונה) העתידי שלהם.