שמלות כלה

הבחירה החשובה ביותר של כל כלה

בחירת שמלת הכלה היא אחת ההחלטות החשובות, אם לא החשובה ביותר, במהלך תכנון החתונה שלך. הסטודיו לכלות שתבחרי יהפוך להיות כמעט הבית השני שלך בתקופה הקרובה, ולכן חשוב שיהיה אמין, מקצועי ואינטימי. כשמדובר ביום הגדול שלך, אל תתפשרי על האיכות והשירות הטובים ביותר. תבחרי סטודיו שתדעי שתוכלי לסמוך עליו בעיניים עצומות ושתמיד ידאג לך ולשמלה.
 
ברשימה שלפנייך תוכלי למצוא את רשימת מעצבי ומעצבות השמלות המנוסים והאהובים ביותר בענף, אשר הלבישו כבר כלות רבות, נהנים מחוות דעת חיוביות והמלצות חמות, ויודעים להתאים שמלה מהממת לכל אישה, כך שתראי מיליון דולר בכל סגנון וגזרה שתבחרי.

תמצאי רק מה שנוח לך

את לא צריכה לנסוע שעות כדי למצוא את השמלה המושלמת עבורך - בחרנו בשבילך את סלוני הכלות הטובים, המקצועיים והאמינים ביותר בכל אזור מגורים בארץ. מעכשיו תוכלי למדוד שמלות של מעצבים מעולים ממש קרוב לבית ולחסוך זמן רב!    

(200 תוצאות) סינון תוצאות

טל קדם - שמלות כלה

"כזה סטודיו לשמלות כלה, שממוקם באחד האזורים היפים בארץ, וכזאת מעצבת, עוד לא יצא לי לפגוש. בתוך אחוזה מהסרטים, הממוקמת במשמר השבעה בין הרים וגבעות ועל פני שטח רחב ידיים שוקדת טל קדם (36) על עיצוב שמלות כלה, המתאימות לפאר שמקיף אותן,ואותה."