שמלות ערב לחתונה

להיראות נפלא באירוע מיוחד

אמנם בחתונה הכלה תמיד תהיה במרכז העניינים, אך אין זה אומר שאת לא יכולה גם להיראות נפלא! שמלות ערב הן האופן שבו כל אורחת בחתונה יכולה להיראות נפלא בלי להוריד מיופייה של הכלה ובלי להתפשר על מראה פחות ממושלם. רמות ההשקעה בשמלות ערב לרגל חתונה משתנות בדרך כלל בהתאם לרמת הקרבה לזוג המתחתן וכך גם לגבי סוגים אחרים של אירועים כמו בר מצווה ובת מצווה. ככל שתהיי קרובה יותר לחתן או כלת השמחה, כך רצוי ששמלת הערב שלך תהיה יותר ייחודית ויוקרתית.

מעצבי ומעצבות השמלות שתוכלי למצוא ממש כאן למטה מתמחות במגוון רחב של סגנונות ויעזרו לך למצוא את השמלה המושלמת עבורך. כל המעצבים בעלי ניסיון רב, מקצוענים בתחומם ונהנים מהמלצות חמות וחוות דעת מעולות מנשים רבות.

שמלות ערב לא רק לערב!

אמנם שמלות ערב נועדו בעיקר לאירועים שנערכים בשעות הערב, אבל מה תלבשי לאירוע מיוחד, שנערך בשעות הצהריים? כיום יש שמלות ערב רבות המתאימות הן לשעות הערב והן לשעות היום ובשני המקרים נראות סופר אלגנטיות. מעצבי השמלות כאן למטה יוכלו להתאים לך שמלה מדהימה שתשב עלייך בול ותתאים לכל סגנון אירוע ושעה ביום.

(109 תוצאות) סינון תוצאות

60 ובמצב מעולה

"קשה להאמין, אבל "אופנת סגל", מהמותגים הפופולאריים יותר בישראל כשמדובר באופנת גברים, חוגג בימים אלה 60 להקמתו. בבסיס ההצלחה עומד מה שמכונה הסגנון הפוסט מודרני - שילוב של שני פריטי לבוש..."

צפית לאחרונה