אודות בלוודר ארועים

בלוודר ארועים להתחתן בתוך הקסם

אולמות אירועים שונים מציעים סוגים שונים של אווירה ובבלוודר ארועים מזמינים אתכם לחגוג באולם אירועים עם אווירה מיוחדת במינה, בו תרגישו כמו אביר ונסיכה מהסרטים, בדיוק כפי שדמיינתם כשראיתם את יום החתונה שלכם בעיני רוחכם. האווירה שבבלוודר ארועים היא תוצאה של עיצוב מוקפד ויחס אישי, שכל מטרתם היא לשמח את החתן, הכלה והאורחים שלהם וליצור אצלם תחושת אינטימיות. למעשה, בבלוודר ארועים תקבלו יותר ממקום קסום, אלא גם יחס מפנק מהצוות המקצועי של בלוודר ארועים, שישמח לכוון אתכם ולייעץ לכם מתוך ניסיון עשיר בתכנון ואירוח של חתונות ואירועים נוספים מכל הסוגים.

בלוודר ארועים ליצור את החוויה

החתונה היא אירוע חד פעמי ולכן רצוי ליצור לכבודה אירוע חווייתי במיוחד. אולמות אירועים הינם פיתרון נפלא כדי לעשות זאת ובבלוודר ארועים יעזרו לכם להפוך את החתונה לחוויה חד פעמית! בלוודר ארועים הוא אולם אירועים יחיד ומיוחד, בו יהיה באפשרותכם לחגוג את הזוגיות שלכם בתוך מקום רחב ידיים, שיאפשר לכם ולאורחים שלכם לחגוג ולשמוח כאוות נפשכם. בנוסף, תוכלו להביא לבלוודר ארועים אטרקציות מסוגים שונים בשביל לשמח את האורחים שלכם עוד יותר ולהפוך את החוויה למושלמת. לבלוודר ארועים ניסיון רב בארגון אירועים וישמחו ללוות אתכם לכל אורך הדרך.

בלוודר ארועים חושבים על הפרטים הקטנים

אולמות אירועים נדרשים לחשוב על הפרטים הקטנים, שיהפכו את האירועים הנערכים אצלם למוצלחים ומאורגנים. בבלוודר ארועים כבר חשבו על הכל ומתוך הניסיון העשיר שלהם בארגון אירועים מכל הסוגים, יוכלו להציע לכם פתרונות לכל דרישה שתעלה מהשטח. לדוגמה, בסמוך לבלוודר ארועים תוכלו למצוא חניון מרווח בשביל האורחים המגיעים ברכבם הפרטי וכמו כן, גם כניסה מזמינה ונוחה לא פחות אל האולם עצמו. גם לזוגות שמעדיפים להתחתן בחודשי החורף, בלוודר ארועים מציע חופה פנימית, בה אפשר להינשא בימים גשומים. בחדר סמוך לאולם יתאפשר לכם לשבת ביחד ולטעום בעצמכם מהאוכל המוגש לאורחים שלכם ולהרגיש את האינטימיות הדרושה לנשואים טריים.
בלוודר ארועים - גלריית וידאו
בלוודר ארועים - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
בלוודר ארועים - מפה והוראות הגעה
שמעון ישראלי 4, ראשון לציון

0 המלצות וחוות דעת על בלוודר ארועים

0.00