אודות אולמי W

אולמי W להתחתן בתוך הקסם

אולמות אירועים שונים מציעים אווירות שונות ובאולמי W מציעים לכם אולם אירועים עם אווירה מיוחדת במינה, בו תרגישו כמו אביר ונסיכה מהסרטים, בדיוק כפי שדמיינתם כשראיתם את היום החשוב שלכם בעיני רוחכם. האווירה שבאולמי W היא תוצאה של עיצוב ייחודי ויחס מפנק, שכל מטרתם היא לשמח את החתן, הכלה ואורחיהם וליצור אצלם תחושה של אינטימיות. למעשה, באולמי W תקבלו יותר ממקום קסום, אלא גם יחס אישי מהצוות המקצועי של אולמי W, שישמח להדריך אתכם ולייעץ לכם מתוך ניסיון רב בארגון ואירוח של חתונות ואירועים נוספים מכל הסוגים.

אולמי W ליצור את החוויה

החתונה היא אירוע משמעותי ביותר ולכן רצוי ליצור לכבודה אירוע חווייתי במיוחד. אולמות אירועים הינם פיתרון נפלא כדי לקיים אירוע מיוחד כזה ובאולמי W יעזרו לכם להפוך את החתונה לחוויה בלתי נשכחת! אולמי W הוא אולם אירועים יחיד ומיוחד, בו יהיה באפשרותכם לחגוג את האהבה שלכם בתוך מקום מרווח במיוחד, שיאפשר לכם ולאורחים שלכם לחגוג ולשמוח כאוות נפשכם. כמו כן, באפשרותכם להביא לאולמי W אטרקציות שונות כדי לשמח את האורחים שלכם עוד יותר ולהפוך את החוויה למושלמת. לאולמי W ניסיון רב באירוח אירועים וישמחו ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

אולמי W חושבים על הפרטים הקטנים

אולמות אירועים צריכים לחשוב על הפרטים הקטנים, שיהפכו את האירועים המתקיימים בהם למוצלחים ומאורגנים. באולמי W כבר חשבו על כל הפרטים ומתוך הניסיון העשיר שלהם בארגון אירועים מכל הסוגים, יוכלו להציע לכם פתרונות לכל דרישה שתעלה מהשטח. לדוגמה, בסמוך לאולמי W תוכלו למצוא מקומות חניה בשפע לטובת האורחים המגיעים ברכבם הפרטי וכמו כן, גם כניסה מרשימה ונוחה לא פחות אל האולם עצמו. גם למתחתנים בחודשי החורף, אולמי W מציע חופה פנימית, בה ניתן לקיים טקס חופה וקידושין בימים גשומים. בחדר סמוך לאולם תוכלו לשבת ביחד וליהנות בעצמכם מהאוכל המוגש לאורחי האירוע שלכם ולחוות גם את חוויית האינטימיות הנחוצה לזוגות ביום חופתם.
אולמי W - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
אולמי W - מפה והוראות הגעה
הסולל 11, חיפה

0 המלצות וחוות דעת על אולמי W

0.00