הבחירה החשובה ביותר של כל כלה

בחירת שמלת הכלה היא אחת ההחלטות החשובות, אם לא החשובה ביותר, במהלך תכנון החתונה שלך. הסטודיו לכלות שתבחרי יהפוך להיות כמעט הבית השני שלך בתקופה הקרובה, ולכן חשוב שיהיה אמין, מקצועי ואינטימי. כשמדובר ביום הגדול שלך, אל תתפשרי על האיכות והשירות הטובים ביותר. תבחרי סטודיו שתדעי שתוכלי לסמוך עליו בעיניים עצומות ושתמיד ידאג לך ולשמלה. ברשימה שלפנייך תוכלי למצוא את רשימת מעצבי ומעצבות השמלות המנוסים והאהובים ביותר בענף, אשר הלבישו כבר כלות רבות, נהנים מחוות דעת חיוביות והמלצות חמות, ויודעים להתאים שמלה מהממת לכל אישה, כך שתראי מיליון דולר בכל סגנון וגזרה שתבחרי.


תמצאי רק מה שנוח לך

את לא צריכה לנסוע שעות כדי למצוא את השמלה המושלמת עבורך - בחרנו בשבילך את סלוני הכלות הטובים, המקצועיים והאמינים ביותר בכל אזור מגורים בארץ. מעכשיו תוכלי למדוד שמלות של מעצבים מעולים ממש קרוב לבית ולחסוך זמן רב! 

(207 תוצאות) סינון תוצאות

שמלת כלה מיליון דולר

"איך תיראי מליון דולר בלי לקרוע את הכיס? מחירי שמלות הכלה מרקיעים שחקים ונראה כי שמלה סטנדרטית יכולה להגיע בקלות למחיר של 18 אלף ₪. נכון שמדובר בשמלות שנראות מיליון דולר בעלות עיטורים מיוחדים ובדים יקרים ואף אבנים נוצצות ומרשימות..."

שמלות כלה - להתלבש כנסיכה

שמלות כלה , מי מאתנו לא חלמה כבר ילדה על יום החתונה שלה, בו היא תוכל ללבוש שמלת כלה ולהרגיש נסיכה? החתונה היא ההזדמנות של כל אישה להגשים את חלום הילדות שלה ולבחור לעצמה שמלה מבין מבחר רחב של שמלות כלה מעוצבות לפי טעמה, איתן תוכל להרגיש כמו נסיכה מהאגדות בנשף של חייה. למעשה, שמלות כלה הן הפריט העיקרי ביצירת המראה של הכלה ולכן יש להן חשיבות גבוהה במיוחד בכל נושא החתונה וזוהי הסיבה לכך, שזהו אחד הפרטים הראשונים, לגביהם נהוג להחליט לקראת היום הגדול.

שמלות כלה - לקנות או לשכור?

יש תקופות, שבהן כלות רבות בוחרות לקנות שמלת כלה , לעומת תקופות אחרות, בהן מרבית הכלות מעדיפות לשכור אותה. מה שבטוח הוא, ששתי האפשרויות עומדות בפנייך ותוכלי להחליט, אם את מחפשת שמלות כלה להשכרה או לרכישה. לשתי האפשרויות יתרונות משלהן: רכישת שמלות כלה מאפשרת שמירה שלהן, או מכירה שלהן לאחר השימוש ואף העברה לדורות הבאים, בעוד שהשכרת שמלות כלה מאפשרת שימוש חד פעמי בעלויות נמוכות יותר. אם כן, רצוי שתחליטי מראש מהי האפשרות המתאימה לך ביותר וכך תוכלי לחפש לעצמך שמלות כלה בהתאם.

צפית לאחרונה