אודות אגדת דשא באחוזה

אגדת דשא באחוזה עמוק בלב

אם עמוק בלבכם, תמיד חשבתם על גני אירועים בשביל החתונה שלכם, אגדת דשא באחוזה הוא גן האירועים המושלם עבורכם! אגדת דשא באחוזה הוא גן אירועים עם אווירה טבעית במיוחד לצד כל היתרונות של הקדמה והטכנולוגיה. כלומר, בעודכם נהנים מהאוויר הפתוח של גן האירועים, תוכלו גם ליהנות מתאורה מיוחדת, מטעמים ערבים לחיך ומשקאות מכל הסוגים והמינים. באגדת דשא באחוזה מזמינים אתכם לחגוג את האירוע המרגש תחת כיפת השמיים תוך כדי שמירה על תחושת האינטימיות שלכם ושל האורחים שלכם. אז אם אתם חולמים על חתונה בגן אירועים מופלא במיוחד, אגדת דשא באחוזה הוא בדיוק מה שאתם מחפשים.

אגדת דשא באחוזה תפאורה לחתונה

חלק בלתי נפרד מאירועי חתונה הוא התפאורה, המעצבת את האווירה של האירוע. זוהי הסיבה העיקרית לכך, שזוגות רבים מעדיפים גני אירועים על פני אולמות אירועים, יוקרתיים ככל שיהיו. בסופו של דבר, לגני אירועים יש את היתרון של סביבה טבעית ופתוחה! באגדת דשא באחוזה תוכלו ליהנות מיתרון זה כמו גם מצוות מקצועי בעל ניסיון רב בארגון חתונות, שישמח לייעץ לכם כיצד לתכנן את החתונה שלכם לפרטי פרטים. בנוסף, באגדת דשא באחוזה יציעו לכם תפריט עשיר, ממנו יהיה באפשרותכם לטעום ולבחור את המנות המועדפות עליכם לצורך הגשה למשתתפים בחתונתכם.

אגדת דשא באחוזה להתחתן באווירה טובה

אמנם חתונות באופן כללי הן בעלות אווירה טובה בזכות משמעותו של האירוע המיוחד, אבל מיד כשתגיעו לאגדת דשא באחוזה תוכלו להרגיש בהבדל! גני אירועים שונים מציעים לחוגגים בהם את האופציה להינשא באווירה טבעית וכך גם באגדת דשא באחוזה. יחד עם זאת, אגדת דשא באחוזה הוא מקום פסטורלי במיוחד, המזמין את החוגגים בו ליהנות גם משפע של מקום, בו יוכלו החוגגים לשבת ולאכול בנחת או לרקוד בחופשיות עד סופו של האירוע. במידה ותרצו, תוכלו להביא לאגדת דשא באחוזה אטרקציות מיוחדות במטרה לייחד עוד יותר את החתונה שלכם ולהפוך אותה לשמחה וייחודית במיוחד.
אגדת דשא באחוזה - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
אגדת דשא באחוזה - מפה והוראות הגעה
דרך פיק"א 1, פרדס חנה

0 המלצות וחוות דעת על אגדת דשא באחוזה

0.00