אודות אלדו

אלדו מדויקים לחתונה שלכם

אלדו היא חברת קייטרינג בעלת ניסיון עשיר בהסעדה באירועים מרובי משתתפים בכלל ובחתונות בפרט. עם אלדו תוכלו להגיש בטוחים, שהחוגגים באירוע שלכם ייצאו מרוצים הן מהאוכל והן מהשירות המקצועי שקיבלו מהצוות של אלדו. התפריט המגוון, הטריות של המאכלים השונים והשירות המקצועי הם אלו, שיישארו צרובים בזיכרונם של האורחים שלכם ויהפכו את החתונה שלכם לחוויה קולינרית בלתי נשכחת. אלדו מזמינים אתכם ליהנות מארוחת טעימות של מגוון המנות, המוצעות על ידם, מהן תוכלו לבחור את המנות, שברצונכם להגיש בחתונה שלכם להנאתכם ולהנאת אלו שבאו לשמוח אתכם בשמחה שלכם.

אלדו קייטרינג בלתי רגיל

אם אתם מתכננים חתונה בלתי רגילה, אתם זקוקים גם לקייטרינג בלתי רגיל! אלדו הם חברת קייטרינג לא רגילה, שמציעה לכם תפריט שונה מכל מה שהכרתם וטעמתם עד היום. הייחודיות של אלדו לא באה לידי ביטוי רק במנות הייחודיות שלהם, אלא גם בצורת ההגשה וגם בשירות היוצא מגדר הרגיל שלהם. באלדו יציעו לכם מאכלים טריים, שמורכבים מחומרי גלם איכותיים בלבד, שיהפכו כל מנה לטעימה במיוחד. עם אלדו תוכלו להיות בטוחים, שכל נושא המזון מאורגן כראוי ושבאפשרותכם להיות רגועים במהלך האירוע המשמח שלכם ולהתרכז במה שחשוב לכם באמת.

אלדו אוכל טוב לאירוע מוצלח

כדי להפוך אירוע למוצלח במיוחד, יש להזמין קייטרינג מוצלח במיוחד! אלדו מזמינים אתכם ליהנות מהייחודיות שלהם, המתבטאת בתפריט המגוון ובמנות הטעימות, אותן הם יציעו לקהל הסועדים באירוע המיוחד שלכם. המנות של אלדו מוגשות באופן כזה, שאף סועד לא יוכל להתעלם ולוותר על טעימה מהן וזאת, בזכות המודעות של אלדו לחשיבות אופן ההגשה של האוכל המוגש. בנוסף, הצוות של אלדו יעניק לכם ולאורחים שלכם שירות באיכות בלתי מתפשרת, מפני שבאלדו מכירים גם בחשיבות של שירות אדיב ולכן לא מתפשרים על פחות מהטוב ביותר.
אלדו - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
אלדו - מפה והוראות הגעה
,

0 המלצות וחוות דעת על אלדו

0.00