אודות ביאנקה

ביאנקה להתחתן בתוך הקסם

אולמות אירועים שונים מציעים סוגים שונים של אווירה ובביאנקה מציעים לכם אולם אירועים עם אווירה מיוחדת במינה, בו תרגישו כמו אביר ונסיכה מהסרטים, בדיוק כמו שדמיינתם כשראיתם את יום החתונה שלכם בעיני רוחכם. האווירה שבביאנקה היא תוצאה של עיצוב מוקפד ויחס אישי, שכל מטרתם היא לשמח את החתן, הכלה ואורחיהם וליצור אצלם תחושת אינטימיות. למעשה, בביאנקה תקבלו לא רק מקום קסום, אלא גם יחס מפנק מהצוות המקצועי של ביאנקה, שישמח לכוון אתכם ולייעץ לכם מתוך ניסיון רב בארגון ואירוח של חתונות ואירועים נוספים מכל הסוגים.

ביאנקה ליצור את החוויה

החתונה היא אירוע משמעותי ביותר ולכן ראוי ליצור לכבודה אירוע חווייתי במיוחד. אולמות אירועים הינם מקום נפלא כדי לקיים אירוע מיוחד כזה ובביאנקה יעזרו לכם להפוך את האירוע שלכם לחוויה בלתי שגרתית! ביאנקה הוא אולם אירועים מיוחד במינו, בו תוכלו לחגוג את הזוגיות שלכם בתוך מקום רחב ידיים, שיאפשר לכם ולאורחים שלכם לרקוד ולשמוח כאוות נפשכם. כמו כן, באפשרותכם להביא לביאנקה אטרקציות מסוגים שונים כדי לשמח את האורחים שלכם עוד יותר ולהפוך את החוויה למושלמת. לביאנקה ניסיון עשיר בתכנון אירועים וישמחו ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

הדרך מתחילה בביאנקה

אם אתם תוהים כיצד כדאי להתחיל לארגן חתונה, אז בדיקת אולמות אירועים הוא הצעד הראשון. ביאנקה מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מהאולם המרווח והמזמין ולשריין את תאריך החתונה הרצוי לכם. הצוות המקצועי של ביאנקה ישמח לייעץ לכם לגבי המשך תהליך התכנון ואף להמליץ לכם על אנשי מקצוע, שכבר עבדו עם ביאנקה וברשותם רשימת ממליצים ארוכה. בביאנקה תזכו ליחס אישי והכרה בגודל ומשמעות האירוע המתוכנן החל מהמפגש הראשון ועד לתום האירוע. בביאנקה ידאגו לניהול תקין של החתונה לכל אורכה וכך תוכלו להיות רגועים ובטוחים, שהכל מתנהל כראוי.
ביאנקה - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
ביאנקה - מפה והוראות הגעה
תוצרת הארץ 48, באר שבע

0 המלצות וחוות דעת על ביאנקה

0.00