אודות גולד אירועים

גולד אירועים ליצור את החוויה

החתונה היא אירוע חד פעמי ולכן רצוי ליצור לכבודה אירוע חווייתי במיוחד. אולמות אירועים הינם פיתרון נפלא כדי לקיים אירוע מיוחד כזה ובגולד אירועים יעזרו לכם להפוך את החתונה לחוויה חד פעמית! גולד אירועים הוא אולם אירועים מיוחד במינו, בו תוכלו לחגוג את האהבה שלכם בתוך מקום רחב ידיים, שיאפשר לכם ולאורחים שלכם לרקוד ולשמוח כאוות נפשכם. בנוסף, תוכלו להביא לגולד אירועים אטרקציות מסוגים שונים בשביל לשמח את האורחים שלכם עוד יותר ולהפוך את החוויה למושלמת. לגולד אירועים ניסיון עשיר בתכנון אירועים וישמחו ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

גולד אירועים להתחתן בתוך הקסם

אולמות אירועים שונים מציעים אווירות שונות ובגולד אירועים מציעים לכם אולם אירועים עם אווירה מיוחדת במינה, בו תרגישו כמו אביר ונסיכה מהסרטים, בדיוק כמו שדמיינתם כשראיתם את יום החתונה שלכם בעיני רוחכם. האווירה שבגולד אירועים היא תוצאה של עיצוב מוקפד ויחס מפנק, שכל מטרתם היא לשמח את החתן, הכלה ואורחיהם וליצור אצלם תחושת אינטימיות. למעשה, בגולד אירועים תקבלו לא רק מקום קסום, אלא גם יחס מפנק מהצוות המקצועי של גולד אירועים, שישמח לכוון אתכם ולייעץ לכם מתוך ניסיון עשיר בארגון ואירוח של חתונות ואירועים נוספים מכל הסוגים.

גולד אירועים חושבים על הפרטים הקטנים

אולמות אירועים צריכים לחשוב על הפרטים הקטנים, שיהפכו את האירועים הנערכים אצלם למוצלחים ומאורגנים. בגולד אירועים כבר חשבו על הכל ומתוך הניסיון העשיר שלהם בארגון אירועים מכל הסוגים, יציעו לכם פתרונות לכל צורך שיעלה מהשטח. לדוגמה, בסמוך לגולד אירועים תוכלו למצוא מקומות חניה בשפע לטובת האורחים המגיעים ברכבם הפרטי וכמו כן, גם כניסה מרשימה ונוחה לא פחות אל האולם עצמו. גם למתחתנים בחודשי החורף, גולד אירועים מציע חופה פנימית, בה ניתן לקיים טקס חופה וקידושין בימים גשומים. בחדר סמוך לאולם יתאפשר לכם לשבת ביחד וליהנות בעצמכם מהאוכל המוגש לאורחי האירוע שלכם ולחוות גם את חוויית האינטימיות הנחוצה לנשואים טריים.
גולד אירועים - גלריית תמונות

ימים
שעות
דקות
שניות
דיל חם
גולד אירועים - מפה והוראות הגעה
דרך המכבים 44, ראשון לציון

0 המלצות וחוות דעת על גולד אירועים

0.00