עיצוב שיער בצפון

ברוכה הבאה לפורטל המוביל בישראל חתן כלה המרכז עבורך את כל מאפרי כלה בישראל. בואי להתרשם ממגוון עצום של איפור כלות יצירתי ומרשים ממיטב מאפרי כלות במרכז ותל אביב.

 עיצוב שיער לחתונות ואירועים

להיות עם ולהרגיש בלי - עיצוב שיער

כשאת בוחרת לעצמך עיצוב שיער בשביל יום כלולותייך, חשוב לבחור אותו בקפידה! מלבד העובדה, שזוהי תסרוקת לרגל אירוע מיוחד, מדובר על עיצוב שיער, שצריך לשמור על צורתו לאורכו של כל האירוע למרות החיבוקים הרבים שיעניקו לך יקירייך וגם לאורך הריקודים במסיבה שלאחר החופה ולהיראות נהדר בסופו של האירוע ממש כפי שהיה בתחילתו. כמו כן, רצוי גם שהתסרוקת תהיה נוחה ותאפשר לך לחגוג בלי שהשיער יפריע לך. זוהי סיבה נוספת לכך, שמומלץ לבחור באיש מקצוע שיעשה לך עיצוב שיער מתאים בשביל החתונה שלך, בניגוד לעיצוב שיער סטנדרטי.

תסרוקות נוספות - עיצוב שיער לכלות

מכירה את הכלות שמחליפות עיצוב שיער במהלך האירוע? גם את יכולה לעשות את זה! לפעמים, כל שצריך לעשות כדי לקבל מראה חדש ונפלא לא פחות הוא פשוט להוציא סיכה או שתיים מעיצוב השיער המקורי ולהיראות כאילו יש לך מעצב שיער צמוד. על מנת שתוכלי גם את ליהנות מאפשרות זו, תצטרכי לתאם זאת מראש עם מעצב השיער שלך ולבחון את האפשרויות העומדות בפנייך, על פי אורך שיערך, צורתו והמראה, אותו תרצי ביום המיוחד שלך. אם כן, אם גם את מעוניינת בעיצוב שיער מתחלף, כדאי לבקש זאת כבר במהלך תסרוקת הניסיון.
(46 תוצאות) סינון תוצאות

סיפור אהבה אופטימי בשחור לבן

"

 הם התאהבו על רחבת הריקודים בקונגרס סלסה, באתונה ביוון. היא מעצבת אופנה מגרמניה, סטייליסטית של איב סאן לורן ובעלת עסק משלה. הוא שחקן כדורגל, קבלן וכוריאוגרף ריקודים ברזילאים תימני מישראל. בזכות טעות בתאריך כרטיס הטיסה, הם נפגשו וניצוץ ההתאהבות ניצת.
"את תהיי אשתי ותבואי לישראל”, הוא אמר באותה פגישה גורלית.

"

צפית לאחרונה